Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

6 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ahahaha yok be öyle bir şey düşünmedim, insanlık hali aklından çıkabilir insanın. :D Sana da geçmiş olsun ve kolay gelsin. :) 

Geçmiyor aga be... Aldatan insan terk etti beni bugün. Ve telefonum kırıldı ve banka paramı yok etti resmen. Ve telefonum kırıldı. ve şu an her eşyi atıp ders çalışmaya çalışıyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Geçmiyor aga be... Aldatan insan terk etti beni bugün. Ve telefonum kırıldı ve banka paramı yok etti resmen. Ve telefonum kırıldı. ve şu an her eşyi atıp ders çalışmaya çalışıyorum

1 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Güzel bir anime yüklense de izlesek keyiflensek...

Seni aldatan insanı sen niye terk etmedin ki zaten? :') Telefonun nasıl kırıldı? Bazen kötü olaylar geldikçe gelebiliyor, sabretmeye çalış. :') 

Şu sıralar sevdiğim Tomadachi Game var, bi ona bakabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Seni aldatan insanı sen niye terk etmedin ki zaten? :') Telefonun nasıl kırıldı? Bazen kötü olaylar geldikçe gelebiliyor, sabretmeye çalış. :') 

Şu sıralar sevdiğim Tomadachi Game var, bi ona bakabilirsin.

Aga zaten aldatmışsın bir de konuşacağımı düşünmesi...

-

Onunla konuşuyordum kötü şans işte ya! Geldi buldu. Telefonu kapatınca elimden kaydı 3 takla attı telefon. Kaskosu var Allahtan da ama 1 ay telefonum yok işte tuşlu bir tane var ona kaldım :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Bakıyorum ... Çocuk animesi izliyorum resmen  Mahoutsukai Reimeiki  izlemeyin! İzlettirmeyin!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabaa

:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

31.05.2022 - 17:39, Ruzgarre yazdı:

Örtmenim Örtmenim imzaya gif nasıl eklenir

Batu bu forumda totalde 150 iletiyi *konu dışı* bölümü haricinde atmış olman gerekiyor.

Şu anda sende 27 görünüyor. 123 tane daha atarsan oldu bu iş.

Bu sayfada sağ üstteki nickine tıkla >> hesap ayarları'nı seç>> gelen sayfanın sol sütunundaki "imza" kısmına gel.

Orada imza kurallarına uyacak şekilde -ki bu forum kuralları madde 11 oluyor- imzanı ayarlayabilirsin. 

+,+ Git ders çalış ne işin var burada:pointing-onion-head-emoticon:

02.06.2022 - 19:00, Muratika yazdı:

Bu hayatı çok aktif mi yaşıyorum demek yoksa günler çok mu hızlı geçiyor demek?

Pain.

Ya aslında kuralları okumuştum ilk geldiğimde de şu an hepsini unuttum ya xd neyse bir defa daha okuyayım senin hatırın için

Evet okudum ve ben bunların yarısını zaten çiğnedim xd En basitinden bu mesajda bile yabancı dil kuralını çiğnedim, neyse bunlara çok takılmayalım zaten forum aşırı bir şekilde durgun...

Yok valla değilim ne instagram var ne twitter var ne de facebook xd Bir tek reddit ve pinterest var kullandığım, geri kalanları sağda solda adı şanı duyulmamış siteler, bazılarından virüs bile gelmiş olabilir xd

Teşekkürler, olur ki bana yazman gerekirse sen de adresi, telefon no'yu, kimlik bilgilerimi, kredi kartı bilgilerimi ve diğer bana ulaşabileceğin bilgilerimi biliyorsun

Kendine iyi bak, görüşürüz :bye1-onion-head-emoticon:

İkisinden de biraz biraz:relax2-onion-head-emoticon: Senin hayat nasıl gidiyor?

Bakma böyle zırt pırt uyardığıma takan yok zaten ama yeni gelenlerin hiçbir şeyden haberleri yokken

buralardan şutlanmasına gönlüm razı gelmedi.

Sonra demesinler aman efendim bize bunlardan hiç bahseden olmadı diye:whip-onion-head-emoticon:

Yabancı dil kuralını senden önce kimler kimler bozdu bir bilsen^^ Neyse öyle işte. 

Sen de, bay bayy:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Aga zaten aldatmışsın bir de konuşacağımı düşünmesi...

-

Onunla konuşuyordum kötü şans işte ya! Geldi buldu. Telefonu kapatınca elimden kaydı 3 takla attı telefon. Kaskosu var Allahtan da ama 1 ay telefonum yok işte tuşlu bir tane var ona kaldım :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

Bakıyorum ... Çocuk animesi izliyorum resmen  Mahoutsukai Reimeiki  izlemeyin! İzlettirmeyin!

Aldatacak kadar sevmediysen ayrıl zaten, niye ilişkiyi bu raddeye getiriyorsun ki?

İyi gene 1 ay sonra telefonuna kavuşacaksın, biraz iyi yönünden bakmaya çalışalım. :') 

Bak bakalım. Ben ona başladıydım sonra kaldı öylece. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Aldatacak kadar sevmediysen ayrıl zaten, niye ilişkiyi bu raddeye getiriyorsun ki?

İyi gene 1 ay sonra telefonuna kavuşacaksın, biraz iyi yönünden bakmaya çalışalım. :') 

- Değil mi? Evlilikten bahsediyordu hep bana garip geliyor hâlâ aga.

----

Sınavım 3 Temmuz zaten daha iiy oldu derslere ağırlık verip 0 sıkıntı sınava girerim.

----

3 Bölüm izledim. Kötü değil ama çok da OMG tarzı değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ben kaçtım aga @Pseudohomophylusyoksa beni vuracak :homelessonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.