Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

29.04.2023 - 23:49, pegasusejder yazdı:

Getirisi ne derken, nasıl bir şeyden bahsediyorsun? İlgileniyorsan birlikte bir şeyler yapabiliriz. Animasyon dediğin şey 3-5 tane daha resim eklemenden oluşuyor yani. :D Hatta ona bile gerek olmuyor, Unity'inin kendi kemik sistemi var, oradan animasyon yapabiliyorsun.

Getirisinden kastım cv’ye etkisi nasıl oluyor? Yakın vadede oyun yapmam ya daha başka planlar var kafamda. Animasyon kolaysa ben çizim yapabilirim ya bir ara manyak gibi çiziyordum ama 3d olursa işte ne unreal engine bilirim ne unity 3ds max biliyorum o da ancak orta seviye. Yine de Erzurum’dan daha iyi yapabilirim herhalde xd 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

30.04.2023 - 12:35, Marut yazdı:

Getirisinden kastım cv’ye etkisi nasıl oluyor? Yakın vadede oyun yapmam ya daha başka planlar var kafamda. Animasyon kolaysa ben çizim yapabilirim ya bir ara manyak gibi çiziyordum ama 3d olursa işte ne unreal engine bilirim ne unity 3ds max biliyorum o da ancak orta seviye. Yine de Erzurum’dan daha iyi yapabilirim herhalde xd 

Oyunla ilgili bir alana yönelmek istiyorsan +'sı olur, eğer düşünmüyorsan yani normal çizim yapmış olursun öyle çok bi artısı eksisi yok bu durumun. Sadece 2D alanına yönelebilirsin eğer o tarafı daha çok seviyorsan, 2D oyunlar da çok fazla, özellikle pixel-art çok sevilir. 3D için de bir oyun motoru bilmene gerek yok, sadece kullanacağın oyun motoru hangi dosya formatlarını destekliyor, nasıl yükleyebilirsin bunları bilsen yeterli, bir de Github kullanmayı öğrenebilirsin. Öyle yani genel olarak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1.05.2023 - 15:07, pegasusejder yazdı:

Oyunla ilgili bir alana yönelmek istiyorsan +'sı olur, eğer düşünmüyorsan yani normal çizim yapmış olursun öyle çok bi artısı eksisi yok bu durumun. Sadece 2D alanına yönelebilirsin eğer o tarafı daha çok seviyorsan, 2D oyunlar da çok fazla, özellikle pixel-art çok sevilir. 3D için de bir oyun motoru bilmene gerek yok, sadece kullanacağın oyun motoru hangi dosya formatlarını destekliyor, nasıl yükleyebilirsin bunları bilsen yeterli, bir de Github kullanmayı öğrenebilirsin. Öyle yani genel olarak.

Doğum günü hediyesi namına birine yapmak istiyorum sadece xd Eyvallah pega sen de olmasan bunları bilemeyecektim. Github biliyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda! İnternet! :dead-crazy-rabbit-emoticon:  

26.04.2023 - 16:52, pegasusejder yazdı:

Yeni imzayla herkese selamlar...

Yakışır abime.

02.05.2023 - 01:13, Marut yazdı:

Doğum günü hediyesi namına birine yapmak istiyorum sadece xd Eyvallah pega sen de olmasan bunları bilemeyecektim. Github biliyorum 

Github bilmek de bir artıdır. Dışarda onca Allahsız githubsız varken özellikle :D

03.05.2023 - 14:15, Gorkito yazdı:

Ufak çaplı bir truva atı saldırısından sonra yine ben

Geçmiş olsun hocam. Çok hasar yok inşallah?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

05.05.2023 - 11:52, Kemankech yazdı:

Sonunda! İnternet! :dead-crazy-rabbit-emoticon:  

Yakışır abime.

Github bilmek de bir artıdır. Dışarda onca Allahsız githubsız varken özellikle :D

Hayırlı olsun kardeş, bayağıdır göremiyorduk seni. :) 

Aynen, güncel serilerden hemen kaptım bir şey. :D 

Github can kurtarır ya cidden. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

05.05.2023 - 19:19, pegasusejder yazdı:

Hayırlı olsun kardeş, bayağıdır göremiyorduk seni. :) 

Aynen, güncel serilerden hemen kaptım bir şey. :D 

Github can kurtarır ya cidden. :) 

Eyvallah eyvallah. Sınavlardan sonra memlekete döndüm. Burada da ev internetim yok. Kütüphaneye gidiyorum, internet çille zaten. Buraya mesaj yazdım 45 dk. göndermemiş falan. Dedim allah kahretsin mobil veriye yüklenecem artık. Günlük internet alarak yaşıyorum artık :D 

Bu hangi seri ya, güncelleri hiç bilmiyorum ben. 2,3 aydır 2000 öncesine döndüm. Yeni çıkanlarda var mı izlenecek bir şey.

Github ehli olmayan yazılımcı olamaz bu devirde. Şaka bir yana geçenlerde "github dedim hangi kitap anlamış" esprisindeki olayı yaşadım ya. Bir tandığımın çocuğu geldi "Abi yazılım kazandım şimdi ne yapayım" diye sordu. Yarım saat anlattım anlattım, çocuk tuttu "abi proje kitap falan iyi diyosun da bu hangi kitap, adını söyle ondan alalım" dedi. Ben dondum kaldım. İlk yıl bitiyor lan ne yaptın bunca zaman diyemedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

06.05.2023 - 12:40, Kemankech yazdı:

Eyvallah eyvallah. Sınavlardan sonra memlekete döndüm. Burada da ev internetim yok. Kütüphaneye gidiyorum, internet çille zaten. Buraya mesaj yazdım 45 dk. göndermemiş falan. Dedim allah kahretsin mobil veriye yüklenecem artık. Günlük internet alarak yaşıyorum artık :D 

Bu hangi seri ya, güncelleri hiç bilmiyorum ben. 2,3 aydır 2000 öncesine döndüm. Yeni çıkanlarda var mı izlenecek bir şey.

Github ehli olmayan yazılımcı olamaz bu devirde. Şaka bir yana geçenlerde "github dedim hangi kitap anlamış" esprisindeki olayı yaşadım ya. Bir tandığımın çocuğu geldi "Abi yazılım kazandım şimdi ne yapayım" diye sordu. Yarım saat anlattım anlattım, çocuk tuttu "abi proje kitap falan iyi diyosun da bu hangi kitap, adını söyle ondan alalım" dedi. Ben dondum kaldım. İlk yıl bitiyor lan ne yaptın bunca zaman diyemedim.

İnternete alışınca internetsizlik çok kötü oluyor, gerçi artık bu devirde internetsizlik bayağı zor :') 

Oshi no Ko diye bir seri, ilk bölümle fena giriş yaptı, normalde izlemeyecektim saçma geldiydi konusu ama izlemeye başlayınca sardı öyle.

Ahahahaha çok şükür ben öyle bir konuşmaya denk gelmemişim. :D Konuyu bana getirenle öyle bir dalga geçerdim ki. :D Ama normal ya, bazen insanlar duymayabiliyor, ben de sektörle ilgili bir çok şeyi sonradan öğreniyorum. :') 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.