Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

10 dakika önce, Aechee yazdı:

Bir şey soracağım bir dersin 1. sınavından 81, 2.sinden 82 alırsak ve ders içi etkinliklere katılımlardan biri 90, diğeri 100 olursa ama sözlü 0 olursa o derste ortalamamız kaç olur?

Lütfen :depressed1-onion-head-emoticon:

Kaçıncı sınıfsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

4 dakika önce, Muratika yazdı:

"Zengin olursam parasını verip baklavasını yaptırırım ama yok fakirsem zaten cenazeme kimse gelmeyecektir" 

-Elon Musk, Spacex'i kurmadan önce

Niye uyku saati? Benim ki sabahın ilk saatleri, havada güzel bir koku ve kuşların güzel cıvıldaması oluyor sokağımda. Korna sesi ve birbirinin analarına söven topçu çocuklardan uzak refah bir zaman aralığı

Köy ağası olacağım ben. İlk işim burayı yabancı birine satmak.

Ben öyleyim :D

İçeriği Görüntüle

image.png.75263e9b5390e61651c244578f23fa10.png

Ya arkadaşlar ne tartıştınız ya. Bu forum da discord da boş iş en iyisi MSN aga. Bak benim orada Ayça diye bir arkadaşım vardı...

Elon baba iyi demiş.

Uyku saati de kime göre neye göre. ben en uyanık o saatlerde oluyorum. Seher vakti de çok güzel ama o sıralarda üstüme bir ağırlık çöküyor. Yarı uyur gezmek de çok hoşuma gitmiyor.

Ben de satmaya çalıştım ama tapusu çok sıkıntılı ya. Toplayamıyosun.

Efkarlıyızz bu geceee.

Ayça 49'mu? O bendim ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, pegasusejder yazdı:

Discord'u nasıl kullandığına bağlı dediğim gibi. :D İstersen orada girebileceğin çok güzel sunucular var, istersen de leş sunucular. Biraz daha şey gibi, arayan Mevla'sını da bulur, belasını da. :D 

Haklısın aslında lan hak verdim. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

14 saat önce, Muratika yazdı:

Ben öyleyim :D

Aga bu özgüven kaybı ne ag asdmlkasdkml Her şey özgüven ile alakalı kendini sevmelisin dostum! Böyle davranan bireyler hoşuma gitmiyor. Azıcık bakım ve özgüven her şeyi deiştirir

Ya arkadaşlar ne tartıştınız ya. Bu forum da discord da boş iş en iyisi MSN aga. Bak benim orada Ayça diye bir arkadaşım vardı...

Aga be yak yak... :starving-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Kemankech yazdı:

Arkadaş kakolu istiyor, kakolu yapalım.

Olur yapalım hemen. 

İnternetten karşılaştırmalarını izledim Unreal Engine'in motoru Unity'e göre kat ve kat daha iyi gerçekten ama unity'nin de arayüzü ve kullanımı daha kolay. Sen hangisini, ne için kullanıyorsun peki? 3D modelleme ile uğraştın mı hiç peki? Onda kesin Blender ya da 3D Max kullanıyorsundur :D

Evet artık bir indie oyunun parlaması öyle kolay değil eh nihayetinde bütün sektörlerin sonu bu şekilde. Kim bilir bizim bilmediğimiz ve değeri bilinmemiş kaç tane oyun, anime, film, kitap vs. yapımlar vardır.

Aynen xd yalnız bir zaman gelir birbirimizi unutmuş oluruz belki de, olur mu olur?

Güzel hikayeymiş sonunda geri dönüyor mu peki yoksa zaten aslında hiç yok muydu?

Ha iyiymiş. Diğer sunucunuz bu sunucuya göre daha mı aktif peki?

Aha harbiden uğramış bugün. Yemin ederim perşembe bakmıştım ekimde uğradı yazıyordu. Bugün giresi gelmiş xd

"Ben kaldım Kardeş, ben kaldım" Belli oluyor zaten krallığını ilan etmişsin tabloda

Öyle az buz bir şey de değil ha sarma diyorum. Ben en son sarma baklavayı 8 yıl önce falan yemişimdir onu da babam almıştır :D

Hah benim gibi düşünen biri ya, desene gönüller bir yine :D Yukarıda yazdığım gibi hissediyor musun sende?

O zaman çok geç olabilir...

Ya görsel olarak Unreal Engine biraz daha şey etti ama bilmiyorum kendisini hiç kullanmadım, zaten dilinin C++ olması beni itmesi için yetti. :D Ben sadece Unity kullanıyorum, zaten ikisini birden kullanan yoktur herhalde, birini seçip devam ediyorsun işte. :D 3D modelleme benim alanım değil ama bi süre Blender'a baktım, biraz da Pixel-art baktım, hani en azından bi söz sahibi olayım diye. :D 

Çok var ya, artık her şey araya kaynıyor maalesef. :') 

Unutursan da ona göre yoluna devam edersin, ne yapalım, nasipte ne varsa artık. :D 

O aslında yoğğmuş... :D 

Yok ya pek aktiflik kalmadı hiçbir yerde ama istiyorsan gel, muhabbet etmek istediğin zaman birilreini bulursun illa ki. :D 

Hahahahaha ben bilemem kardeeşşş. Yaşın küçük diye affediyorum seni, daha nasıl pc kullanılır falan yeni öğreniyorsundur. :D 

Hahahaha aynen tahtımı kurdum oraya, kolay kolay deviremezler herhalde. :D 

Burada bir ara baklavalar yarım fiyatını düşmüştü bir yerde, o sıra ne yediysek yedik ailecek. :D 

Hahahaa evet biraz öyle, öğlen vakitleri veya öğleden sonrası hem sıcak oluyor hem de çok fazla insan oluyor, gece vakti de yani insanın uykusu geliyor. :D 

İşte boş her yerde boştur. :D MSN krallığı başka. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Kemankech yazdı:

Elon baba iyi demiş.

Uyku saati de kime göre neye göre. ben en uyanık o saatlerde oluyorum. Seher vakti de çok güzel ama o sıralarda üstüme bir ağırlık çöküyor. Yarı uyur gezmek de çok hoşuma gitmiyor.

Ben de satmaya çalıştım ama tapusu çok sıkıntılı ya. Toplayamıyosun.

Efkarlıyızz bu geceee.

Ayça 49'mu? O bendim ya :D

Geceleri uyanıp gündüzleri mi uyuyorsun? Evet o ağırlık bende de oluyor niyeyse.

Seni özel olarak pahalı satacağım. 500 kaymeden aşağı bırakmam

Lan ben onunla sevgili oldum!?

3 saat önce, Aechee yazdı:

7. sınıfım

Hiçbir şey olmaz, gidecek sözlüne vs.  hep 100 girecek en kötü ihtimal 80 girer aksi olursa okul ve hocayı söyle ben de pega abime söyleyeyim okula haddini bildirsin bir :smoking2-onion-head-emoticon:

52 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Haklısın aslında lan hak verdim. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Aga bu özgüven kaybı ne ag asdmlkasdkml Her şey özgüven ile alakalı kendini sevmelisin dostum! Böyle davranan bireyler hoşuma gitmiyor. Azıcık bakım ve özgüven her şeyi deiştirir

Aga be yak yak... :starving-onion-head-emoticon:

Bunlar boş hümanist sözleri. Şu bakımı siz abartıyorsunuz, bakım yapınca birinin hz. yusuf olacağını sanıyorsunuz öyle bir dünya yok ben yapıyorum da değişikliği bir ben mi göremiyorum :D?

45 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Olur yapalım hemen. 

Ya görsel olarak Unreal Engine biraz daha şey etti ama bilmiyorum kendisini hiç kullanmadım, zaten dilinin C++ olması beni itmesi için yetti. :D Ben sadece Unity kullanıyorum, zaten ikisini birden kullanan yoktur herhalde, birini seçip devam ediyorsun işte. :D 3D modelleme benim alanım değil ama bi süre Blender'a baktım, biraz da Pixel-art baktım, hani en azından bi söz sahibi olayım diye. :D 

Çok var ya, artık her şey araya kaynıyor maalesef. :') 

Unutursan da ona göre yoluna devam edersin, ne yapalım, nasipte ne varsa artık. :D 

O aslında yoğğmuş... :D 

Yok ya pek aktiflik kalmadı hiçbir yerde ama istiyorsan gel, muhabbet etmek istediğin zaman birilreini bulursun illa ki. :D 

Hahahahaha ben bilemem kardeeşşş. Yaşın küçük diye affediyorum seni, daha nasıl pc kullanılır falan yeni öğreniyorsundur. :D 

Hahahaha aynen tahtımı kurdum oraya, kolay kolay deviremezler herhalde. :D 

Burada bir ara baklavalar yarım fiyatını düşmüştü bir yerde, o sıra ne yediysek yedik ailecek. :D 

Hahahaa evet biraz öyle, öğlen vakitleri veya öğleden sonrası hem sıcak oluyor hem de çok fazla insan oluyor, gece vakti de yani insanın uykusu geliyor. :D 

İşte boş her yerde boştur. :D MSN krallığı başka. :D 

Aynen c++ mı kaldı artık ya gerçi c# da bitiyor yavaş yavaş.  İlgimi çekse Unreal Engine'i öğrenirim, gelecek için daha iyi bir seçim olur gibi ama kim uğraşacak ya antik dil ile. Pixel art çok uğraştırıcı be ayrıca yetenek de istiyor, ben de bir süre baktım aseprite'dan falan ama hiç öyle adam akıllı animasyon bile yapmadım.

Vakti gelir biz de birbirimizi unuturuz...

Madem sen diğer grupta değilsin o zaman orada olanları nereden biliyorsun? 

Yok ya böyle iyi şimdilik. Forumlaşmak her zaman daha iyidir.

Neyi affediyorsun tam olarak, ne hatası yaptım ki :D?  Sen de iyice şımarttın ha çocuk diye dokunmamazlık olmaz, vakti geldiğinde azarlayacaksın, tokat atacaksın, aparkat indireceksin.

Artık kolay kolay bulunmaz öyle indirimler :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, Muratika yazdı:

Bunlar boş hümanist sözleri. Şu bakımı siz abartıyorsunuz, bakım yapınca birinin hz. yusuf olacağını sanıyorsunuz öyle bir dünya yok ben yapıyorum da değişikliği bir ben mi göremiyorum :D?

Bakım yapınca tabii bi Deep amcamız olmuyoruz ama bakımlı, özenli ve azıcıkta giyinişimizi temiz ve güzel yaparsak güzel gözükürüz. Yani karşımızdaki kişi kendine bakıyor psikolojisine girmeli. Tane tane güzel ve anlamlı konuşmak , karşıdaki anlayarak özenle dinlemek, 1 dakika kuralı gibi detaylı şeyler de var yani uzun işler bunlar ama bakımlı ve özenli olman 1-0 çoğu erkeğe göre önde başlatır. (Erkeklerimiz sağ olsun özensiz. Ayrıca 4 tane bakım kremi kullanıyorum aylık 400 Gayme gidiyor :starving-onion-head-emoticon:). Daha sonrası da diksiyon ve etkili iletişime kalıyor. Yani reklam amaçlı değil olsa da zaten Türkiye de bilgilendirici kanal atıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ve şunları da ekleyeyim;

19 dakika önce, Muratika yazdı:

Çok arkadaşımın olmasından ziyade cidden kaliteli arkadaşlar edinmemin yegane nedeni Classman dediğimiz şey aslında (A kalite insanın yanına C kalite insan yakışmaz misali). Bunların başını özgüven çekiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.