Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

17 saat önce, Kemankech yazdı:

Aganın eli öpülmez. Bir sonraki oyunda babanne dövdürse bize olmaz mı? :3

Alarmla uyanmayazsa işte :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

Bu savaşı türkiyede tek umursamayan benim herhalde ya. Herkes yırtınıyor aman ölecez bitecez diye. Ben olur olur gider kafasına girdim şimdiden.

O oyun çıksa bile ben oynayamam ki. Hayvan gibi sistem ister. Bak geçen elden ring çıktı ben hâlâ ağlayarak dark souls 2 oynuyorum.

Gerçek bana gelen kız yok o yüzden direk kızzı kandırarak şeyaptığımı varsaymıştım.

Vaktim olsa var ya öff hikayenin dibine vuracam. Hideo Kojima bile elimi öpmeye gelecek. Vakıt yok ki vakıt. (genel geçer tembel bahaneleri çok şeyapmayın)

Dur aklıma müq hikaye devamı geldi. Çocuk eve geldiğinde annesinin durumunun kötüleştiğini görür, babanneyi konuşturarak peri özünün şifalı olduğunu öğrendikten sonra gideceği yer açık ve net bir şekilde bellidir. Periyle çocuk arasında epic boss savaşı yaklaşmaktadır. Hatta şey olsun, çocuk periyi parçaladıktan sonra insan kurban edilmesini gerektiren bir ayin gerçekleştirerek annesini tekrar diriltir. Ama öz evladını ayaklarıının dibinde kendini kesmiş görmeye hazırlıksız olan anne kafayı yer. Yarı peri kanına sahip olan anne canavarlaşır, tüm köyü katleder..... Burada bırakıyorum değilse daha da karanlık yerlere gidecek bu hikaye. Allah muhafaza daha da hikaye yazmam, evlerden ırak.

Dalga geçtiğimizden değil ya, sadece sizleri daha iyi yerlerde görmek isteriz efe'm :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Haha evet .D bilemem :D

Açıkçası bende takmıyorum :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Sadece okulda duyuyorum onun dışında baktığım yok :D 

27.02.2022 - 15:07, Suki yazdı:

İyi gidiyor ya Pega abi,artık sıkıldım biraz. LGS senem pek forumla ilgilenemiyorum ama yazın sık sık olacağım buralarda :D. Bu arada sen nasılsın ? :)

Sen nerelerdesin ya aa :booger-crazy-rabbit-emoticon: Siz burada olacakken ben olmayacağım ya :sigh-crazy-rabbit-emoticon: Büyük ihtimal ya ders çalışırken veya sporda gizlice telefona bakarken girerim buraya :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

3 saat önce, kirpii yazdı:

Haha evet .D bilemem :D

Açıkçası bende takmıyorum :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Sadece okulda duyuyorum onun dışında baktığım yok :D

Her neyse, ustanın işine karışılmaz.

Yurtta kalıınca ne olduğunu anında haber alıyorum. 50 tane oğlan çocuğu bir araya gelince ne konuşacak? Ya ders ya savaş. İster istemez ortalama bir stratejist kadar bilgi sahibi oluyor insan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28.02.2022 - 14:46, haikurema yazdı:

Efenim, nasılsınız iyi misiniz :D? 

İyiyim, sen nasılsın. :D Biraz geç cevap verdim ama olsun. :D 

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam dediğin animeyi izlemiştim. :D 

28.02.2022 - 14:48, kirpii yazdı:

Zaten boyun 170 vardır nesine sürüneceksin ya :D 

Ayy ne bileyim ben:teehee-crazy-rabbit-emoticon: Eskiden çok olay yaşamıştım diye gitmedim olan oldu :D Zaten bitmesine birkaç yılım kaldı boş geçiyor o da:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

Haha teşekkürler :pretty-onion-head-emoticon: Kaşarı fazla erimemişti ama güzeldi :D Seneye gideceğim için şu anki fiyatı 16k seneye her şey olabilir bilmiyorum :D Ya sorular çözülmüyor ki yapayım:lol2-onion-head-emoticon:

Hele laflara bak hele...

Şunun yaşına başına bak bir de gelmiş eskiden çok olay yaşamıştım diyor, ne zaman oldu olaylar iki gün önce mi?  :D 

iyi, iyi maşallah. :) Sorular çözülür, eğer sen çözersen. :)

28.02.2022 - 22:01, Kemankech yazdı:

O oyun çıksa bile ben oynayamam ki. Hayvan gibi sistem ister. Bak geçen elden ring çıktı ben hâlâ ağlayarak dark souls 2 oynuyorum.

Gerçek bana gelen kız yok o yüzden direk kızzı kandırarak şeyaptığımı varsaymıştım.

Vaktim olsa var ya öff hikayenin dibine vuracam. Hideo Kojima bile elimi öpmeye gelecek. Vakıt yok ki vakıt. (genel geçer tembel bahaneleri çok şeyapmayın)

Dur aklıma müq hikaye devamı geldi. Çocuk eve geldiğinde annesinin durumunun kötüleştiğini görür, babanneyi konuşturarak peri özünün şifalı olduğunu öğrendikten sonra gideceği yer açık ve net bir şekilde bellidir. Periyle çocuk arasında epic boss savaşı yaklaşmaktadır. Hatta şey olsun, çocuk periyi parçaladıktan sonra insan kurban edilmesini gerektiren bir ayin gerçekleştirerek annesini tekrar diriltir. Ama öz evladını ayaklarıının dibinde kendini kesmiş görmeye hazırlıksız olan anne kafayı yer. Yarı peri kanına sahip olan anne canavarlaşır, tüm köyü katleder..... Burada bırakıyorum değilse daha da karanlık yerlere gidecek bu hikaye. Allah muhafaza daha da hikaye yazmam, evlerden ırak.

Dalga geçtiğimizden değil ya, sadece sizleri daha iyi yerlerde görmek isteriz efe'm :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Sana hayvan gibi sistem istemeyen oyun çıkartırız. :)

Bu konu nereden başladı, nereye gidiyor takip edemiyorum artık. :D 

Vakit yok dersen olmuyor be yiğidim. :) 

Sen bu oyunu çıkar kardeşim, sen yapabilirsin bunu. :D 

Ya bırakın be...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hele laflara bak hele...

Şunun yaşına başına bak bir de gelmiş eskiden çok olay yaşamıştım diyor, ne zaman oldu olaylar iki gün önce mi?  :D 

Ya bırakın be...

Aaa ne varmış :D

Çünkü 3 veya 4 yaşımda olmuş :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Sanki sen yaşlısın ya .D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

03.03.2022 - 09:06, pegasusejder yazdı:

Hele laflara bak hele...

Ya bırakın be...

No problem :D, çünkü ben de geç cevap verdim :D. İzlediğinize sevindim. Önümüzdeki güncel sezonda epey bir romantizm çıkıyor, o zaman da shoujo'ya kaçan güzel bir şeyler kapıp girişmek niyetindeyim. Hayırlısı bakalım. Ben de iyiyim çok şükür. Üniversiteye başladım, dersler güzel, çeviirilere vakit kalmıyor ama her vakit aktifim. Bir şekilde gül gibi geçiniyoruz işte.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

03.03.2022 - 09:06, pegasusejder yazdı:

Ya bırakın be...

Çıkartın hocam. Gözümüz gönlümüz oyun görsün.

Ortada konu mu vardı?

Ne yapalım, tembellik haddi vasatın üstüne kat çıkmış.

Yarın başlııyorum. İki üç yıla biter. Unutmazsam tabii :D

Tamam tamam sorry.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, pegasusejder yazdı:

Bilmem, acaba ne varmış? :D 

Heee bi kaç gün önce yani? :D Evet... :') 

Ağzım açık kaldı :D Büyükler sözde küçüklerine saygılı olmalı lazım :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Yoo, yaşıtın olan kuzenimle bu şekilde konuşmadığıma göre hala küçüksün demektir :D Hem sen yaşlanırken ben neler neler yapacağım bak :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

04.03.2022 - 11:15, haikurema yazdı:

No problem :D, çünkü ben de geç cevap verdim :D. İzlediğinize sevindim. Önümüzdeki güncel sezonda epey bir romantizm çıkıyor, o zaman da shoujo'ya kaçan güzel bir şeyler kapıp girişmek niyetindeyim. Hayırlısı bakalım. Ben de iyiyim çok şükür. Üniversiteye başladım, dersler güzel, çeviirilere vakit kalmıyor ama her vakit aktifim. Bir şekilde gül gibi geçiniyoruz işte.

Ahahaha neyse bu döngüyü bitirelim o zaman. :D Hocam bir de lütfen -siz ile konuşma ya, geriliyorum. :D Artık çok fazla izleyemiyorum ya. :/ Şu sıralar da Kimi ni Todoke'ye bakıyorum, bir de güncellerden Ousama Ranking ile bir tane isekai vardı ona bakıyorum. 

21 saat önce, Kemankech yazdı:

Çıkartın hocam. Gözümüz gönlümüz oyun görsün.

Ortada konu mu vardı?

Ne yapalım, tembellik haddi vasatın üstüne kat çıkmış.

Yarın başlııyorum. İki üç yıla biter. Unutmazsam tabii :D

Tamam tamam sorry.

Elbet bir gün. :D 

Bilmem var mıydı?

Şu tembelliği bir halletsek gerisi gelecek gibi de... 

Unutma, unutma. :D 

13 saat önce, kirpii yazdı:

Ağzım açık kaldı :D Büyükler sözde küçüklerine saygılı olmalı lazım :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Yoo, yaşıtın olan kuzenimle bu şekilde konuşmadığıma göre hala küçüksün demektir :D Hem sen yaşlanırken ben neler neler yapacağım bak :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Bilmem, sen büyüyünce konuşuruz ne varmış diye. :) 

Büyükler küçüklerine sevgi göstermeli ki ne kadar da sevgi dolu bir büyüğüm öyle. :D Yaşıtım olan kuzeninle nasıl konuşuyormuşsun? Hahahaha bakalım neler yapacaksın. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.