Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Vixeen, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

hoş bulduum :) 

dc sunucunuz da var sanırım yazılanları okudum biraz da, varsa link atabilir misiniz

Özelden bana hesabını yaz, linki oradan atarım. :)

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsundu, plak da zor bir şey. Arkadaşlarımdan birkaçı kullanıyor. Kardeşim de kullanacak gibi. Dişlerini sıkıyor geceleri.

Pcmle 7. yılımız o yüzden ilişkimiz bayağı derin. O da beni özlüyordur diye kardeşimin ders aralarında gidip bir iki geziniyorum dosyalarımda. :D

Çok özel sayılmaz o yüzden cevaplarım tabii. Yani onların tepkisi, hayata geç kaldığımı düşünmeleriyle alakalı endişelerdi genel olarak. Parasal açıdan bir giderim yok bir de fakülte hemen 15 dk yürüme mesafesi açılsa da okullar. Dediğim gibi sadece hayata geç kaldığımı düşünüyorlar, üzülüyorlar hissediyorum. Ben öyle düşünmüyorum ama üzülüyorum da bazen ister istemez onlar üzüldüğü için. Ha bir de görüşmek isteyen herkesi reddettiğim için kızıyorlar. Evlenmemi istiyorlar. Ben daha istemiyorum. Böyle işte büyüdükçe büyüyen sorunlar. Bakalım daha neler göreceğiz.

Ya sıkma ağrı falan değil de, çok kısıtlıyor dediğim gibi, yemek yiyorum üstüne 2-3 bardak çay anca içiyorum sonra dişini fırçala plak tak. :/

Hahaha maşallah, benim 5. yılım şu an. :D 

Hmm anladım genel olarak yaşın büyüyor endişesi var onlarda, yani gene karşı çıkmamışlar pek, benim bir arkadaşım bölümünü değiştirmek istemişti ailesi bayağı karşı çıkmıştı da o yüzden bi merak ettim sende de durumlar aynı mıydı diye. Haha evlenme konusu ailelerin en büyük derdi. :D Yani okurken evlenmek kötü olabilir ya, sonuçta hem orayla hem derslerle ilgilenmek falan zor olur. Nasip kısmet ya her şey, inşallah doğru bir zamanda gönlüne göre birini bulursun. :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya sıkma ağrı falan değil de, çok kısıtlıyor dediğim gibi, yemek yiyorum üstüne 2-3 bardak çay anca içiyorum sonra dişini fırçala plak tak. :/

Hahaha maşallah, benim 5. yılım şu an. :D 

Hmm anladım genel olarak yaşın büyüyor endişesi var onlarda, yani gene karşı çıkmamışlar pek, benim bir arkadaşım bölümünü değiştirmek istemişti ailesi bayağı karşı çıkmıştı da o yüzden bi merak ettim sende de durumlar aynı mıydı diye. Haha evlenme konusu ailelerin en büyük derdi. :D Yani okurken evlenmek kötü olabilir ya, sonuçta hem orayla hem derslerle ilgilenmek falan zor olur. Nasip kısmet ya her şey, inşallah doğru bir zamanda gönlüne göre birini bulursun. :))

Evet evet arkadaşlarım baya kilo da vermişti. Sürekli çıkarıp takamadıkları için atıştırmalık şeylerden uzak kalmışlardı haliyle. Baya takacak mısın ki? 

Size de maşaallah 5 yıl bir dönüm noktasıdır genelde. Uzun ilişki. :D

Aynen ben de öyle düşünüyorum. Onlar kendi kendilerine dertlenip beni de dertlendirmedikçe ben mutluyum da işte onları durdurmak bazen zor oluyor. :D Ya okul da iş gibi aslında pek bir zorluğu yok bence bir de zorlayıcı bir bölüm değil o yüzden okulu engel olarak görmüyorum da kendim engelim işte. Doğru zamanı bekliyorum. Aferin dua arkadaşım ne güzel dua ettin öyle. Teşekkürler. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Evet evet arkadaşlarım baya kilo da vermişti. Sürekli çıkarıp takamadıkları için atıştırmalık şeylerden uzak kalmışlardı haliyle. Baya takacak mısın ki? 

Size de maşaallah 5 yıl bir dönüm noktasıdır genelde. Uzun ilişki. :D

Aynen ben de öyle düşünüyorum. Onlar kendi kendilerine dertlenip beni de dertlendirmedikçe ben mutluyum da işte onları durdurmak bazen zor oluyor. :D Ya okul da iş gibi aslında pek bir zorluğu yok bence bir de zorlayıcı bir bölüm değil o yüzden okulu engel olarak görmüyorum da kendim engelim işte. Doğru zamanı bekliyorum. Aferin dua arkadaşım ne güzel dua ettin öyle. Teşekkürler. :D

Haha aynen boğazına kilit vuruyor insanın. :D Evet önümüzdeki kasım ayına kadar falan takacağım. :/

Haha aynen bir önceki 8-9 sene sürmüştü, hala duruyor evde. :')

Yani şey düşüncesi biraz kötü oluyor her iki taraf için de, tamam bizim mutluluğumuzu istiyorlar ama bizim mutluluğu kendi çizdikleri sınırlar içerisinde bulacağımızı düşünüyorlar, o çizginin dışını kendileri bilmedikleri için korkuyorlar bize bir şey olacak diye ama belki de mutluluğumuz orada? Yani evet okul da pek etkilemez insan istedikten sonra haklısın. Haha sağ olasın arada ediyoruz böyle güzel şeyler. :D Üstüne denecek pek bir şey yok zaten bu konunun. :D İnşallah denk gelir sana. :)

Weow, 2 saat önce tarihinde yazdı:

@pegasusejderhappy wheels 15 fps ile oynuyom ;c:homelessonionplz: internet çok sıkıntı yA İnŞ taşınırız:hell-yes-onion-head-emoticon:

İnşallah interneti daha güzel bir yere taşınırsınız. :)

Ari01, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Gel gel bekliyorum. :)

İyi geceler herkese :bye1-onion-head-emoticon:

İyi geceler. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.