Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

MikasaWithInTheFire, Şimdi tarihinde yazdı:

İyinin iki birim altı(kötü değilim iyi de değilim ne diyeceğimi bilemedim) senden?

Hayırdır ne oldu? Dersler falan mı yordu?

Ben güne kötü başladım ama sonra doğru biraz daha toparladım gibi. :) Neler yapıyorsun bakayım? Son zamanlarda aktifliğin arttı, bizim için güzel ama senin için sıkıntı yok değil mi? Çok oyalanırsan kızarım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ShadyRogue, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Ayy, dün akşamın çoğunu durum mesajımı yazmakla ve yollayıp yollamama kararını almaya çlaışmakla geçirmiştim, üzgünümm :dying-onion-head-emoticon: Uzun zamandır görüşemiyoruz... Umarım iyisindir ve benim aksime sınava verimli şekilde çalışabiliyorsundur :admire-onion-head-emoticon: Ben iyiyim ve maalesef, herkes gibi, bol bol online derse girip çıkıyorum... Bir gün burada veya Discord'da denk gelirsek uzun uzun konuşabiliriz umarım :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Senin ne sınavın vardı:oniondesuplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitonyum, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de liseye yeni geçtim, değişik olmadı aslında kjfnsk 2015 yılından beri anime izliyorum ama forumlara girmiyordum onun dışında müziğe ilgim var arada sırada belli bir youtube kanalı için çeviri ve zamanlama yapıyorum :D Uzun olmamıştır umarım :'(

Bana kıyasla çok işe yarar bir insansın.Uzun olsun canım ne olacak bende biraz uzatıyım kendimi tanıtmayı resim çizmeye başladım 2 ay önce... düşündüm de yaptığım başka bir şey yok.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hayırdır ne oldu? Dersler falan mı yordu?

Ben güne kötü başladım ama sonra doğru biraz daha toparladım gibi. :) Neler yapıyorsun bakayım? Son zamanlarda aktifliğin arttı, bizim için güzel ama senin için sıkıntı yok değil mi? Çok oyalanırsan kızarım. :D

Biraz bunalımdayım:homelessonionplz:

Aktifliğim etiketlediğim kişilere cevap yazmak için :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rimmuru, Şimdi tarihinde yazdı:

Bana kıyasla çok işe yarar bir insansın.Uzun olsun canım ne olacak bende biraz uzatıyım kendimi tanıtmayı resim çizmeye başladım 2 ay önce... düşündüm de yaptığım başka bir şey yok.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

En azından boş vaktin vardır :D Ben de çok çabuk yaptığım şeylerden soğuyan biri olduğum için hobilerimi devam ettirmekte zorlanıyorum >:(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar komik sanmayın gerçek spoiler. :D 

Bir insan yemek yaparken nasıl ölebilir beh :no-no-crazy-rabbit-emoticon:

rimmuru, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Yarın deneme sınavı olacakmış.:depressed2-onion-head-emoticon:

Soru çözerken zamanın gereksiz bir şekilde hızlı geçtiği tek zaman :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.