Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

2 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Aga bu özgüven kaybı ne ag asdmlkasdkml Her şey özgüven ile alakalı kendini sevmelisin dostum! Böyle davranan bireyler hoşuma gitmiyor. Azıcık bakım ve özgüven her şeyi deiştirir

Aga be yak yak... :starving-onion-head-emoticon:

Amaan kim uğraşacak öz bakımla falan. Max saçımı yıkayıp çıkıyorum.

1 saat önce, Muratika yazdı:

Geceleri uyanıp gündüzleri mi uyuyorsun? Evet o ağırlık bende de oluyor niyeyse.

Seni özel olarak pahalı satacağım. 500 kaymeden aşağı bırakmam

Lan ben onunla sevgili oldum!?

Keşke öyle olsa. Tüm derslerim sabahın köründe olunca zombi gibi yaşıyorum. Dışardan bakan kallavi uyku düzenim var sanır ama hiç dinlenemiyorum.

Oo eyvallah agam. Aganın eli öpülmez ama bizi de boş geçmezsin artık.

Nickini hatırlamıyorum ama ekmeğini çok yedim demekki :ahaaah-onion-head-emoticon:

1 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Bakım yapınca tabii bi Deep amcamız olmuyoruz ama bakımlı, özenli ve azıcıkta giyinişimizi temiz ve güzel yaparsak güzel gözükürüz. Yani karşımızdaki kişi kendine bakıyor psikolojisine girmeli. Tane tane güzel ve anlamlı konuşmak , karşıdaki anlayarak özenle dinlemek, 1 dakika kuralı gibi detaylı şeyler de var yani uzun işler bunlar ama bakımlı ve özenli olman 1-0 çoğu erkeğe göre önde başlatır. (Erkeklerimiz sağ olsun özensiz. Ayrıca 4 tane bakım kremi kullanıyorum aylık 400 Gayme gidiyor :starving-onion-head-emoticon:). Daha sonrası da diksiyon ve etkili iletişime kalıyor. Yani reklam amaçlı değil olsa da zaten Türkiye de bilgilendirici kanal atıyorum.

İçeriği Görüntüle

Bırah çirkin galacam ben bırah vallahi bırah yaw..:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

27 dakika önce, Kemankech yazdı:

Yani kişisel karar tabii öyle de temiz oluyoruz :smoking2-onion-head-emoticon:

27 dakika önce, Kemankech yazdı:

Bırah çirkin galacam ben bırah vallahi bırah yaw..:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

Çirkinlik ne olm askjdnasdask Bakımsızdır o bakımsız. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakım yapınca tabii bi Deep amcamız olmuyoruz ama bakımlı, özenli ve azıcıkta giyinişimizi temiz ve güzel yaparsak güzel gözükürüz. Yani karşımızdaki kişi kendine bakıyor psikolojisine girmeli. Tane tane güzel ve anlamlı konuşmak , karşıdaki anlayarak özenle dinlemek, 1 dakika kuralı gibi detaylı şeyler de var yani uzun işler bunlar ama bakımlı ve özenli olman 1-0 çoğu erkeğe göre önde başlatır. (Erkeklerimiz sağ olsun özensiz. Ayrıca 4 tane bakım kremi kullanıyorum aylık 400 Gayme gidiyor :starving-onion-head-emoticon:). Daha sonrası da diksiyon ve etkili iletişime kalıyor. Yani reklam amaçlı değil olsa da zaten Türkiye de bilgilendirici kanal atıyorum.

İçeriği Görüntüle

Hocam benim her dediğimi ciddiye alma ya 3 sözümden 2'si ironi 1'i yalandır. Ben 1 tane nemlendirici kullanıyorum sadece o da yüzüm yeterince nemlenmiyor diye? sen ne kremi kullanıyorsun?

Ve şunları da ekleyeyim;

Çok arkadaşımın olmasından ziyade cidden kaliteli arkadaşlar edinmemin yegane nedeni Classman dediğimiz şey aslında (A kalite insanın yanına C kalite insan yakışmaz misali). Bunların başını özgüven çekiyor.

İnsanın kalitesini ne belirler peki?

57 dakika önce, Kemankech yazdı:

Keşke öyle olsa. Tüm derslerim sabahın köründe olunca zombi gibi yaşıyorum. Dışardan bakan kallavi uyku düzenim var sanır ama hiç dinlenemiyorum.

Oo eyvallah agam. Aganın eli öpülmez ama bizi de boş geçmezsin artık.

Nickini hatırlamıyorum ama ekmeğini çok yedim demekki :ahaaah-onion-head-emoticon:

Adam ya adam. Hangi şampuan :D?

Bence gayet güzel gözüküyorsun dışarıdan :)

Size ekmek veriyorum daha ne istiyorsun la?

Bir insam çirkinse zaten çirkinsindir yani ameliyata girmediğin sürece bunu değiştirmezsin ki anca karizma yaparsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Muratika yazdı:

İAdam ya adam. Hangi şampuan :D?

Bence gayet güzel gözüküyorsun dışarıdan :)

Size ekmek veriyorum daha ne istiyorsun la?

Bir insam çirkinse zaten çirkinsindir yani ameliyata girmediğin sürece bunu değiştirmezsin ki anca karizma yaparsın.

Sabun :D Has zeytin yağlı. Ev yapımı sabun.

Bakım olmayınca içten çürüyoruz.

Agam evde aş yok göbekde taş var. Verdiğin ekmek değil çol çocuğa bana yetmiyır. Yakında tüm dutluk kırılacağuk acımızdan.

Onu çizdireli çok oluyo ya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Muratika yazdı:

Hocam benim her dediğimi ciddiye alma ya 3 sözümden 2'si ironi 1'i yalandır. Ben 1 tane nemlendirici kullanıyorum sadece o da yüzüm yeterince nemlenmiyor diye? sen ne kremi kullanıyorsun?

Yüz bakım onarım, nemlendirici, peeling, Köz maske bu aralar bir de salatalık maskesi kullanmaya başladım.

5 dakika önce, Muratika yazdı:

İnsanın kalitesini ne belirler peki?

Bilgi her konuda olabilir, alanındaki başarımı, Aile içerisindeki iletişimi, hobileri, Diksiyon (+Etkili iletişim becerisi), yeni insanlar tanıması ve hayatına değer verdiğini yansıtabilmesi gibi daha çok da arttırılabilir etkenler vardır. :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an, Ruzgarre yazdı:

Yüz bakım onarım, nemlendirici, peeling, Köz maske bu aralar bir de salatalık maskesi kullanmaya başladım.

Bilgi her konuda olabilir, alanındaki başarımı, Aile içerisindeki iletişimi, hobileri, Diksiyon (+Etkili iletişim becerisi), yeni insanlar tanıması ve hayatına değer verdiğini yansıtabilmesi gibi daha çok da arttırılabilir etkenler vardır. :relax2-onion-head-emoticon:

Peeling - Nemlendirici - Maske - Bakım onarım Kremleri ayrı katagoride aynı işlevi görenler var sanırım onlardan değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

0'da 0 :what-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Kemankech yazdı:

Sabun :D Has zeytin yağlı. Ev yapımı sabun.

Bakım olmayınca içten çürüyoruz.

Agam evde aş yok göbekde taş var. Verdiğin ekmek değil çol çocuğa bana yetmiyır. Yakında tüm dutluk kırılacağuk acımızdan.

Onu çizdireli çok oluyo ya.

Sabun en iyisidir şampuanlar gibi kimyasal maddeler içinde boğulmaz :smoking2-onion-head-emoticon:

İçinde güzel merak etme ben biliyorum :)

Ulan size yemiyor yedirtirem, içmiyor içirtirem illa kadınlarınıza el mi koyalım onu mı istirsen? De hade git kovmuşam seni bu forumdan

:)

2 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Maşallah, yüzün güneşten daha çok ışık saçıyordur o zaman.

Cahil bir aptalım, başarılı olacak bir alanım dahi yok, ailemle anlaşamıyorum diye ayrılalı 8 yıl oldu, hobim sadece ecchi anime ve hentai izlemek, insanlarla hiç konuşmadığımdan diksiyonum rezalet, en son ortaokulda arkadaşım olmuştu, hayatıma değer falan vermiyorum diye şimdi ben kalitesiz bir insan mıyım? Böyle saçma bir hiyerarşiye karşıyım ben

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.