Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

17.09.2023 - 00:45, Kemankech yazdı:

Yoo. Dişim yok sadece. ehe.

Buna müsait bir ülkede yaşamıyoruz. T-T Ortaokulda yazar olsam mı diye düşünüp vaz geçtim. Lisede hobi olarak yazmaktan da vaz geçtim. Bazen aşka geliyorum, sonra bir şekilde kafama vurarak bu aşkı söndürüyorlar. Sağlık olsun be. 

Heee kara delik hesabı. :D 

Bir şeyler yazıp insanlar para kazanıyor, bence hala deneyebilirsin kardeşim. Umudunu kaybetme. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

18.09.2023 - 14:02, pegasusejder yazdı:

Heee kara delik hesabı. :D 

Bir şeyler yazıp insanlar para kazanıyor, bence hala deneyebilirsin kardeşim. Umudunu kaybetme. :D 

Büyük felsefecinin dediği gibi "hiç dolmaz çok bolmaz". Veya bilmece miydiki bu.

Yani, kazanmayı başarabilen nadir insanlar var. Ama türkiyede değil. Türkiyede ya liseye giden veletler ders çalışmak yerine kitap yazıyor (örn. Kötü çocuk Allah bu millete bir daha böyle kitap yazmak zorunda bırakmasın.) Ya ünlü insanlar ünlerinden faydalanarak para kazanmayı amaçlayan kitaplar yazıyor (örn. Şeyma Subaşı'nın kavgam kitabı) veyahut bazı yazarlar edebi isteklerini bastırmak için veya türk edebiyatına bir adım daha attırabilmek için bir yandan çevirmenlik, editörlük vs. İşlerde çalışıp bir yandan iki satır bir şeyler karalamaya çalışıyorlar. Bu elbette keyifli bir hayat değil. Ve ben de avrat çalışsın ben bir yandan yiyeyim bir yandan da kitap yazayım gibi bir plan kurmayı düşünemiyorum bile. El hasıl-ı kelam, aç mı kalalım vesselam.

21.09.2023 - 21:39, Gradiyyir yazdı:

Selamlar, hayat nasıl gidiyor?

Şükür be, yaşayıp gidiyoruz. Sen nasılsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21.09.2023 - 21:39, Gradiyyir yazdı:

Selamlar, hayat nasıl gidiyor?

Selam, iyi diyelim iyi olsun, sen de ne var ne yok? :) 

22.09.2023 - 10:41, Kemankech yazdı:

Büyük felsefecinin dediği gibi "hiç dolmaz çok bolmaz". Veya bilmece miydiki bu.

Yani, kazanmayı başarabilen nadir insanlar var. Ama türkiyede değil. Türkiyede ya liseye giden veletler ders çalışmak yerine kitap yazıyor (örn. Kötü çocuk Allah bu millete bir daha böyle kitap yazmak zorunda bırakmasın.) Ya ünlü insanlar ünlerinden faydalanarak para kazanmayı amaçlayan kitaplar yazıyor (örn. Şeyma Subaşı'nın kavgam kitabı) veyahut bazı yazarlar edebi isteklerini bastırmak için veya türk edebiyatına bir adım daha attırabilmek için bir yandan çevirmenlik, editörlük vs. İşlerde çalışıp bir yandan iki satır bir şeyler karalamaya çalışıyorlar. Bu elbette keyifli bir hayat değil. Ve ben de avrat çalışsın ben bir yandan yiyeyim bir yandan da kitap yazayım gibi bir plan kurmayı düşünemiyorum bile. El hasıl-ı kelam, aç mı kalalım vesselam.

Şükür be, yaşayıp gidiyoruz. Sen nasılsın.

Ben de bilemedim. D: 

Veya Wattpad yazarı olursun, ergenlere hitap eden 2-3 kitap çıkarırsın köşeyi dönersin, he kendinden, gururundan, onurundan ve edebiliğinden vaz geçmen gerek. Kurtuluş için küçük bir bedel...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23.09.2023 - 10:26, pegasusejder yazdı:

Ben de bilemedim. D: 

Veya Wattpad yazarı olursun, ergenlere hitap eden 2-3 kitap çıkarırsın köşeyi dönersin, he kendinden, gururundan, onurundan ve edebiliğinden vaz geçmen gerek. Kurtuluş için küçük bir bedel...

Vallahi düşünmedim değil. Ama benim cringe kalkanlarım çok zayıf, dayanamıyorum. Ve hiç bir zaman "Zoraki Psikopat Vampir Melez Mafyanın Hizmetçisi" seviyesine ulaşamayacağım için çok girmek de istemiyorum o mecraya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23.09.2023 - 19:36, Kemankech yazdı:

Vallahi düşünmedim değil. Ama benim cringe kalkanlarım çok zayıf, dayanamıyorum. Ve hiç bir zaman "Zoraki Psikopat Vampir Melez Mafyanın Hizmetçisi" seviyesine ulaşamayacağım için çok girmek de istemiyorum o mecraya.

Kurtadam olmaz mı abimize?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24.09.2023 - 16:45, pegasusejder yazdı:

Kurtadam olmaz mı abimize?

Vampir kadar tutmuyor yaw. Kızlarımızda bir soluk beniz aşkı var. Bir de kurtadam kıllı oluyor biliyor musun, tüy döküyorlar hikayeye hep. Tabii ben de isterim ak sakallıların kurt adam olduğu bir hikaye yazmak ama okunmaz be abi. Yoksa okunur mu? "Ak saçlı, ak sakallı, ak kasık kıllı yedi it barak. Hepsi kaslıydı..."

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24.09.2023 - 17:43, Kemankech yazdı:

Vampir kadar tutmuyor yaw. Kızlarımızda bir soluk beniz aşkı var. Bir de kurtadam kıllı oluyor biliyor musun, tüy döküyorlar hikayeye hep. Tabii ben de isterim ak sakallıların kurt adam olduğu bir hikaye yazmak ama okunmaz be abi. Yoksa okunur mu? "Ak saçlı, ak sakallı, ak kasık kıllı yedi it barak. Hepsi kaslıydı..."

Yok ya onun da gideri var. Kardeş kızlar erkeklerin döşünde kıl var mı diye arıyorlar sen ne diyon? :D Okunur okunur ama senin yazdığın tarzda olur mu pek bilemedim, gene edebiyata giriyorsun. Girme kardeşim şuraya.

24.09.2023 - 23:26, Marut yazdı:

Mezun olduk da adam olamadık işte

Olunur zamanla ya dert etme

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24.09.2023 - 23:26, Marut yazdı:

Mezun olduk da adam olamadık işte

Biz seni kadın olarak da kabul ederiz be karşim. Üzme kendini.

Şaka bir yana hayırdır ne oldu?

25.09.2023 - 14:37, pegasusejder yazdı:

Yok ya onun da gideri var. Kardeş kızlar erkeklerin döşünde kıl var mı diye arıyorlar sen ne diyon? :D Okunur okunur ama senin yazdığın tarzda olur mu pek bilemedim, gene edebiyata giriyorsun. Girme kardeşim şuraya.

Olunur zamanla ya dert etme

Kitlesi çok niş hocam. Tutsa bile devam etmez hem, bir zaman "ayyy kızçeeeee, gördün mü ülkeyi kaslı ve kıllı erkeler yönetiyomuuuş" diyen kızlar hızlıca büyüyüp "biz ne yaşamışız lan" kafasına geliyorlar. Hedef kitle erkek olsa belki yıllarca sürer (örn. vadi) ama kızların küçüklük, ergenlik ve yetişkinlik ilgileri genelde farklı oluyor. Anladığım kadarıyla en azından :P 

"göz devirip omuz silktiler, kaslı ve kıllıydılar..."

edit/: Neden edebiyat yapmamam gerektiğini gösteren bir kanıt daha buldum :hell-yes-onion-head-emoticon: https://ofarukkoklukaya.notion.site/AvradPunk-a28e471f07fd4c339de81a2976931c85?pvs=4

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.