Jump to content

Önerilen İletiler

Hem itiraf hemde sana cevap olsun bari. :D

Benim iletimi anında silip -hemde amacım kaynatmak olmadığı halde- cevap bile vermeden silen, gizleyen admin olduğundan kuralların esnetilmesini sevmem. Herkese karşı aynı kurallar geçerlidir admin mod veya herhangi yetkili ayrımı gözetmeksizin. Koyulan kuralları esnetenleri görünce itiraf ediyorum deli oluyorum tabiri caizse. -,-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Hmm itiraf edeyim google translate in olduğundan daha iyi çevirmesini istemiyorum, çevirmen ahalisi olarak o kadar özenip didinerek çevirdiğimiz serileri millet gidip google translate e atarak hemen bitiriyor, bari ingilizcelerine bişi katmış olsa hadi neyse dicem ama sanmıyorum.Siz siz olun yapmayın derim şevkimizi çok kırıyorsunuz haberiniz olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmm itiraf edeyim google translate in olduğundan daha iyi çevirmesini istemiyorum, çevirmen ahalisi olarak o kadar özenip didinerek çevirdiğimiz serileri millet gidip google translate e atarak hemen bitiriyor, bari ingilizcelerine bişi katmış olsa hadi neyse dicem ama sanmıyorum.Siz siz olun yapmayın derim şevkimizi çok kırıyorsunuz haberiniz olsun.

Google Translate çevirisi anında belli oluyor. Chihayafuru 2'de mesela çevirmen o şiirleri Google Translate ile çevirmiş, okurken beynim yandı 1 bölüm dayanabildim sonra ingilizce altyazıya geçtim.

ben de bi çağrıda bulunayım madem buradan, translate ile çevirceğinize çevirmeyin. kimse çevirmek zorunda değil, emin olun siz yapmasanız başkası yapar o çeviriyi. zaten çevirmek vakti olana güzel zevkli iş, ama bi görev değil gönül işi. translatele yapmak nedir yahu.

sosyal mesaj verildi, ben gidiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de tercumanlık yolunda ilerleyen biri olarak istemiyorum hatta öyle teknoloji ile çeviri programı gibi bişiyin çıkmasından çok korkuyorum, tüm emeklerim boşa gider diye, gerçekten çevirmek de okuması da çok zor. Ama öyle mükemmel çevirebilen bi program için baya donanımlı bişi gerekiyor çünkü zaten çevirmenlikle uğraşan bi insan çok şey bilen, çoğu şeyde kültürü ve bilgisi olan biri olması gerekir yoksa çevirdiği şeyin hiçbi anlamı olmaz. Öyle basit bişi değil yani çeviri yapanlar bilir zaten. Nesi var al, ne demekse çevir yan yana koy olmuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.