Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

rimmuru, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Galiba chan dersen daha mutlu olurum.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Sen de ablam gibisin o zaman o da sıralamasına göre gitmişti.

Umarım istediğin gibi iyi bir sıralaman olur.

Önceki kun demelerim için çok özür dilerim ben öyle sanıyordum.  

Ablan kaç yaşında?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Fairy Tail sadece başladığım için bitirdiğim serilerden. :/ Dört büyükten kasıtların hangisi? :D 

Bize selam yok herhalde?

Astsolist mi? :D :D Rakip olmadığın sürece Mika görebileceğin en tatlı insanlardandır. :D

SnK manganın sonları. :/

SnK'nin son sayılarını seviyor musun cidden? :) Bir ara seninle konuşalım Mika'cım.

Haha bende seninle tanıştığım için mutlu oldum. :) İnşallah bol bol muhabbet ederiz hep. :) 

Benim favori karakterim Annie Leonhart olabilir herhalde. :D

Annie'yi mi seviyorsun cidden:oniondesuplz:

pegasusejder, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Lycae buralara pek uğramıyor artık. :/ Kitap konusunda bende fırlıyorum yavaş yavaş, isteyen olursa konuşuruz. :D 

Mika konum atsaydın?? :D 

Kanım ısınınca işte :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akamine, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş buldum ve görüşürüz buranın sistemine alışamadım bir türlü bana discord daha iyi

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Yazıklar olsun sana... Yürü git discord'a buralara bir daha adım atma. :D

biz herhalde mekan ve DC tayfası olarak ikiye ayrıldık @heymely da bizim aracımız :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 minutes ago, MikasaWithInTheFire said:

Aa güzelmiş;) Okumayı sevmende çok güzel @Lycaenidae onunla da kitaplar vs. hakkında konuşabilirsin  bu konuda en yetkin kişi sanırım o ;) Bende de tam tersi , evde bir hukukçu görünce hem ondan hemde tm derslerinden ötürü istemedim:D  Ama tm gerçekten bambaşka bir derya, coğrafyayı sevsem belki olabilirdi :D. Edebiyatı seviyorum..

Ben de Ankaradayım :) Ne sorunu, ben sana o kadar soru soruyorum sen de çekinme lütfen:). Evet bende seni çok sevdim daha fazla sohbet etmek isterim lakin buraya ara veriyorum böyle bazen damlıyorum buraya :) İnşallah Yks'den sonra bolca konuşabiliriz:)

Violet cidden güzel bir anime karakteri ve anime de.. En sevdiklerimden biridir.

Benim favorim adımdan da anlaşılacağı üzre Mikasa,onun dışında Levi 'yi de çok severim :). 

Aynı çıksa ne olcak kavga mı edeceğiz :dandyonionplz: Ben Oikawacığımı seven birini görünce bile paylaşmıştım:D. 

Senin kim peki?

Kusura bakma biraz geç dönebildim. :(

Daha Türkiye'deki şehirlerin -belli başlıları hariç- yerlerini bilmeyen ben bile yapabiliyorsam sana o kadar sıkıntı çıkaracağını sanmam. Konu anlatımını dinleyince biraz da soru çözünce oluyor. 

Ben de buraya vakit buldukça uğramayı planlıyorum, o zaman ara sıra dersten bunaldığında yazarsan her zaman sana dönmeye çalışırım. :) YKS'ye kadar arada sırada konuşuruz belki.

Ah Eren bana kalıyor demek.:sweating-onion-head-emoticon::cheer3-onion-head-emoticon:

Oikawa da iyidir, benim ikinci favorim sanırım. Gerçi oradaki erkeklerin hiçbiri öyle kötü değil :D

Karasuno'dan favoriliğimi Nishinoya Yuu-ya da benim onu çağırmayı sevdiğim adıyla Noya- kaptı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.