Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

esuna, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Evet :D

Maşallah Antalya nüfusu çoğalıyor. :D 

esuna, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de öyle vakit geçiriyorum işte kendimce bi şekilde

Heee iyi yapmışsın. :D 

esuna, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Kötü bi şey olarak görmüyorum da bilemiyorum işte bakalım. Herkesin var kendince bi şeyi he. Peki şu an nasılsın?

Evet biraz o sıkıntı oldu ama biraz da ben işte içe dönük olmamdan kaynaklı. Ehm dediğin gibi de iyi tabi ama ben daha çok sanaldan da olur tabiki yanlış anlaşılmasın da yanyana olmak o şekilde bi bağ ayrı işte.

Anladım tamam ben ona dikkat ederim, çok anlamıyorum şu an da öğrenmeye çalışırım. :)

Yani zaten nasıl desem pek kötü olmasına gerek yok, neyse sonuçta kendin bilirsin. :) Yani pek bir şey değişmedi de düşüncelerim değişti gibi.

Şimdi şöyle diyeyim sanaldan birileriyle konuşman sana pek fayda etmez sosyal açıdan, benim demek istediğim eğer konu açmak da zorlanıyorsan veya ne diyeceğini bilemiyorsan veya ilk adımı atmaktan çekiniyorsan bu tarz ortamları bir basamak gibi görmelisin. :) Yoksa tabii ki de gerçekte arkadaşlık olayı başkadır. Benim dediğim krizi fırsata çevirmek. :D 

Haha yani biz de yavaş yavaş öğrendik bunları. :) 

pambuk, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar pegasus abi , capri abi , asuna apla , heymely apla , luna (kendimi çok küçük hissettim birden bire ) ben beynim yanmadan yatayım baya yorucu bir gündü , tatlı rüyalar :sleeping-crazy-rabbit-emoticon:
edit: ilk yazdığım gibi görmediniz gördüyseniz unutun :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İyi geceler pambuk'cuğum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Haha sanki çok tehlikeli bir kayaya çarpmış gibi hissediyorum. :D 

Yok yok. :D

esuna, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Evet ben de ortaokul zamanlarımda kore dizileri veya koreceye takıktım :) Anime izlemeye ben de ortaokulun sonunda başladım zaten öyle de kore takıntısı gitti :D ama bu defa japoncaya taktım hatta ben de sarmıştım epey dili öğrenmeye ama kaldı bi şekilde

İşte derdim de şeydi Korece'ye bir çaba sarf etmedim öğrendim ama Japonca da öyle olmuyor. :D Ben hala koreli birkaç grubun müziklerini dinliyorum. Birkaç albüm aldığım da olmadı değil. :D

esuna, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Evet evet Antalya da soğuktu bu hafta ama bugün daha iyiydi. İstanbul'dan da haberim var fena olmuş oralar abimden alıyorum haberi :) Ama alerjim olmasına rağmen böyle de sıcak bi yerde yaşamak çok iyi :D

Bugün yine soğuk sanırım. Arkadaşımla buluşmaya gideceğim ama onun da müvekkilinin taşınması varmış ona katılacak.. Ondan haber bekliyorum. Alerji miiiii işte bir tane daha beni anlayan insan. Her şeye alerjim var.. Güneş mi seninki? 

Luna6528, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Ay evet herkes örüp paylaşıyor xğsşdep. Seneye anca yetişir. ısındı baya havalar. 

İyi bakalım. Ama yine de bitir. :)

pambuk, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Güüüüüüüüüüüüünaydın nasılsınız nasıl gidiyor , ben kahvaltı yapınca daha iyi olacağım ah birde kar yağıyor dünde yağmıştı ama bu kadar olacağını tahmin edememiştim :what-onion-head-emoticon:

Günaydııııınn. Ne güzel açtın öyle muhabbet mekanını. :D Ben de kahvaltımı yaptım. Çay içiyorum. Dişlerimi fırçaladıktan sonra dışarı çıkmak için hazırlanacağım. :) Neresi orası karlı öyle.. Karı hiç sevmiyorum. Bu konuda çok linç yedim ama soğuktan hoşlanmadığımdan olsa gerek. :D Burada güneşli hava biraz esiyor tabii.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

İşte derdim de şeydi Korece'ye bir çaba sarf etmedim öğrendim ama Japonca da öyle olmuyor. :D Ben hala koreli birkaç grubun müziklerini dinliyorum. Birkaç albüm aldığım da olmadı değil. :D

Günaydııııınn. Ne güzel açtın öyle muhabbet mekanını. :D Ben de kahvaltımı yaptım. Çay içiyorum. Dişlerimi fırçaladıktan sonra dışarı çıkmak için hazırlanacağım. :) Neresi orası karlı öyle.. Karı hiç sevmiyorum. Bu konuda çok linç yedim ama soğuktan hoşlanmadığımdan olsa gerek. :D Burada güneşli hava biraz esiyor tabii.

Utanıyorum o kadar iltifata gerek yokdu :embarrassed4-onion-head-emoticon:
Tokatta , bende soğuğu hiç sevmem üşüyünce kaşınıyorum zaten ondan dışarıda çıkamadım pencereden izliyorum öyle:on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Güüüüüüüüüüüüünaydın nasılsınız nasıl gidiyor , ben kahvaltı yapınca daha iyi olacağım ah birde kar yağıyor dünde yağmıştı ama bu kadar olacağını tahmin edememiştim :what-onion-head-emoticon:

Günaydın:victory-onion-head-emoticon: İyiyim,Halamlara gidicem:yeah-crazy-rabbit-emoticon: Birde arkadaşlarımla oyun oynucaktım da oyunu güncellememişim ona bakıyordum:sweetdrop-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın, gene geceden kalmaya döndüm. :/ Daha kahvaltıda yapamadım. :| Karı sevmez misin pek? :)

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Yok yok. :D

Bugün yine soğuk sanırım. Arkadaşımla buluşmaya gideceğim ama onun da müvekkilinin taşınması varmış ona katılacak.. Ondan haber bekliyorum. Alerji miiiii işte bir tane daha beni anlayan insan. Her şeye alerjim var.. Güneş mi seninki? 

Haha yine de korkutuyorsun beni... :noooo-onion-head-emoticon:

Ben Japonca öğrenmeye çalışacağım ya, Kore ile de maalesef pek bir işim olmadı o yüzden pek bilmiyorum onları. :D 

Antalya normalde sıcak olmaz mıydı ya, bize hep öyle diyorlardı. :D Ahh ahh o alerjiler...

Sana da günaydın Syn abla. :D Günün inşallah çok çok güzel geçer. :) Afiyet olsun ve şimdiden keyifli vakitler diliyorum sana. :) Ben de soğuğu biraz daha severim sıcak beni mahvettiği için. :D İyi gene ne güzel güneş varmış oralarda. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.