Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

21 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ne izliyorsun?

Dün Perfect Blue izledim, en beğendiğim o oldu. Onun haricinde Dororo'yu bitidim, The boys'a başladım ve Overlord'dun yeni bölümlerini izledim. Benim için keyifli bir pazardı. :sleeping-onion-head-emoticon: Haftaya da Paprika izlemeyi düşünüyorum tavsiye eder misin? Sen bu aralar neler izliyorsun? İyi akşamlar :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

21 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ne izliyorsun?

Dün Perfect Blue izledim, en beğendiğim o oldu. Onun haricinde Dororo'yu bitidim, The boys'a başladım ve Overlord'dun yeni bölümlerini izledim. Benim için keyifli bir pazardı. :sleeping-onion-head-emoticon: Haftaya da Paprika izlemeyi düşünüyorum tavsiye eder misin? Sen bu aralar neler izliyorsun? İyi akşamlar :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

41 dakika önce, Bag Of Bones yazdı:

Oh oh maşallah bayağı şey izlemişsin. :D Dororo güzel bir seriydi ya, The Boys da idare der bence. :D Overlord şu an için iyi gidiyor, sevmediğim bir iki ufak şeyi var ama seriyi seviyorum genel olarak. Paprika'yı izledim, Inception'un anime versiyonu gibi biraz, tabii daha değişik. :D Benim hoşuma gitmişti izlediğim güzel filmlerden. 

İyi akşamlar, ben güncelden bir çok seri takip ediyorum, Jojo 4. sezonda mıyım neyim. :D Rings of Power ve House of Dragons izliyorum, bunların haricinde pek izlediğim bir şey yok. Arada oyun yapmaya çalışıyorum bir de. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilgisayardan vazgeçmedim ama babam karşı çıkıyor diye orta yol bulmaya çalıştık
Bilgisayarla hâlâ ilgileniyorum. İleride de devam edeceğim. Eğer kendi kendime bir şeyler yapabilirsem ve başarılı olursam bilgisayardan devam edeceğim. Yok olmadı hiçbir şey yapamazsam hukuk okuyorum zaten, oradan bir şeyler yapmaya çalışacağım. Orta yolu öyle bulabildik. Bilgisayara olan zamanım kısıtlanıyor ama ben yine de zaman buldukça uğraşmaya devam edeceğim:floating-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.