Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

03.01.2023 - 10:38, pegasusejder yazdı:

Ne var ne yok gençler, nasıl gidiyor?

Hava durumu cidden insan psikolojisini etkiliyor ya biraz garipim bu aralar. :ghost-onion-head-emoticon: İdare ediyorum işte şükür bu halimize de. Bayağıdır kitap falan da okuyamadım. Geçenlerde Legend of the Galactic Heroes'u bitirdim, karakterler güzel işlenmiş verdiği mesajlarda çok güzeldi bence, lakin savaş ve bilim kurgu kısmını biraz yetersiz buldum. Ama bu seyir zevkimi çok düşürmedi ya. :D Aaa evet Bocchi the Rock!'u da izledim çok eğlenceli bir seriydi ya göndermeler falan da süperdi. Çok beğendim seriyi, bocchi'nin ruh haline göre çizimlerin değişmesi olsun, bazı sahnelerde karakterlerin akıcı doğal haraketleri olsun sanat tarzı falan da süperdi. Buradan da herkese öneririm efendim. Bu havalarda iyi gidiyor. :admire-onion-head-emoticon:  Senden ne var ne yok? :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

03.01.2023 - 23:37, Bag Of Bones yazdı:

Hava durumu cidden insan psikolojisini etkiliyor ya biraz garipim bu aralar. :ghost-onion-head-emoticon: İdare ediyorum işte şükür bu halimize de. Bayağıdır kitap falan da okuyamadım. Geçenlerde Legend of the Galactic Heroes'u bitirdim, karakterler güzel işlenmiş verdiği mesajlarda çok güzeldi bence, lakin savaş ve bilim kurgu kısmını biraz yetersiz buldum. Ama bu seyir zevkimi çok düşürmedi ya. :D Aaa evet Bocchi the Rock!'u da izledim çok eğlenceli bir seriydi ya göndermeler falan da süperdi. Çok beğendim seriyi, bocchi'nin ruh haline göre çizimlerin değişmesi olsun, bazı sahnelerde karakterlerin akıcı doğal haraketleri olsun sanat tarzı falan da süperdi. Buradan da herkese öneririm efendim. Bu havalarda iyi gidiyor. :admire-onion-head-emoticon:  Senden ne var ne yok? :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Başta garip olup sonradan enerji patlaması yaşayan sana selam olsun. :D Ben de iyiyim ya, youtube video serimi bitirdim, şimdi freelance işe odaklanıyorum, Sherlock Holmes serisinin de 2-3 kitabı falan kaldı o da bayağı azaldı. :D O animeyi merak ediyordum, madem bu kadar övdün bi ara izleyeyim bakalım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

03.01.2023 - 10:38, pegasusejder yazdı:

Ne var ne yok gençler, nasıl gidiyor?

Biz de yaşlandık be dedem. Sınav haftasından çıktım. Belim tutmuyor, her yanlarım ağrıyor. Sonuçlar zaten rezalet, final haftası gibi büt haftası geçirecem. Bakalım nasıl olacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

06.01.2023 - 20:48, Kemankech yazdı:

Biz de yaşlandık be dedem. Sınav haftasından çıktım. Belim tutmuyor, her yanlarım ağrıyor. Sonuçlar zaten rezalet, final haftası gibi büt haftası geçirecem. Bakalım nasıl olacak.

Ben sınav haftasından çıkmadım ama benim de bi ara belim ağrıyordu, salgın vardır belki de. :') Kolay gelsin be yiğidim, kaç senen kaldı diyeceğim ama hiç belli olmaz kalan seneler. :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.