Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

04.03.2023 - 21:13, Zorojuro yazdı:

Selamlar

Bayadır foruma uğramıyordum, sitede animeler eskisi gibi gelmez olunca bir bakayım dedim belki başlık açılmıştır bu konu ile alakalı diye ama forum daha beter hale gelmiş sitenin kendisinden. Umarım bu durum düzelir

Aslm Zoro

Umarım düzelir :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

28.02.2023 - 11:52, BURUN yazdı:

Ne botu ne admini oluyor ya.:confused-onion-head-emoticon:

Selamlar bu arada.

Botlar admin olmuş, adminler spam mesaj atıyormuş...

Selam gardaş.

Selamlar

Bayadır foruma uğramıyordum, sitede animeler eskisi gibi gelmez olunca bir bakayım dedim belki başlık açılmıştır bu konu ile alakalı diye ama forum daha beter hale gelmiş sitenin kendisinden. Umarım bu durum düzelir

Selam Zoro kardeş.

Evet sitede kullanıcılar duruyor ama anime yüklemesi olmuyor maalesef. :') Forum da öleli aylar yıllar oldu. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

04.03.2023 - 23:34, pegasusejder yazdı:

Botlar admin olmuş, adminler spam mesaj atıyormuş...

Selam gardaş.

Selam Zoro kardeş.

Evet sitede kullanıcılar duruyor ama anime yüklemesi olmuyor maalesef. :') Forum da öleli aylar yıllar oldu. :D 

bu benim tanıdığım barcelona değil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

04.03.2023 - 13:52, Pseudohomophylus yazdı:

:hi-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Merhabalar efe'm hoş geldiniz.

Selamlar

Selam.

İnşallah be.

05.03.2023 - 03:02, V3X yazdı:

hala hayattayım selam agalar

Çıkmadık candan umut kesilmez. Selam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Selam olsun ölü toprakların unutulmuş sakinlerine.

Golden Age arc'ı bitince buralara uğranmaz olmuş bakıyorumki. Oysa eskiden ne güzeldi buralar; dağlarında ağaçların şıkırtısı, yamacında oturan çobanın türküsü, derelerinden akan oluk oluk sularını içen kanatlı atları ve nicesi. Ancak bakıyorum ki o dağlar çöldeki kum birikintisiymiş, üzerine basan olmayınca rüzgar almış savurmuş; çoban ot bulamayınca sürülerini taşımış, dereleri kuruyunca atlar gelmez olmuş. Bu aciz kulun yapabileceği tek şey çölün üzerine az dahi olsa serinletir diyerek su dökmek olsada elimde testim ile geldim.  Tekrardan merhabalar size ahali :loveloveplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19.03.2023 - 16:02, Gorkito yazdı:

Golden Age arc'ı bitince buralara uğranmaz olmuş bakıyorumki. Oysa eskiden ne güzeldi buralar; dağlarında ağaçların şıkırtısı, yamacında oturan çobanın türküsü, derelerinden akan oluk oluk sularını içen kanatlı atları ve nicesi. Ancak bakıyorum ki o dağlar çöldeki kum birikintisiymiş, üzerine basan olmayınca rüzgar almış savurmuş; çoban ot bulamayınca sürülerini taşımış, dereleri kuruyunca atlar gelmez olmuş. Bu aciz kulun yapabileceği tek şey çölün üzerine az dahi olsa serinletir diyerek su dökmek olsada elimde testim ile geldim.  Tekrardan merhabalar size ahali :loveloveplz:

Hoş geldin kardeş. Buralar böyle işte, artık yapacak bir şey yok. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19.03.2023 - 16:02, Gorkito yazdı:

Hoş geldin uzak diyarlardan bir yudum taze nefes getiren yolcu. Dark age başladı başlayalı burası susuz, çorak, yalnız. Arka sokaklarda botlar kelebek çevirir, gündüz gözüyle forum dağa kaldırılır oldu. Ekinler bir damla suya hasret, dikinler kavrulup kav oldu. Göçerler kalktı göç eyledi, kalanlar yandı kül oldu. Hoş geldin testisi elinde olan yolcu, sefalar getirdin amma sen yokken burası ömrünün son demine geldi durdu. Belki bir gün kendi küllerinden dirilir olur zümrüdü anka, biz de bineriz uçarız kanadında diye bekçiliğe durduk bekliyoruz. Kavrulup kuruyan mumyalarımız bir gün burada bulunursa unutmayın ki her zaman sizi ağırlmaktan mutluk duyuyoruz yolcu, hoş geldin. :silence-onion-head-emoticon:   

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.