Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

İmza için 150 ileti koşulu var ve muhabbet mekanında atılan iletiler sayılmıyordu yanlış hatırlamıyorsam. 

Ne yapıyonuz gençlik?

Aktif olmayan bir forumun hangi ileti bölümüne spam atmadan yapabilirim ? 

Ne yapalım soru bankası deviriyoruz bir yandan çalışıyorum bir yandan aldatılıyorum her şey üst üste miss gibi geliyor. :loveloveplz:

:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Sen napıyorsun nasılsın hacım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

6 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Aktif olmayan bir forumun hangi ileti bölümüne spam atmadan yapabilirim ? 

Ne yapalım soru bankası deviriyoruz bir yandan çalışıyorum bir yandan aldatılıyorum her şey üst üste miss gibi geliyor. :loveloveplz:

:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Sen napıyorsun nasılsın hacım 

İşte maalesef yeni gelenler için imza kullanmak çok zor oluyor. :/ 

GEçmiş olsun kardeş. 

Benim şimdilik iyi gidiyor, bu aralar yoğunum onlara koşturuyorum. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, pegasusejder yazdı:

İşte maalesef yeni gelenler için imza kullanmak çok zor oluyor. :/ 

GEçmiş olsun kardeş. 

Benim şimdilik iyi gidiyor, bu aralar yoğunum onlara koşturuyorum. :) 

Sağol sağol ^^ şu sınavlar konsolosluk şeyleri bitsin rahatlayayım diye uğraşıyorum. Son 32 gün :loveloveplz:

Sen neler yapıyorsun? :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Sağol sağol ^^ şu sınavlar konsolosluk şeyleri bitsin rahatlayayım diye uğraşıyorum. Son 32 gün :loveloveplz:

Sen neler yapıyorsun? :admire-onion-head-emoticon:

Son 32 gün demek... Heyecan doruklarda. :D 

Bir yandan öğretmenlik işleriyle uğraşıyorum, bir yandan ilgilenmem gereken 3-4 proje var onlara koşuşturuyorum. :D Bakalım neler olacak.

Günaydın herkese.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Son 32 gün demek... Heyecan doruklarda. :D 

Bir yandan öğretmenlik işleriyle uğraşıyorum, bir yandan ilgilenmem gereken 3-4 proje var onlara koşuşturuyorum. :D Bakalım neler olacak.

Günaydın herkese.

Günaydınn.

Obaaa sen öğretmenlik mi okudun? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

29.05.2022 - 03:16, BURUN yazdı:

Ya sürekli bildirimi gözüme çarpıp rahatsız ediyordu 1 2 ay önce dedimki kabul edecek olsa şimdiye bin kere kabul ederdi sil isteği rahatla asdasdasdad

Üni pek zorlamıyor sınav haftaları dışında sınav haftaları da tam eziyet oluyor 1 haftada 3 4 tane proje kitliyorlar yorucu oluyor.

Şİmdi de finallerde bir oyun yapmıcaz muhtemelen pc gelmezse o zamana kadar patlıyıcam biraz.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Knk bir pc bakıyordum fiyatı 22k ydı 1 hafta sonra 27k sonra 28 k ya çıkardılar çok modumu düşürüyor bu pc piyasası:depressed1-onion-head-emoticon:

Hımı hımı bende hatırlamıyorum asdasdad:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Sen de mi oyun yapmaya çalışıyorsun? Ne tarz bir şey var kafanda?

31.05.2022 - 01:35, Pseudohomophylus yazdı:

İyiyim, çok şükür her gün bir öncekini sollaya sollaya yaşıyorum bu hayatı:D

Bu hayatı çok aktif mi yaşıyorum demek yoksa günler çok mu hızlı geçiyor demek?

31.05.2022 - 01:35, Pseudohomophylus yazdı:

Sen nasılsın, keyifler yerinde mi ? 

:dong-onion-head-emoticon: Forum kuralları no:11

İmzanızda ve konularda "Arial" yazı tipine göre puntosu 14 ün üstünde yazı bulundurmak yasaktır. Hem göze çok batmakta hem de forumun görsel güzelliğini bozmaktadır. İmzalarında açıkta resim, gif bulunduranların ayrıca yazı bulundurmasına sadece tek satır olarak izin vardır. İmzalarda bulunan metinlerin yazı ebatının da 14 puntoyu geçmemesi gerekmektedir.

Gözünü seveyim şu kuralları bir oku da gel.

Anladık sosyalsin sosyal mecrada:) emeline ulaşma sevindim bir sıkıntı olursa adresi biliyorsun zaten.

Kendine cici bak :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Pain.

Ya aslında kuralları okumuştum ilk geldiğimde de şu an hepsini unuttum ya xd neyse bir defa daha okuyayım senin hatırın için

Evet okudum ve ben bunların yarısını zaten çiğnedim xd En basitinden bu mesajda bile yabancı dil kuralını çiğnedim, neyse bunlara çok takılmayalım zaten forum aşırı bir şekilde durgun...

Yok valla değilim ne instagram var ne twitter var ne de facebook xd Bir tek reddit ve pinterest var kullandığım, geri kalanları sağda solda adı şanı duyulmamış siteler, bazılarından virüs bile gelmiş olabilir xd

Teşekkürler, olur ki bana yazman gerekirse sen de adresi, telefon no'yu, kimlik bilgilerimi, kredi kartı bilgilerimi ve diğer bana ulaşabileceğin bilgilerimi biliyorsun

Kendine iyi bak, görüşürüz :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, pegasusejder yazdı:

İlk geldiğin zaman konuşmuştuk bunu. :D Öğretmenlik okumadım, şu an sadece part-time olarak çocuklara yazılım öğretmenliği yapıyorum diyeyim.

Önemsemediğimden değil yemin ediyorum kafam dolu san yazdıktan sonra dersteydım sımdı denemye gırıp uyucam beynim dolu :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Önemsemediğimden değil yemin ediyorum kafam dolu san yazdıktan sonra dersteydım sımdı denemye gırıp uyucam beynim dolu :d

Ahahaha yok be öyle bir şey düşünmedim, insanlık hali aklından çıkabilir insanın. :D Sana da geçmiş olsun ve kolay gelsin. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.