Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

19 saat önce, Kemankech yazdı:

Dolarla çalışmaya başladın mı dünya vatandaşısın zaten. Yılda bir dönersin :D

Şükür ya halime. Ben de tatile geldim. Ama benim gidebildiğim max yer karacahayıtda tuttuğumuz pansiyon olduğu için tek yapabildiğim sıkılmak. :lonely-onion-head-emoticon:

Zaten iyi bir raddede olayım ddönmem ya , iyice  türk halkı nefret ettiriyor kendini bıkmışlık bıraktılar üzerimde.

Tatil bana şey gibi geliyor ya oturup güneşlenmek odada oturmak flaan değil amanın varken gez dolaş keyifli bir yürüyüş yap. Tatili eğlenceli yapan şey gezip görmektir yer farketmeksizin bence :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

29.08.2022 - 17:07, pegasusejder yazdı:

Yooo biz birbirimize benzediğimiz için kaynaştık. :D Hep böyleydik. :) 

Ahahaha gel hocalık da yap istersen. :) 

23 yazacaktın herhalde. :) 

Hahahaha öyle olsa çok güzel olurdu benim için. :D 

Ahahaha ah garibim ya. :D 

Nereye gittiniz? E gene güzel tatil. :) 

O kadar yaşlandın mı yaa :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30.08.2022 - 11:43, Ruzgarre yazdı:

Zaten iyi bir raddede olayım ddönmem ya , iyice  türk halkı nefret ettiriyor kendini bıkmışlık bıraktılar üzerimde.

Tatil bana şey gibi geliyor ya oturup güneşlenmek odada oturmak flaan değil amanın varken gez dolaş keyifli bir yürüyüş yap. Tatili eğlenceli yapan şey gezip görmektir yer farketmeksizin bence :relax2-onion-head-emoticon:

Elin cavırı ayrı sıkıntı ya. Her şey tıkırında, neredeyse sıfır kavga... Bana göre değil yani. Ne kadar sıkıntılı olsa da ben seviyorum halkımı.

E karahayıt senlik yer değil demekki. Pamukkaleye yakın ama bence pamukkale de bir kere görsen yetecek bir yer. Ben de severim gezip görmeyi ama; bir Konya değilki Denizli, gezince görmüş olalım küre-i yeri :D

30.08.2022 - 19:22, pegasusejder yazdı:

Elbet bir gün güler be. :') 

İyi iyi maşallah

:')

Benim ihtiyarlar için geldik aslında. Kaynak suyuna girsinler, şifa olsun diye. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.