Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

22 saat önce, Kemankech yazdı:

Şükür cümle ahvalime. Yıkılmadım ama ayakta da değilim mottosuyla devam etmeye çalışıyorum.

Yapma ya. Savaş işi bozuyor hep. Nasıl ukrayna, yıkılıyor mu?

aa Aynı benim motto :D

- Hâlâ güzel  yerler var , sakin kesime gittim, savaş izi yok gibiydi. Ama insanları çok cana yakın hoş zaman geçirdim cidden. Türkiye'den geldim dediğimde çoğu yerden rahat geçtim. Amerikalıları bile sorgulanırken. Bi hoşuma gitmedi değil :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, pegasusejder yazdı:

Heeee anladım. Geçmiş olsun o zaman, gene gelmiş öğrenciler. :D 

Eyw. Yavaş yavaş mağara adamlığından medeniyete dönmeye çalışıyorum.

6 saat önce, Ruzgarre yazdı:

aa Aynı benim motto :D

- Hâlâ güzel  yerler var , sakin kesime gittim, savaş izi yok gibiydi. Ama insanları çok cana yakın hoş zaman geçirdim cidden. Türkiye'den geldim dediğimde çoğu yerden rahat geçtim. Amerikalıları bile sorgulanırken. Bi hoşuma gitmedi değil :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

:good-job-onion-head-emoticon:

Hadi ya, o kadar seviliyor mu ya türk halkı? Hiç dünyadan haberim olmadığından bi tık tuhaf geldi. 

6 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Yarın da Kore için yola çıkacağım, çok merak ettiğim yerlerden :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Ne güzel. Burada da sular kesildi, yarın tesisatçı gelip bakacak. Gördüğüm en ilginç yer dayının tekinin çatalı olacak yine :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Kemankech yazdı:

Hadi ya, o kadar seviliyor mu ya türk halkı? Hiç dünyadan haberim olmadığından bi tık tuhaf geldi. 

Ne güzel. Burada da sular kesildi, yarın tesisatçı gelip bakacak. Gördüğüm en ilginç yer dayının tekinin çatalı olacak yine :D

- Evet seviliyorlarmış ^^

-Aahahhah , bu arada tek gidiyorum istersen dönüşte farklı bir yere gidersem sende gel beraber gidelim?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, pegasusejder yazdı:

Mağara adamlığının da kendine has güzellikleri var be, mesela elektrik faturası yok. :D

Elektrik de yok, öyle problemleri var işte. Aslında dağda falan yaşasam çalı çırpı toplar ateş yakar yaşarım ama şehirde olmuyor öyle ya.

4 saat önce, Ruzgarre yazdı:

- Evet seviliyorlarmış ^^

-Aahahhah , bu arada tek gidiyorum istersen dönüşte farklı bir yere gidersem sende gel beraber gidelim?

:3

Yakın bir zamanda çok mümkün değil ya. :hell-yes-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

57 dakika önce, Kemankech yazdı:

Elektrik de yok, öyle problemleri var işte. Aslında dağda falan yaşasam çalı çırpı toplar ateş yakar yaşarım ama şehirde olmuyor öyle ya.

Boş ver şehri ya, dağa kaçmak en mantıklısı, şehirde yaşayıp ne yapacaksın sanki? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, pegasusejder yazdı:

Boş ver şehri ya, dağa kaçmak en mantıklısı, şehirde yaşayıp ne yapacaksın sanki? :D 

Hakikaten ya. Hadin ha kızanlar. Ferman padişahınsa dağlar bizimdir (İnzibatlar tarafından bu nece mahluktur diyerek vuruldu....) 

23 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Teek gidiyorum hep mükemmel bir şey aslında tekj başına bir şeyelr yapmak , yapabilmek ama sıkılıyorum :D Eğer ki buralarda olursam beraber bi yurt dışı gömelim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Tek başına dolaşmak güzel de cennetin bile yalnız tadı çıkmazmış. Ben de müsait olursam gömelim (olamadı.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.