Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

3 saat önce, uwu123 yazdı:

Burada animeler hakkında konuşuyorsunuz öyle değil mi?  en sevdiğiniz animeler nelerdir?

Dutluk düz muhabbet yeri. Görüyorsun @Ruzgarre'yi. Adam gelmiş aşk acısı çekiyor. Kimisi sadece "ulan bu gün yeterince kiişiye selam veremedim" diye gelip selam yazıp kayboluyor. Yine animeler hakkında konuşuruz ama kendini sınırlama lütfen :)

Şahsen en sevdiğim anime Steins;Gate. Dört beş kez izlediğim için mantıksal hatalar gözüme batıyor ama içimdeki fan-boyu bir türlü durduramıyorum. Genel tercihim ise isekai. Özellikle de youjo senki'yi çok severim.

3 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Aga yok daha önce de aynısını yaptı tekrar konuştuk tekrar aynısını yaptı bne müsade ettim gerek yok Efkara. Açalım gözlerim bayram etsin

İçeriği Görüntüle

Böyle anlatınca sen kavatmışsın gibi oldu. Ben son bildirgeyi görmezden geliyorum, gidip efkarlanacam. Sen kavat mavat değilsin karrrdeşim. Onun nahpeliği.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Kemankech yazdı:

Dutluk düz muhabbet yeri. Görüyorsun @Ruzgarre'yi. Adam gelmiş aşk acısı çekiyor. Kimisi sadece "ulan bu gün yeterince kiişiye selam veremedim" diye gelip selam yazıp kayboluyor. Yine animeler hakkında konuşuruz ama kendini sınırlama lütfen :)

Şahsen en sevdiğim anime Steins;Gate. Dört beş kez izlediğim için mantıksal hatalar gözüme batıyor ama içimdeki fan-boyu bir türlü durduramıyorum. Genel tercihim ise isekai. Özellikle de youjo senki'yi çok severim.

Böyle anlatınca sen kavatmışsın gibi oldu. Ben son bildirgeyi görmezden geliyorum, gidip efkarlanacam. Sen kavat mavat değilsin karrrdeşim. Onun nahpeliği.

Anime sayfalarında aşk acısı çekmekte ne bileyim yani:D  isekai bende seviyorum  the rising of the shield hero en iyisi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, uwu123 yazdı:

Teşekkürler  daha çok manga falan okuduğum için çok fazla anime izlemiyorum black clover uzun diye başlamamıştım  nasıl bir anime biraz bahsedebilir misin?

İşte kültür sahibi bir insan. Kim 5 dk'da aynı etkiyi yaşayabilecekken 40 dk anime izler ki.

2 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Mecha sevene saygım var ama izleyenle irtibatım yok. İtici geliyor konu olarak. 

Gizem , fantastik ve dram himm bi kitap okuma havası sezdim .p

Şey Dram ve gizem konusunda master yapmış bir anime önereyim sitersen. 

DEADMAN WONDERLAND

Çok iyidir mangası olması lazım sanırım ama ben izleyiciyim. :smoking2-onion-head-emoticon:

Mecha çok güzel tema aslında ama çok güzel olabilecek animeler mecha temasıyla rezil edildiği için temaya karşı bir öfkem var. Örneğin code geass mükemmel bir anime olabilecekken mındar edilen bir seri. Darling in the franx (ismi yanlış yazdıysam kusuruma bakmayın) bütçe hikayeden başka yere aktarıldığı için tam potansiyelini gösteremediğini düşündüğüm bir başka seri. O kısılan bütçe de boynuzlu kızın basenleriyle (kızın ismini bile hatırlayamıyorum bak) cafcaflı mechalara aktarılmıştır herhalde.

6 dakika önce, uwu123 yazdı:

Tabiki  adım Cemre  2016 dan beri manga okuyup anime izliyorum sende tanıtırsan mutlu olurum:)

Beni hedef alarak sormamışsın ama kısaca tanıtayım. Ol garibin adı Ömer Faruk Köklükaya. Kütahya gibi köhne bir şehrin vasatın dahî altındaki bir bilgisayar bölümünde mühendislik okumaktayım. Himmet ve muhabbetinize muhtacım vesselam.

4 dakika önce, uwu123 yazdı:

Anime sayfalarında aşk acısı çekmekte ne bileyim yani:D  isekai bende seviyorum  the rising of the shield hero en iyisi

Yarın öbür gün serçe parmağımı çarptım diye ağlayarak gelme de :P The rising of shield hero beni çok açmadı ya. Temel "mc küçük görülsün/ihanete uğrasın, küçük görüldüğü için mc herkesle soğuk konuşsun (whooaa kakkoiii(!)) ama ponçikliğinden de bir şey kaybetmesin (çol çocuk izliyo tavık keser gibi adam keserse nabarız?), saçma bir skill açıp başta küçük gören/ihanet eden gurubunun ardını çok güçlü bir düşmanın elinden kurtarsın, yeeey mutlu son" döngüsüne aşırı sadık. Bir de kafayı gözümüzün önünde kıran ana karakterleri seviyorum galiba :innocent-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 dakika önce, uwu123 yazdı:

Tabiki  adım Cemre  2016 dan beri manga okuyup anime izliyorum sende tanıtırsan mutlu olurum:)

Rüzgâr 21 , Ankara’da yaşıyorum . 500+ anime izledim dediğim gibi ayrıca Kitap yazarlığı yazılım Nft fotoğrafçılık gibi uğraşlarım var. 

18 dakika önce, Kemankech yazdı:

Len aşk acısı çekmiyorum. Yıkık değilim de şarkıyı görünce attım AA sende ._.
(Telefondan girdim yeni hesap açmaya uğraşamadım.) 1DD49997-D161-4446-AA4F-95FB0AEBF8CC.thumb.jpeg.ccb41a33bfba0edc8f5afda8f3566f6f.jpeg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, XRuzgarRe yazdı:

Rüzgâr 21 , Ankara’da yaşıyorum . 500+ anime izledim dediğim gibi ayrıca Kitap yazarlığı yazılım Nft fotoğrafçılık gibi uğraşlarım var. 

Len aşk acısı çekmiyorum. Yıkık değilim de şarkıyı görünce attım AA sende ._.
(Telefondan girdim yeni hesap açmaya uğraşamadım.) 1DD49997-D161-4446-AA4F-95FB0AEBF8CC.thumb.jpeg.ccb41a33bfba0edc8f5afda8f3566f6f.jpeg

Olsun ben yine de efkarlanacam. Başka ne zaman efkarlanacam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.