Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Freesia, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Güzel animeydi be...:loveloveplz: Belki bir ara tekrar izleyebilirim, şu vizeler bir bitsin de :D

Gerçekten güzeldi... :) Haha ben 2-3 kere izlemişimdir. :D Sen ne bölüm okuyorsun bu arada?

Zaten Clannad sevgimi pp'den belli ediyorumdur. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Gerçekten güzeldi... :) Haha ben 2-3 kere izlemişimdir. :D Sen ne bölüm okuyorsun bu arada?

Zaten Clannad sevgimi pp'den belli ediyorumdur. :D 

Matematik bölümü okuyorum daha ilk senem :D

Ppni her görüşümde tekrar izleyesim geliyor ama biraz üşeniyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

higurashi nasıl bir anime ilk defa ismini senden duyuyorum .

(normalde uzun ve ayrıntılı anlatırım anime önerince ama sıkmamak için elimden geldiğince kısa anlatmaya çalışacağım.)

bu animenin adı higurashi when they cry(higurashi no naku koro ni). aslında görsel roman. hatta steamde var. görsel romandan animeye uyarlanmış. (aynı yapımcının umineko when they cry ve ciconia when they cry diye oyunları da var. umineko'nun ilk yarısının animesi var hatta).

bu anime korku, psikoloji, gerilim animesi filan. doki doki literature club oynadın mı bilmiyorum ama büyük ihtimalle duymuşsundur. onda her şey sevimli ve normal başlayıp sonradan korkunç oluyordu. (karakterlere alıştırdıktan sonra aniden korkutmak, iyi bir yöntem bence.) bu animede de öyle yapıyor ama 4 bölümde bir baştan başlıyor. bazı insanlar neden baştan başladı diye bırakıyor o yüzden açıklayayım. loop var. yani ölünce baştan doğan bir karakter var ve amacı cinayetleri durdurmak ama kim olduğunu söylemeyeceğim heyecanı kaçmasın diye. ilk sezonda soru sorup merak ediyorsun. 2. sezonda(kai) sorularının cevabını alıp, olaylar arkasındaki gerçeği öğreniyorsun. sonra bunun devamları da var kısa kısa. ova gibi bir şey. onları da izleyebilirsin. sonra uminekoyu izleyip, higurashinin gou sezonunu izlemen lazım. çünkü umineko ve higurashinin bağlantılı olduğu hakkında teoriler var bu yüzden uminekoyu izlersen higurashi gou'yu daha iyi anlarsın. çoğu kişi gou'yu remake yada alternatif filan sanıyor izlemiyor ama aslında devamı. özellikle 14. bölümden sonra devam ediyor. yakında da sotsu diye sezonu çıkacak. herhalde higurashideki hikaye bittikten sonra umineko'ya 2. sezon çıkarırlar.

bu arada uzun ve ayrıntılı yazmayacam demiştim ama yine öyle oldu ya.. bu alışkanlığımdan kurtulmam lazım dlkdkslds

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Oooo bir Clannad izleyicisi ve seveni daha. :) Aramıza hoş geldin. :D 

Ben de iyiyim. :) Gece üşendim... :D 

Sana da afiyet olsun. :) 

Kayıt tarihim bayağı oldu ama geçen hazirandan beri aktifim daha çok. :) Level 2'ye 200. iletide geçiyorsun sonra her 100 iletide bir level atlıyorsun. :) 150 iletiyi tamamlayınca imza özelliği açılıyor, 500 iletiyi tamamlayınca adının altındaki "Level x" kısmını değiştirebiliyorsun. :) 

çok teşekkür ederim yeni öğrendim :3

3 gün önce hesabıma imza koyayım diye 1.5 saat boyunca boyutlara uygun düzgün bir şey aramıştım sonunda buldum diye imza yerine girdiğimde, 150 ileti tamamlamam gerektiğini gördüm. daha çok yolum var.. sdddfdf

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FeyoChama, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

(normalde uzun ve ayrıntılı anlatırım anime önerince ama sıkmamak için elimden geldiğince kısa anlatmaya çalışacağım.)

bu animenin adı higurashi when they cry(higurashi no naku koro ni). aslında görsel roman. hatta steamde var. görsel romandan animeye uyarlanmış. (aynı yapımcının umineko when they cry ve ciconia when they cry diye oyunları da var. umineko'nun ilk yarısının animesi var hatta).

bu anime korku, psikoloji, gerilim animesi filan. doki doki literature club oynadın mı bilmiyorum ama büyük ihtimalle duymuşsundur. onda her şey sevimli ve normal başlayıp sonradan korkunç oluyordu. (karakterlere alıştırdıktan sonra aniden korkutmak, iyi bir yöntem bence.) bu animede de öyle yapıyor ama 4 bölümde bir baştan başlıyor. bazı insanlar neden baştan başladı diye bırakıyor o yüzden açıklayayım. loop var. yani ölünce baştan doğan bir karakter var ve amacı cinayetleri durdurmak ama kim olduğunu söylemeyeceğim heyecanı kaçmasın diye. ilk sezonda soru sorup merak ediyorsun. 2. sezonda(kai) sorularının cevabını alıp, olaylar arkasındaki gerçeği öğreniyorsun. sonra bunun devamları da var kısa kısa. ova gibi bir şey. onları da izleyebilirsin. sonra uminekoyu izleyip, higurashinin gou sezonunu izlemen lazım. çünkü umineko ve higurashinin bağlantılı olduğu hakkında teoriler var bu yüzden uminekoyu izlersen higurashi gou'yu daha iyi anlarsın. çoğu kişi gou'yu remake yada alternatif filan sanıyor izlemiyor ama aslında devamı. özellikle 14. bölümden sonra devam ediyor. yakında da sotsu diye sezonu çıkacak. herhalde higurashideki hikaye bittikten sonra umineko'ya 2. sezon çıkarırlar.

bu arada uzun ve ayrıntılı yazmayacam demiştim ama yine öyle oldu ya.. bu alışkanlığımdan kurtulmam lazım dlkdkslds

Tamamdır gizem animelerini zaten çok severim. Nasıl gözümden kaçtı anlamadım ,İzlenecek listeme ekledim . Teşekkür ederim :bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.