Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pambuk, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba 2 gün yada 1 gün geçti ben geldim iyi akşamlar nasılsınız , beni soracak olursanız kötüyüm ve yıkığım , heralde baya bi garip durumdayım şöyle anlatayım ; bir tarafım sevdiğim kişi için üzülmem gerektiğini söylüyor bi tarafım tam tersini , bir tarafımın 2 gündür yatarken gözünden yaş geliyor diğer tarafım bu mal niye ağlıyor diye gülüyor , (ben şarkı dinlemeyi çok severim harakiri for the skyda istanbula konsere gelecek olması sebebiyle kıymete bindi onu dinliyorum dancing on debris dinlemeyen çok şey kaybeder ) iki gündür bi tarafım şarkılarındaki kaosu hüzün olarak bi tarafım nefret olarak yorumluyor biri bizi sorarsa aynı sen nasılsın diyelim ve mutlu bitirelim

oh anlattım rahatladım bunu okuyan güzel insan üzülme üzlüyorsan neden üzlüyorsun anlat ben dinlemeyi severim

igler tatlı rüyalar

ii geceler
(edit kusura bakmayın tekrar okurken benimde gözüm kanadı artık düzgün yazabiliyor olmalıyım ama olamdı :/)

İyi olmak için elinden geleni yap; üzül, ağla ama kendini bırakma sonunda yine gül. Yoksa bu hayatı yaşamak azıcık daha zorlaşır. İyi geceler bir de. :)

esuna, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Doydum ya eskilere doydum gerçekten :D 

Kolay gelsin. :) Ben de severim o tarz bir şeyler örmek olsun, becerebildiğim kadar artık. Vakit geçirmek için de iyi oluyor. Tekrardan kolay gelsin biraz zorluyor gibi seni. :) 

Tamam o halde öneri yaparım bir ara ben de. Benim listemi görsen plan to watch kısmı completedtan fazlaydı geçen azalttım. :D 

Ya aslında çok zorlanmam ama bu kez inatlaştım örgüyle. Babama örüyorum da duygu sömürüsü yaptı bana bir şey örmüyorsun diye. O da çok zor beğenir bir de gelip geçerken bi bitiremedin iki örgüyü ben bile bitirirdim iki güne falan. Dediğim gibi inat ettim o da bana inat ediyor. Ama kazanan ben olacağım. ??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pambuk, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba 2 gün yada 1 gün geçti ben geldim iyi akşamlar nasılsınız , beni soracak olursanız kötüyüm ve yıkığım , heralde baya bi garip durumdayım şöyle anlatayım ; bir tarafım sevdiğim kişi için üzülmem gerektiğini söylüyor bi tarafım tam tersini , bir tarafımın 2 gündür yatarken gözünden yaş geliyor diğer tarafım bu mal niye ağlıyor diye gülüyor , (ben şarkı dinlemeyi çok severim harakiri for the skyda istanbula konsere gelecek olması sebebiyle kıymete bindi onu dinliyorum dancing on debris dinlemeyen çok şey kaybeder ) iki gündür bi tarafım şarkılarındaki kaosu hüzün olarak bi tarafım nefret olarak yorumluyor biri bizi sorarsa aynı sen nasılsın diyelim ve mutlu bitirelim

oh anlattım rahatladım bunu okuyan güzel insan üzülme üzlüyorsan neden üzlüyorsun anlat ben dinlemeyi severim

igler tatlı rüyalar

ii geceler
(edit kusura bakmayın tekrar okurken benimde gözüm kanadı artık düzgün yazabiliyor olmalıyım ama olamdı :/)

Sevdiğin kişi için neden üzülmen gerekiyor ki? 

Haha sıkıntı değil. :)

syncdes, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Bulaşık makinesine doldurmaya bile üşeniyorum. Bize de senden lazım sanırım. İki kız kardeşiz, annem de evde ama babam daha aktif cidden ev işlerinde, yönetmede de diyebiliriz.. Babamdan başka temizlik mutfak girişen bir erkek gördüm. Aslında normal yanş olması gereken ama insanın ister istemez tebrik edesi geliyor. Bak yine düşünüp üzüldüm insanların hallerini. 

Peki indirip izledikten sonra siliyor musun? Sonsuz depolama alanın yoktur herhalde. :D

Manga cafemiz olmadıkça birazcık zor ya serileri okumak..

Sen eskilere doy o halde yenileri öneririz. :)

Bu ara bir yelek örüyorum da sürekli yanlış örüyorum. Söküp tekrar örüyorum, deniyorum falan. Çok bakamıyorum buraya. Delirmezsem gelirim bir ara. :D

Hahaha üşengeçlik başa bela. :/ Hemen bir tane paketleyip yolluyorum. :D Tam diyeceğim şeyi sonradan demişsin, ben de bunu gayet normal bir şey olarak görüyorum hatta ev işini cinsiyetleştirmeye karşıyım, ev herkesin evi, herkes ev için bir şeyler yapmalı. :)) Yine de tebriğini alayım. :D Biz 3 erkek kardeşiz, ben en küçüğüyüm aslında ondan bütün ev işi bana kalıyor bazen yorucu olsa da genel olarak memnunum halimden. :) 

Hahaha yani bazı serilerin sonsuzluk anlaşması var onlar duruyor, eğer seri çok hoşuma gitmediyse veya normal bir şeyse falan siliyorum, eğer arada bazı bölümlerine bakarım dediğim oluyorsa duruyor falan. :D 

Hahaha bir gün açarız belki... :')

Hahaha sen geldiğinde ben yavaştan gitmiş olurum. :D Şu örgü konusunda beni acayip gaza getiriyorsun ama yapmayacağım sanırım. :D 

esuna, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende olanı aslında öyle detaylandırmaya gerek yok aynı şekildeymiş :D Direkt hissediyorum diyelim o duygu yoğunluğunu, hisleri alıyorum yani. Ben bi de aşırı derine inip düşünürüm ve bu inan ki çok yorucu bu yüzden insanlardan ve özel bi bağ kurmaktan kaçınıyorum. Bu halim biraz izlediğim şeylere de yansıyor düşünce şeklim yani. 

Ben çok kaçınırım ya o depresif hallerden hatta şöyle bi durum vardır ben genelde sanki hiç bi şey olmamış da çok normalmiş her şey hatta aksine aşırı aşırı iyiymiş gibi bi şekilde enerjik, mutlu bi hale bürünüyorum ama tabi yeri geliyor oturup o durumu hissederek, kaçmadan yaşıyorum.

Hmm anladım seni ama ben özel bağ kurmaktan çekinmem hatta elimden geldiğince her insanın derdini dinlemeye çalışırım, hani bütün dertleri farklı bakış açılarından görmüş oluyorum bir nevi. 

Şöyle diyeyim, ben genelde erteliyorum depresif halimi, özellikle dönem içinde falan, sürekli aman bekle sınavlar var, aman bekle şu var diye kendimi enerjik tutuyorum senin gibi ama işte bir yerden sonra yığılıp patlama oluyor, o sıralarda da böyle animeler izliyorum nedense. Bu arada derdin sıkıntın olursa anlatmaktan çekinme. :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

E o zaman şimdi anlatırsın birbirimizi iyi bulduk , komple  dök içindekileri bende mutlu olurum dinlemek başarılı olduğum az şeylerden

Ben de genelde dinleyiciyimdir ya da aslında anlatacak birisi yoktur emin değilim. Çünkü ben kiminle arkadaş olsam hep ayrı düştük. Mesafe girdi araya yani ya o ya ben hep bir taşınma durumları oldu. Ve ben gerçekten insanlarla konuşmakta ve arkadaş olmakta çok fazla güçlük çekiyorum. İnan şu an kiminle yakınsam hepsi benden uzak hepsine ayrı bir hasretim. Nasıl anlatabilirim ki, çok kolay samimiyet kuramam zorlanırım ama isterim de sadece kişiliğim buna müsade etmiyor. Bu şekilde işte. Ve ben aynı şekilde seni de dinlerim eğer ki konuşmak istersen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam o halde öneri yaparım bir ara ben de. Benim listemi görsen plan to watch kısmı completedtan fazlaydı geçen azalttım. :D 

Ya aslında çok zorlanmam ama bu kez inatlaştım örgüyle. Babama örüyorum da duygu sömürüsü yaptı bana bir şey örmüyorsun diye. O da çok zor beğenir bir de gelip geçerken bi bitiremedin iki örgüyü ben bile bitirirdim iki güne falan. Dediğim gibi inat ettim o da bana inat ediyor. Ama kazanan ben olacağım. ??

Şu an izlediğim bir anime var aslında izlemeyi düşündüklerim de var teşekkür ettim ama :)

İnanıyorum ben, bence halledersin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

esuna, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de genelde dinleyiciyimdir ya da aslında anlatacak birisi yoktur emin değilim. Çünkü ben kiminle arkadaş olsam hep ayrı düştük. Mesafe girdi araya yani ya o ya ben hep bir taşınma durumları oldu. Ve ben gerçekten insanlarla konuşmakta ve arkadaş olmakta çok fazla güçlük çekiyorum. İnan şu an kiminle yakınsam hepsi benden uzak hepsine ayrı bir hasretim. Nasıl anlatabilirim ki, çok kolay samimiyet kuramam zorlanırım ama isterim de sadece kişiliğim buna müsade etmiyor. Bu şekilde işte. Ve ben aynı şekilde seni de dinlerim eğer ki konuşmak istersen.

Aileden dolayı mı taşınıyordunuz? Biz de babamdan dolayı sürekli taşınıyorduk. :D Bir ara bir arkadaşımdan sağlam kazık yemiştim küçükken onun etkisinde bayağı bir kaldım ama şimdilerde pek bir şeyim yok. Samimiyet kurmakta pek zorlanmam özellikle karşı tarafta istekliyse hemen bi iletişim oluşur ama derinliği ne kadar olur o bilinmez. :D Yani burada elimizden geldiğince arkadaşın olmaya çalışırız. :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

esuna, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Tşk ederim burdada benzer bişey oldumuş ben içedönük biriyim içe dönüklük içinde bi iç dış olmalı , çevre olmalıki kişiliğim ortaya çıksın ondan çevre kurmaya falan çalıştım şuan hiç memnun olmadığım bi konumdayım

pegasusejder, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Sevdiğin kişi için neden üzülmen gerekiyor ki? 

Yaani haksız sayılmazsın belki üzülmeyi hak edecek kadar iyi biri değildir

syncdes, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi olmak için elinden geleni yap; üzül, ağla ama kendini bırakma sonunda yine gül. Yoksa bu hayatı yaşamak azıcık daha zorlaşır. İyi geceler bir de. :)

:))))))))

neyse burayı böyle muhabbetlerle şey yapmayayım , r/turkey kapanmış birde neden olduğunu bilen varmı takip edemedim ama r/tamamahbapengelli de kapanmış bi tane reddit admini ile alakalı olduğunu duydum birde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmm anladım seni ama ben özel bağ kurmaktan çekinmem hatta elimden geldiğince her insanın derdini dinlemeye çalışırım, hani bütün dertleri farklı bakış açılarından görmüş oluyorum bir nevi. 

Şöyle diyeyim, ben genelde erteliyorum depresif halimi, özellikle dönem içinde falan, sürekli aman bekle sınavlar var, aman bekle şu var diye kendimi enerjik tutuyorum senin gibi ama işte bir yerden sonra yığılıp patlama oluyor, o sıralarda da böyle animeler izliyorum nedense. Bu arada derdin sıkıntın olursa anlatmaktan çekinme. :))

Benim özel bir bağ kurmaktan kastım şu yani çok çok fazla samimiyet oluşturmak ya da hayatımda, hayatında yer edinmek yoksa ben de dinlerim yardımcı olmaya çalışırım ama kendimi bir adım geride tutarım hep.

Evet o şekilde bir birikme durumu oluyor aslında o daha fazla can yakıyor. Teşekkür ettim düşüncen, anlayışın için. Aynı şekilde sen de gelebilirsin dertleşmek, konuşmak için. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

esuna, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim özel bir bağ kurmaktan kastım şu yani çok çok fazla samimiyet oluşturmak ya da hayatımda, hayatında yer edinmek yoksa ben de dinlerim yardımcı olmaya çalışırım ama kendimi bir adım geride tutarım hep.

Evet o şekilde bir birikme durumu oluyor aslında o daha fazla can yakıyor. Teşekkür ettim düşüncen, anlayışın için. Aynı şekilde sen de gelebilirsin dertleşmek, konuşmak için. :)

Benim samimiyetim karşıdan aldığıma göre değişir eğer bana samimiyet gösteriyorsa benden de ona akar, göstermiyorsa bir yerden sonra kesilir. Geride tutma konusunda anlayabiliyorum seni. :)

Aynen daha fazla can yakıyor ama biraz da istemsiz olan bir şey, sonuçta günlük koşuşturmacalardan rahatça kafayı dinleyecek an bile bulamıyorsun bazen. Haha bugün çok teşekkür ettin, daha etme lütfen. :) Ben de teşekkür ederim. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Aileden dolayı mı taşınıyordunuz? Biz de babamdan dolayı sürekli taşınıyorduk. :D Bir ara bir arkadaşımdan sağlam kazık yemiştim küçükken onun etkisinde bayağı bir kaldım ama şimdilerde pek bir şeyim yok. Samimiyet kurmakta pek zorlanmam özellikle karşı tarafta istekliyse hemen bi iletişim oluşur ama derinliği ne kadar olur o bilinmez. :D Yani burada elimizden geldiğince arkadaşın olmaya çalışırız. :)) 

Evet aileden dolayı bir taşınma durumları var. Ben de aynı şekilde 2 arkadaşımdan bu şekilde uzaklaştım. Bir şey yapılmadı aslında ama hayatımın o zamanlarında benim için çok önemliydiler, ben onları fazla üstte tuttum, aileden de üstte. O zamanlar ailemle bile iletişimim iyi değildi aşırı içe kapanıktım o sıralar da onlarla yakınlaşma oldu ve ben çocukluğumdan ötürü işte sevilmek için çabalarım vardı şu şekilde yaparsam sevilirim diye aslında tek derdim sevilmekti bu yüzden gerçekten çok çabaladım ve karşılığını alamadığımı tek taraflı bi çaba olduğunu fark ettim. Bu beni çok yıprattı bu yüzden uzaklaşmak istedim ama aradan epey zaman gçti toparladım ve kimseyle kötü kalmamak için son defa 1 ay öncesinde konuşup hallettik ardından ayrı yollar. Ve bu şekilde insanların bana karşı çabasını görünce yani zamanında çok yallnız hissettiğim zamanlar oldu tek bi kişi olsa çekip çıkarsa dediğim ama olmadı ama burda şu an sizlerin bu şekilde yaklaşımı bile beni mutlu ediyor. Bu yüzden ben çok teşekkür ederim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.