Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pambuk, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Hg nası gidiyo , ben sınavları duydum gereksiz mutlu oldum

hb ya sınavlar ertelenmese de olurdu benim için bitse de kurtulsam kafasındayım biraz, zaten hocalar az konudan soracaktı o yüzden rahattım. Gerçi iptal etme ihtimalleri de var şu an geçen seneki gibi 1. dönem notlarıyla karne alabiliriz ama bilmiyorum artık nolur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

syncdes, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim iyiyim kahve yaptım şimdi kendime. Babamın yeleğini bitirmem lazım onu alacağım elime. 

Sarışınlara ırkçlık yapıyorum beni bir daha alıntılama. :D 

Arkadaşlarım bazen wpta falan naber nasılsın yazıyorlar cevap veriyorum, konuşma uzuyorsa hemen arıyorum. :D Oldum olası sevmezdim ama ilkokulda lisedeyken arkadaşlarım hep sms paketi yapardı ben dakika. Dcye de birkaç kez bir arkadaşımın çizimlerine eşlik etmek için girmiştim o kadar. 

Duana eklersen arkadaş olabiliriz tamam. :D

24 güzel ama cidden bak. 25 bir garip. 

Ooo afiyet olsun, ben bayağıdır yapmıyorum kendime. :D Kolay gelsin şimdiden. :))

Hahaha tamam abla ksuura bakma. :D 

Ben sesli mesaj falan gönderiyorum, yazılı şeyi ben de pek sevmem mümkünse yüz yüze görüşme değilse telefonlaşma çok kısa muhabbet olacaksa yazılı olabilir. :D Hee sen bayağı az kullanmışsın dc'yi, yani pek beğendiğim bir uygulama değil ama kullanabildiğim kadar kullanıyorum. :D 

Haha eklerim niye eklemeyim. :) Ne için dua ediyim onu da söyle, okul için falan mı?

Haha tamamdır 24'ün keyfini çıkaracağım. :D İş arayacağım bir sene olacak...

pambuk, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

YeeeeeeeeeeeeeeY sınavlar 3 mayısa ertlendi 

Hadi hayırlı olsun. :)

Vixeen, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

selaam yeni geldim buraya :)

bi tık gerginim aslında yeni girdiğim her ortamda olduğu gibi lkdsjfslkdf

Selam, hoş geldin. :)

Öncelikle gergin olacağın bir konu yok, burada herkes samimidir, hiçbir şey bakılmaksızın muhabbet ederiz. Sen de selam ver ve gir sadece konuşmaya. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ooo afiyet olsun, ben bayağıdır yapmıyorum kendime. :D Kolay gelsin şimdiden. :))

Ben sesli mesaj falan gönderiyorum, yazılı şeyi ben de pek sevmem mümkünse yüz yüze görüşme değilse telefonlaşma çok kısa muhabbet olacaksa yazılı olabilir. :D Hee sen bayağı az kullanmışsın dc'yi, yani pek beğendiğim bir uygulama değil ama kullanabildiğim kadar kullanıyorum. :D 

Haha eklerim niye eklemeyim. :) Ne için dua ediyim onu da söyle, okul için falan mı?

Hadi hayırlı olsun. :)

Selam, hoş geldin. :)

Öncelikle gergin olacağın bir konu yok, burada herkes samimidir, hiçbir şey bakılmaksızın muhabbet ederiz. Sen de selam ver ve gir sadece konuşmaya. :) 

hoş bulduum :) 

dc sunucunuz da var sanırım yazılanları okudum biraz da, varsa link atabilir misiniz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vixeen, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

selaam yeni geldim buraya :)

bi tık gerginim aslında yeni girdiğim her ortamda olduğu gibi lkdsjfslkdf

Selaam hoş geldin buraya :D

Gerginliğin birazdan geçer. Ben de geleli çok olmadı ama hep burdaymışım gibi.

pambuk, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Hg nası gidiyo , ben sınavları duydum gereksiz mutlu oldum

Hayırlı olsum hadi bakalım. Nereye kadar ertelenecek onu merak ediyorum ben de. Bir de ziya hoca açıklama yapmış sanırım online eğitime devam edilecekmiş çok geliştirmişler sistemi falan. Doğruysa.

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben kahvesiz gün geçirmiyorum. Çeşit çeşit alırım evde yapabileceklerimden. Bitki çayları takıntım da var. Şimdi bir de bitki çayı yapacağım. Ne yapsam acaba..

Dc dediğim gibi sürekli çağırılıyorum ama no. Eğlenmiyorum pek bir de ailece oturma zorunluluğumuz var evde. Yan odaya geçince hemen hadi gel diyorlar. :D Kardeşimin pc de servise gitti benimkini kullanıyor derse giriyor sürekli. Pcmi de özledim..

Şu anlık spesifik bir duaya ihtiyacım yok öylesine dedim ama olursa gelirim. :D Ya da 25im de mutlu geçebilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben kahvesiz gün geçirmiyorum. Çeşit çeşit alırım evde yapabileceklerimden. Bitki çayları takıntım da var. Şimdi bir de bitki çayı yapacağım. Ne yapsam acaba..

Dc dediğim gibi sürekli çağırılıyorum ama no. Eğlenmiyorum pek bir de ailece oturma zorunluluğumuz var evde. Yan odaya geçince hemen hadi gel diyorlar. :D Kardeşimin pc de servise gitti benimkini kullanıyor derse giriyor sürekli. Pcmi de özledim..

Şu anlık spesifik bir duaya ihtiyacım yok öylesine dedim ama olursa gelirim. :D Ya da 25im de mutlu geçebilir.

Bir ara ben de öyleydim ama sonradan bıraktım. :D Yav birde şu an plak kullanıyorum, ağzımda neredeyse bütün gün plak olduğu için hiçbir şey yapamıyorum bu tarz konularda.

Haha iyi yapıyorsun. :D Bir ara bizde de öyle zorunluluk vardı ama sonradan dağıldık, arada işte çay içiyoruz herkes gelecek falan oluyor. :D Ayy o tarz şeyler biraz kötü oluyor senin pc ama kullanamıyorsun canın istediği zaman. :/

Haha tamamdır spesifik bir şey olursa söylersin ben genel olarak ederim. :D 

Birde çok özel olmazsa bir şey soracağım, istemezsen cevap vermeyebilirsin. Tekrar üni okumak istediğinde ailenin tavrı nasıl oldu? Hiçbir şey demediler mi yoksa biraz patırtı gürültü oldu mu?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir ara ben de öyleydim ama sonradan bıraktım. :D Yav birde şu an plak kullanıyorum, ağzımda neredeyse bütün gün plak olduğu için hiçbir şey yapamıyorum bu tarz konularda.

Haha iyi yapıyorsun. :D Bir ara bizde de öyle zorunluluk vardı ama sonradan dağıldık, arada işte çay içiyoruz herkes gelecek falan oluyor. :D Ayy o tarz şeyler biraz kötü oluyor senin pc ama kullanamıyorsun canın istediği zaman. :/

Haha tamamdır spesifik bir şey olursa söylersin ben genel olarak ederim. :D 

Birde çok özel olmazsa bir şey soracağım, istemezsen cevap vermeyebilirsin. Tekrar üni okumak istediğinde ailenin tavrı nasıl oldu? Hiçbir şey demediler mi yoksa biraz patırtı gürültü oldu mu?

Geçmiş olsundu, plak da zor bir şey. Arkadaşlarımdan birkaçı kullanıyor. Kardeşim de kullanacak gibi. Dişlerini sıkıyor geceleri.

Pcmle 7. yılımız o yüzden ilişkimiz bayağı derin. O da beni özlüyordur diye kardeşimin ders aralarında gidip bir iki geziniyorum dosyalarımda. :D

Çok özel sayılmaz o yüzden cevaplarım tabii. Yani onların tepkisi, hayata geç kaldığımı düşünmeleriyle alakalı endişelerdi genel olarak. Parasal açıdan bir giderim yok bir de fakülte hemen 15 dk yürüme mesafesi açılsa da okullar. Dediğim gibi sadece hayata geç kaldığımı düşünüyorlar, üzülüyorlar hissediyorum. Ben öyle düşünmüyorum ama üzülüyorum da bazen ister istemez onlar üzüldüğü için. Ha bir de görüşmek isteyen herkesi reddettiğim için kızıyorlar. Evlenmemi istiyorlar. Ben daha istemiyorum. Böyle işte büyüdükçe büyüyen sorunlar. Bakalım daha neler göreceğiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.