Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bi pegasusejder summon edilmez, ancak ve ancak kendisi isterse teşrif eder. :)

Herkese günaydın. :)

:cool-onion-head-emoticon: haha şimdilik böyle pegasus efendi ama bu büyü de ustalaştığımda göreceksin sen asıl. Tüm müdavimlere hükmedecek tek yüzüğü dövüyorum şuan. Kendinizi kollayın :cool-onion-head-emoticon:

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:magic-right-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydın herkese :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 13 saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlarr. Yeşil çay da güzeldir moralini bozma sen, hadi olmadı poşet çay yaparsın. :D Ben şahsen bugün kuşburnu içtim. :D

Yurt hayatımda uzun bir süre poşet çay içmiştim o yüzden ondan uzuuuun bir zamandır uzağım, evde de bulundurmuyorum. :D Ben de dünün acısını çıkarıyorum şimdi çayımla geldim bu kez pcnin başına. :D

Ohayou_Kerem, 12 saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlaar hoş geldin :D Ne hissettiğini çok iyi anlıyorum ya, keyif çayı dediğin siyah çaydır yani :D Neyse günün güzel geçmiş, derdin bu oldun boşver :D

Ben de iyiyim çok şükür. Çayım da var fakat soğumuş ne yazık ki :D

Şimdi çayımla beraberim, mutluyum. :) Ama uzun zamandır yeşil çay da içmemiştim sanırım, ramazan olunca baya bir şeyi unutmuşum iyi geldi sonradan teşekkür ettim babama. :D Soğumuş çay da bizi üzer..

Pseudohomophylus, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar  gece oldu gerçi :')

İstediğim çayı içtim hem de çaydanlığın dibini görene kadar :cheer2-onion-head-emoticon:

Merhabaa bak şimdi de sabah hatta öğlen oldu. :D Senin adına mutlu oldum. Umarım hep istediğin çayı içersin. :bye2-onion-head-emoticon:

Herkese günaydın, tünaydın. Hangisini istiyor iseniz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Yurt hayatımda uzun bir süre poşet çay içmiştim o yüzden ondan uzuuuun bir zamandır uzağım, evde de bulundurmuyorum. :D Ben de dünün acısını çıkarıyorum şimdi çayımla geldim bu kez pcnin başına. :D

Şimdi çayımla beraberim, mutluyum. :) Ama uzun zamandır yeşil çay da içmemiştim sanırım, ramazan olunca baya bir şeyi unutmuşum iyi geldi sonradan teşekkür ettim babama. :D Soğumuş çay da bizi üzer..

Merhabaa bak şimdi de sabah hatta öğlen oldu. :D Senin adına mutlu oldum. Umarım hep istediğin çayı içersin. :bye2-onion-head-emoticon:

Herkese günaydın, tünaydın. Hangisini istiyor iseniz. :D 

Sabahım zaten aydındı, öğleden sonrası için ben bir adet Tünaydın alayım oradan, teşekküler :)

Hoş geldin bu arada. Nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Sabahım zaten aydındı, öğleden sonrası için ben bir adet Tünaydın alayım oradan, teşekküler :)

Hoş geldin bu arada. Nasılsın?

Her zaman. :)

Hoş buldum, iyiyim genel olarak. Sabah bir dersim vardı ona katıldım falan öğleden sonra babamla hastaneye gideceğim tahlil sonuçları gösterecekmişiz.. Evden çıkasım yoktu ama ordan deniz kenarına ineriz dedi beni bi cezbetti. :D Azıcık gezeceğim yani. Sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Her zaman. :)

Hoş buldum, iyiyim genel olarak. Sabah bir dersim vardı ona katıldım falan öğleden sonra babamla hastaneye gideceğim tahlil sonuçları gösterecekmişiz.. Evden çıkasım yoktu ama ordan deniz kenarına ineriz dedi beni bi cezbetti. :D Azıcık gezeceğim yani. Sen nasılsın?

İyidir ben de ne olsun. Gezme tozma işlerini dün hallettim, bugün de bir ödev yapmam gerek ama gram bilgim yok ödev hakkında, koltukta uzanıp yapmasım mı acaba diyorum :D Deniz havası iyi gelir ya, hem babanı da yalnız bırakmamış olursun.

Bu arada geçmiş olsun nesi var babanın? Ciddi bir şey değildir umarım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir ben de ne olsun. Gezme tozma işlerini dün hallettim, bugün de bir ödev yapmam gerek ama gram bilgim yok ödev hakkında, koltukta uzanıp yapmasım mı acaba diyorum :D Deniz havası iyi gelir ya, hem babanı da yalnız bırakmamış olursun.

Bu arada geçmiş olsun nesi var babanın? Ciddi bir şey değildir umarım. 

Dün her yer aşırı tıklım tıklım olunca ben düşünmedim gezmeyi hiç ya, arkadaşlarım çalıştığından dolayı onlarla da yasak olmadığı saatlerde görüşemiyorum. Aslında dün üniversiteden bir arkadaşım eğitim için Antalya'ya gelmiş, buluşalım dedi ama otobüse binemeyeceğimden (tıklım tıklımdı dün) gidemedim..  Yok mu ödev hakkında bilgisi olan arkadaşın peki? Beni gerer ödevler hahah. 

Teşekkürler çok bir şeyi ya spesifik olarak. Genel kan değerleri, şeker ölçümleri falan. Uzun zamandır yaptırmamıştı da kontrol amaçlı. Bayram sonrasında olunca şekeri yüksek çıkmış biraz hatta ben kontrol ettim bildiğim kadarıyla e nabızdan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Dün her yer aşırı tıklım tıklım olunca ben düşünmedim gezmeyi hiç ya, arkadaşlarım çalıştığından dolayı onlarla da yasak olmadığı saatlerde görüşemiyorum. Aslında dün üniversiteden bir arkadaşım eğitim için Antalya'ya gelmiş, buluşalım dedi ama otobüse binemeyeceğimden (tıklım tıklımdı dün) gidemedim..  Yok mu ödev hakkında bilgisi olan arkadaşın peki? Beni gerer ödevler hahah. 

Teşekkürler çok bir şeyi ya spesifik olarak. Genel kan değerleri, şeker ölçümleri falan. Uzun zamandır yaptırmamıştı da kontrol amaçlı. Bayram sonrasında olunca şekeri yüksek çıkmış biraz hatta ben kontrol ettim bildiğim kadarıyla e nabızdan.

Aslında dün buralar da çok kalabalıktı. Özellikle Beşiktaş'ın şampiyonluğu dolayısıyla Maçka Parkı tıklım tıklımdı fakat biz aralarından tüyüp sessiz yerlere gitmeyi başardık bir şekilde :D Bir de burada çok fazla alternatif oluyor, otobüs olmadı tramvay felan derken boş bir ulaşım aracına denk gelebiliyorsun :)

Ah ah... Kimsenin ne işlediğimiz konusunda en ufak fikri yok :D O kadar saçma bir durum ki, soruların cevapları bile var elimizde fakat yine de konuyu anlamıyoruz :D Gerçi şu an biraz tembel bir ruh halindeyim onun da etkisi var :/

Aa anladım. Spesifik bir şey olmamasına sevindim. Arada bu şekilde kontrole gitmek önemli gerçekten. Umarım tahlil sonuçları da tertemiz çıkar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 3 saat önce tarihinde yazdı:

:cool-onion-head-emoticon: haha şimdilik böyle pegasus efendi ama bu büyü de ustalaştığımda göreceksin sen asıl. Tüm müdavimlere hükmedecek tek yüzüğü dövüyorum şuan. Kendinizi kollayın :cool-onion-head-emoticon:

Haha sen o büyüyü gerçekleştirene kadar inşallah ben buralardan gitmem. :) Müdavimler hükmetilemez...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.