Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

19.01.2023 - 15:12, Kemankech yazdı:

Halimize şükrediyoruz. Ehliyet sınavına gideceğim az sonra. Sen nasılsın?

edit: Geçtim :D

İyi geçmiştir umarım :flying-crazy-rabbit-emoticon: Ödev yapıyorum bende :D Hiç ara yok :((

He güzel güzell

19.01.2023 - 09:31, pegasusejder yazdı:

İyidir Hawa Hanım, siz nasılsınız?

Hiç iyi değilim ya :DD Sınava az kalmış :( Ben hala çalışmıyorum ama :embarrassed3-onion-head-emoticon: Yaparım bence ya fazla abartmaya gerek yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21.01.2023 - 23:08, kirpii yazdı:

Hiç iyi değilim ya :DD Sınava az kalmış :( Ben hala çalışmıyorum ama :embarrassed3-onion-head-emoticon: Yaparım bence ya fazla abartmaya gerek yok :D

Sınava az kalmışsa mutlu ol be, sınav geçtikten sonra artık bir sınav olmayacak. :D Niye çalışmıyorsun??? Git çalış hemen :bsod-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21.01.2023 - 09:00, pegasusejder yazdı:

n-nE? Rüyamda Euro Truck Simulator gördüm zaten... :D Direksiyon sınavında görürsün artık devirip devirmediğini. :D 

Efsane seni çağırıyor!

Haha Allah muhafaza :D 

21.01.2023 - 23:08, kirpii yazdı:

İyi geçmiştir umarım :flying-crazy-rabbit-emoticon: Ödev yapıyorum bende :D Hiç ara yok :((

He güzel güzell

Geçme notu 70 ve ben 70 aldım :D

Kolay gelsin. Talebeyin yüzü gülür mü bre :schoolplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.