Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

24.05.2022 - 18:08, Muratika yazdı:

selam canım

Kavuştum ve hayatım cidden baştan aşağı değişti. Artık 12 dil biliyorum, erkenden profesör olacağım, insanların zihnini okuyabiliyorum geçende de uçabildiğimi keşfettim. Cidden çok değiştim tekrardan teşekkürler.

Bazı şeyler arkadaşlıktan hatta ilişkilerden bile önemlidir. Bu da öyle bir durumdu kusura bakma. Eee nasılsın xd 

Ama ben bağırmadım ki sadece vurgu yapmak için onu kullandım o zaman böyle  yazmak da yasak mı? 

bu 10'da biri falandır xd captantsubasatürkiye üyeliğim bile var benim

Aslında unutmuştum ama geri aldım, sırf explorer'a kitap sormak için o kadar uğraştım bir de. Deydi cidden.

Nasılsın keman?

Süperpozisyon, adam doğru diyor mesela ben senin hemen yanındayım ki şu an

Eee hani arkadaşlık isteği atmıştın dc'den? Hesabı geri getirdim yok öyle bir istek?

Ben de aynı işte ne var ne yok? Üni zorluyor mu?

Ya sürekli bildirimi gözüme çarpıp rahatsız ediyordu 1 2 ay önce dedimki kabul edecek olsa şimdiye bin kere kabul ederdi sil isteği rahatla asdasdasdad

Üni pek zorlamıyor sınav haftaları dışında sınav haftaları da tam eziyet oluyor 1 haftada 3 4 tane proje kitliyorlar yorucu oluyor.

Şİmdi de finallerde bir oyun yapmıcaz muhtemelen pc gelmezse o zamana kadar patlıyıcam biraz.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

23.05.2022 - 22:23, pegasusejder yazdı:

Yapış da olmayan parayla nereye yapışıyorsun. :D 

:') 

Al bakalım. :D 

Knk bir pc bakıyordum fiyatı 22k ydı 1 hafta sonra 27k sonra 28 k ya çıkardılar çok modumu düşürüyor bu pc piyasası:depressed1-onion-head-emoticon:

23.05.2022 - 19:04, kirpii yazdı:

Ceza var ya :D Bilmiyorum :(

Haha :uhuhuh-onion-head-emoticon: senin işin biraz fazla tatile kadar yetiştir :D

Sözümü geri alıyorum ya :D

Bilmem :D Hatırlamıyorum ki :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Hımı hımı bende hatırlamıyorum asdasdad:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

7 saat önce, BURUN yazdı:

Knk bir pc bakıyordum fiyatı 22k ydı 1 hafta sonra 27k sonra 28 k ya çıkardılar çok modumu düşürüyor bu pc piyasası:depressed1-onion-head-emoticon:

Günümüzde her şey böyle maalesef, imkan varsa veya biraz zorlayacaksa hemen alman lazım yoksa sonrasında hiç alamıyorsun. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Kemankech yazdı:

Allah bereket versin. Ben aç karna çalışıyorum. Kahvaltı da vermediler. Akşam yemek var mı yoko mu o da belli değil. Kafayı yiyorum şu an.

He ben çok yemek yiyorum ve yaptığım iş eğlenceli. (Düğün fotoğrafçısıyım).

-

Aga bugün aldatıldık be bi cigara içen üzgün abi var mı? :stress-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Ruzgarre yazdı:

He ben çok yemek yiyorum ve yaptığım iş eğlenceli. (Düğün fotoğrafçısıyım).

-

Aga bugün aldatıldık be bi cigara içen üzgün abi var mı? :stress-onion-head-emoticon:

Yaptığım iş aşırı sıkıcı ve üstüne para veriyorum (öğrenciyim)

Aga sen de aç karna tok karna aldatılıyon ya. Biraz cingöz ol yahu. Tamam ben de kerizim (öğrenciyim) ama benimki tercih meselesi. Neyse, ne oldu hayırdır? Anlat bakim bi.

Edit: Fizikten çıktım. Fizik benden çıkmadı. :depressed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Kemankech yazdı:

Yaptığım iş aşırı sıkıcı ve üstüne para veriyorum (öğrenciyim)

Aga sen de aç karna tok karna aldatılıyon ya. Biraz cingöz ol yahu. Tamam ben de kerizim (öğrenciyim) ama benimki tercih meselesi. Neyse, ne oldu hayırdır? Anlat bakim bi.

Edit: Fizikten çıktım. Fizik benden çıkmadı. :depressed2-onion-head-emoticon:

Aga benimle konuşurken başkasıyla konuşuyor ve bu 3. oldu hep yiyorum anasını satayım anlamadım gitti enaaa! Bir daha yer mi be! 

Neyse moralim bnozuk cektıgım fotografları atayım da yorumla 

12.jpeg

11.jpeg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:hi-onion-head-emoticon: 

Herkese iyi geceler 

24.05.2022 - 18:08, Muratika yazdı:

Bazı şeyler arkadaşlıktan hatta ilişkilerden bile önemlidir. Bu da öyle bir durumdu kusura bakma. Eee nasılsın xd 

Ama ben bağırmadım ki sadece vurgu yapmak için onu kullandım o zaman böyle  yazmak da yasak mı? 

bu 10'da biri falandır xd captantsubasatürkiye üyeliğim bile var benim

Aslında unutmuştum ama geri aldım, sırf explorer'a kitap sormak için o kadar uğraştım bir de. Deydi cidden.

Yok estağfurullah ne kusuru 

İyiyim, çok şükür her gün bir öncekini sollaya sollaya yaşıyorum bu hayatı:D

Sen nasılsın, keyifler yerinde mi ? 

:dong-onion-head-emoticon: Forum kuralları no:11

İmzanızda ve konularda "Arial" yazı tipine göre puntosu 14 ün üstünde yazı bulundurmak yasaktır. Hem göze çok batmakta hem de forumun görsel güzelliğini bozmaktadır. İmzalarında açıkta resim, gif bulunduranların ayrıca yazı bulundurmasına sadece tek satır olarak izin vardır. İmzalarda bulunan metinlerin yazı ebatının da 14 puntoyu geçmemesi gerekmektedir.

Gözünü seveyim şu kuralları bir oku da gel.

Anladık sosyalsin sosyal mecrada:) emeline ulaşma sevindim bir sıkıntı olursa adresi biliyorsun zaten.

Kendine cici bak :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 saat önce, Pseudohomophylus yazdı:

:hi-onion-head-emoticon: 

Herkese iyi geceler 

Yok estağfurullah ne kusuru 

İyiyim, çok şükür her gün bir öncekini sollaya sollaya yaşıyorum bu hayatı:D

Sen nasılsın, keyifler yerinde mi ? 

:dong-onion-head-emoticon: Forum kuralları no:11

İmzanızda ve konularda "Arial" yazı tipine göre puntosu 14 ün üstünde yazı bulundurmak yasaktır. Hem göze çok batmakta hem de forumun görsel güzelliğini bozmaktadır. İmzalarında açıkta resim, gif bulunduranların ayrıca yazı bulundurmasına sadece tek satır olarak izin vardır. İmzalarda bulunan metinlerin yazı ebatının da 14 puntoyu geçmemesi gerekmektedir.

Gözünü seveyim şu kuralları bir oku da gel.

Anladık sosyalsin sosyal mecrada:) emeline ulaşma sevindim bir sıkıntı olursa adresi biliyorsun zaten.

Kendine cici bak :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Örtmenim Örtmenim imzaya gif nasıl eklenir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.