Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

8 saat önce, Rakunjaa yazdı:

Havam yok ki:cool-onion-head-emoticon:

Bu arada teknoloji tasarım hocası sunumumu beğendi inanamıyorum :bye2-onion-head-emoticon: Acayip gereksiz bir dersmiş ya :D

Peki öyle olsun. :D 

Hahaha sen yaparsın da kim beğenmez? :D 

3 saat önce, Ari01 yazdı:

Selaam :D 

Selam, sen buralara gelir miydin? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Buranın "bizi unuttun herhalde" muhabbetlerini özlemişim ya :embarrassed4-onion-head-emoticon:

16 hours ago, pegasusejder said:

Peki öyle olsun. :D 

Hahaha sen yaparsın da kim beğenmez? :D 

Selam, sen buralara gelir miydin? :) 

Gördüğün gibi buradayım işte :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Nasılsın? 

3 hours ago, Kemankech said:

Şükür halime. Sürünerek de olsa devinmeye devam ediyorum işte. Hayırdır uğramıyorsun bayağıdır. Parayı buldu bizi unuttu herhalde diyordum ama :p

Haha olur mu hiç öyle, sadece ortama alışmaya çalışıyordum ve bu aralar biraz yoğun gibiyim: Pazartesiye 3 ödevim ve 2 hafta sonraya yazmam gereken 3 makalem var, ayrıca finallerim kapıya dayanmış durumda. Ama şu nedense hiç takasım yok onları :music-crazy-rabbit-emoticon::relax1-onion-head-emoticon:

İyi olmana sevindim bir de (ya da hala hayatta olmana, hangisi bilemiyorum. :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Ari01 yazdı:

Buranın "bizi unuttun herhalde" muhabbetlerini özlemişim ya :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Gördüğün gibi buradayım işte :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Nasılsın? 

Haha olur mu hiç öyle, sadece ortama alışmaya çalışıyordum ve bu aralar biraz yoğun gibiyim: Pazartesiye 3 ödevim ve 2 hafta sonraya yazmam gereken 3 makalem var, ayrıca finallerim kapıya dayanmış durumda. Ama şu nedense hiç takasım yok onları :music-crazy-rabbit-emoticon::relax1-onion-head-emoticon:

İyi olmana sevindim bir de (ya da hala hayatta olmana, hangisi bilemiyorum. :D)

Ortam mı. Ne ortamı? bir şeyler mi kaçırdım?

Var ya ben de aynı dertten muzdaribim. Haftaya kadar 4 rapor 1 özet bir tane de konu anlatımı video hazırlamam lazım. Bunlar biter bitmez finaller girecek. Ne yapacağımı bilemiyorum artık. Tembel birisiyim ben ya yüklenmesinler bana bu kadar.  :dying-onion-head-emoticon:

Artık sürünüyorum diyene ölmemiş diye özeniyoruz TwT

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 hours ago, Kemankech said:

Ortam mı. Ne ortamı? bir şeyler mi kaçırdım?

Var ya ben de aynı dertten muzdaribim. Haftaya kadar 4 rapor 1 özet bir tane de konu anlatımı video hazırlamam lazım. Bunlar biter bitmez finaller girecek. Ne yapacağımı bilemiyorum artık. Tembel birisiyim ben ya yüklenmesinler bana bu kadar.  :dying-onion-head-emoticon:

Artık sürünüyorum diyene ölmemiş diye özeniyoruz TwT

Üniversite ortamı ya :D Her yer insan falan kaynıyor ben de hayatta kalmaya çalışıyorum. 

Ovv seninki de fenaymış ya :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: kolay gelsin valla, kaç kelimelik raporlardan bahsediyoruz?

Bana da burada bir tembellik geldi ki anlatamam. :relax1-onion-head-emoticon:

Haklısın malesef ki :D

3 hours ago, pegasusejder said:

Ortada unutulacak bir biz kalmadı. :') 

Hahaha iyi peki. :D 

İyiyim çok şükür, eğitimler falan devam. :) Sen?

:sad__sad__onion_by_elcerbero:

Senin de iyi olmana çok sevindim. :) Var mı bir haber başvurulardan? 

Ben de iyiyim, etrafım ödev ve proje kaynıyor. Pazartesiye 3 ödev, 2 haftaya da 3 makale ve finaller... Ama onları yapmayıp tembellik yapıyorum bu aralar. Öyle işte bende durumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, Ari01 yazdı:

Üniversite ortamı ya :D Her yer insan falan kaynıyor ben de hayatta kalmaya çalışıyorum. 

Ovv seninki de fenaymış ya :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: kolay gelsin valla, kaç kelimelik raporlardan bahsediyoruz?

Bana da burada bir tembellik geldi ki anlatamam. :relax1-onion-head-emoticon:

Haklısın malesef ki :D

Bizim üni yeni açıldığından metre kare başına düşen kelle miktarı daha seyrek herhalde :P

Allahtan çok uzun değil 1k civarı. Ama daha cümle kurmakta zorlanan birisi olduğumdan zulüme dönüyor :'(

Tembellik için vaktim olsaydıı keşke T-T

Dohunmayın çoh fenayııım....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Ari01 yazdı:

:sad__sad__onion_by_elcerbero:

Senin de iyi olmana çok sevindim. :) Var mı bir haber başvurulardan? 

Ben de iyiyim, etrafım ödev ve proje kaynıyor. Pazartesiye 3 ödev, 2 haftaya da 3 makale ve finaller... Ama onları yapmayıp tembellik yapıyorum bu aralar. Öyle işte bende durumlar.

Malum bilirsin, benim hayatta retten başka alacağım cevap yok. :') 

Hahaha aman aman tembelliğe çok kaptırma kendine yoksa daha kötü olursun. :D Kolay gelsin. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 hours ago, Kemankech said:

Bizim üni yeni açıldığından metre kare başına düşen kelle miktarı daha seyrek herhalde :P

Allahtan çok uzun değil 1k civarı. Ama daha cümle kurmakta zorlanan birisi olduğumdan zulüme dönüyor :'(

Tembellik için vaktim olsaydıı keşke T-T

Dohunmayın çoh fenayııım....

Olabilir. :D Ne kadar az insan o kadar iyi sonuçta. :D                                                                                                                                        Yani benimkilerde o civarda bir şey. Hayır yazmayı seven biri de olduğum için istediğimde bir oturuşta 1500 kelime bile yazdığım oluyor ama konu hiç alakamın olmadığı bir şey. :/                                                                                                                                                                 Benim de vaktim yok aslında ama yine de yapıyorum. :P Çalışmıyorum sonra niye çalışmıyorum diye üzülüyorum üzülünce çalışasım kaçıyor yine çalışmıyorum. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Yakında kırarım ama döngüyü ben.

5 hours ago, pegasusejder said:

Malum bilirsin, benim hayatta retten başka alacağım cevap yok. :') 

Hahaha aman aman tembelliğe çok kaptırma kendine yoksa daha kötü olursun. :D Kolay gelsin. :) 

Aynı böyleyim desene: :drama-crazy-rabbit-emoticon:

Yardım çağırın forumun ponçiğine. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

Ya ama ailem diyor ki, "Sen buraya gelmek için çok uğraştın tembellik senin de hakkın." :D Tabii biraz abartmış da olabilirim. :taichi-crazy-rabbit-emoticon: Ama merak etme toparlarım ben yakında. Teşekkür ederim. :wow2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.