Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder Kenichi'den sonra boşluğa düşmüştüm ne yapsam diye dolandım ortalıkta biraz, sonra senin profili görünce Clannad'a başladım :D

Hahaha güzel gidiyor mu bari? :D Vay be artık hiçbir şey demeden insanlar başlıyor demek. :D E gelseydin öneri de verirdik yani. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Burada bol bol istediğin gibi muhabbet edebilirsin, burası tamamen sohbet yeridir, forumu kurcalarsan farklı şeylerle ilgili konuşabileceğin spesifik konular bulabilirsin. Kimisi yüz görmeyi önemser ama ben çok önemsemiyorum, pp'ler yetiyor zaten benim için. :D Tanışmak için de çekinmeden sen kimsin diye sorabilirsin. :) Hitap konusunu kafaya takma burada herkes herkese samimi bir şekilde hitap eder, içinden nasıl geçiyorsa öyle söyleyebilirsin. :) Konu için de Freesia demiş ben de diyeyim, aklına gelen herhangi bir şey olabilir, günlük konular olabilir veya halihazırda birilerinin konuştuğu konuya dahil olabilirsin. 

Teşekkürler.:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha güzel gidiyor mu bari? :D Vay be artık hiçbir şey demeden insanlar başlıyor demek. :D E gelseydin öneri de verirdik yani. :) 

Şu ana kadar çok tatlı :D Endingdeki şarkı muazzam, birkaç gün boyunca evde "dango, dango, dango, daikouzoku" diye dolaşacağım galiba :D Bu tarz zamanlarda hislerimle hareket etmeyi seviyorum genelde. Şöyle bir karakterlere, çizimlere bakıyorum, içime sinerse direk başlıyorum :D 

Haha biliyorum biliyorum burası benim jokerim. Sizlerden öneri alma hakkımı en umutsuz anlarıma saklıyorum :D Bundan sonra da Ergo Proxy var aklımda. Ama benim sormama da gerek yok, içinden gelirse "Kerem hemen ....'ya başla mutlaka izlemen lazım" diyebilirsin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

İnsanlarla tanışmak konuşmak bazen çok zor olabiliyor fakat burası çoğu ortama nazaran daha sıcak bir ortam o yüzden çekinme lütfen. Forum kurallarını gözettiğin sürece burada istediğin şekilde takılabilirsin :D

O zaman buzları kırmak adına ben başlayayım; Adım Kerem, 21 yaşındayım, mühendislik öğrencisiyim :D Genelde samimi konuşmalar hoşuma gider o yüzden "siz"li hitap etmene gerek yok bana karşı :D 

Nasılsın? Nasıl gidiyor?

Memnun oldum. Burak bende. Tıbbı görüntüleme okuyorum bende. Genel olarak iyiyim teşekkür ederim . Sen nasılsın ?:floating-crazy-rabbit-emoticon: bu arada emojiler epey zevkliymiş burda 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Şu ana kadar çok tatlı :D Endingdeki şarkı muazzam, birkaç gün boyunca evde "dango, dango, dango, daikouzoku" diye dolaşacağım galiba :D Bu tarz zamanlarda hislerimle hareket etmeyi seviyorum genelde. Şöyle bir karakterlere, çizimlere bakıyorum, içime sinerse direk başlıyorum :D 

Haha biliyorum biliyorum burası benim jokerim. Sizlerden öneri alma hakkımı en umutsuz anlarıma saklıyorum :D Bundan sonra da Ergo Proxy var aklımda. Ama benim sormama da gerek yok, içinden gelirse "Kerem hemen ....'ya başla mutlaka izlemen lazım" diyebilirsin :D

Haha evet tatlı bir seridir. :) Zaten o ending şarkısına herkes bayılıyor. :D Ben ara ara o halde dolanıyorum. :D Ben de genelde hislerimle hareket edip canım ne tarz isterse onunla ilgili bir anime bulup izlerim. :) 

Aklıma bir şey gelirse derim o zaman. :D Ergo Proxy'i de izlersin artık, güzeldir. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, Şimdi tarihinde yazdı:

Memnun oldum. Burak bende. Tıbbı görüntüleme okuyorum bende. Genel olarak iyiyim teşekkür ederim . Sen nasılsın ?:floating-crazy-rabbit-emoticon: bu arada emojiler epey zevkliymiş burda 

Memnun oldum Burak. Tıbbi görüntüleme mi? Tam olarak ne oluyor o? Cahilliğime ver :D

İyiyim ben de, okul, iş, hobiler arasında, aynı oda içerisinde yatağımda yuvarlanarak geçiyor günler. 

Buradaki emojiler muazzamlar ya :D Bak en sevdiğim kombinasyonu yapayım sana;

:magic-right-crazy-rabbit-emoticon::super-onion-head-emoticon::magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha evet tatlı bir seridir. :) Zaten o ending şarkısına herkes bayılıyor. :D Ben ara ara o halde dolanıyorum. :D Ben de genelde hislerimle hareket edip canım ne tarz isterse onunla ilgili bir anime bulup izlerim. :) 

Aklıma bir şey gelirse derim o zaman. :D Ergo Proxy'i de izlersin artık, güzeldir. :) 

Zaten diğer türlü zoraki oluyor biraz, zevk alamıyorsun. Zevk alamadıktan sonra da yapmanın bir manası yok.

Tamamdır. Aklımda, bakacağım ona da :whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Şimdi tarihinde yazdı:

Memnun oldum Burak. Tıbbi görüntüleme mi? Tam olarak ne oluyor o? Cahilliğime ver :D

İyiyim ben de, okul, iş, hobiler arasında, aynı oda içerisinde yatağımda yuvarlanarak geçiyor günler. 

Buradaki emojiler muazzamlar ya :D Bak en sevdiğim kombinasyonu yapayım sana;

:magic-right-crazy-rabbit-emoticon::super-onion-head-emoticon::magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

Röntgen,Mr gibi görüntüleri çekicem umarım yani. Bölümle ilgili senin sahip olduğun bilgi kadar bilgiye sahibim desem yeridir. İzmir'de okumak için seçmiştim. Epey eğlenceliydi üniversitede geçen yarım dönem tadı damağımda kaldı. Emojiler cidden güzel bende denemeliyim. :magic-right-crazy-rabbit-emoticon::whaaat3-onion-head-emoticon::magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Röntgen,Mr gibi görüntüleri çekicem umarım yani. Bölümle ilgili senin sahip olduğun bilgi kadar bilgiye sahibim desem yeridir. İzmir'de okumak için seçmiştim. Epey eğlenceliydi üniversitede geçen yarım dönem tadı damağımda kaldı. Emojiler cidden güzel bende denemeliyim. :magic-right-crazy-rabbit-emoticon::whaaat3-onion-head-emoticon::magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

Aa anladım. Haha demek öyle, yeni başladın sen de demek ki :D İzmir okumak için fena bir şehir değil. Eğlenceli olabiliyor ve daha sessiz sakin (İstanbul'a nazaran :D). Sorma ya, benim son senem ama kampüs hayatını özledim şahsen.

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Güzel dövüş mangası arıyorsan holyland'a bakabilirsin, belki okumuşsundur bile ama yine de söyleyim dedim :D

Kimseyi etiketlememişsin ama galiba bana söyledin :D Kenichi'den sonra vurdulu kırdılı içerik kotamı doldurdum sanırım ama tekrardan canım çekerse bakmak isterim, ekleyeyim listeye :D

Eğer bana söylemediysen, bu yazdıklarımı yazmadım say :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.