Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

15.12.2023 - 14:43, pegasusejder yazdı:

Yani belli bir noktada hayalini kurduğun şeye başlaman lazım, üniyi de çok sallama. Ben oyunla ilgili hayal kuruyordum ve hayal kurabildiğimi fark ettim ve bu alana yöneldim.

Heeee hakkaten kötüymüş. Ahahaha neyse gene komple zararı dokunmamış 

İyi yapmışsın mirim, iyi yapmışsın.

Kendi yapabildiğini yapacan sonrasını boş vercen, zaten ölümlü dünya illa ki göçüp gideceğiz.

Hmmm ne hayal kuruyorum.... Para! Paranın hayalini kuruyorum ben. Zengin karu aman hamfendiler ehe ehe, beni bulun. (buraya feysbuk dayılarının tek bildiği uzunluk miktarı gelecek)

Şükür valla. "Artık dilini burnuna değdirmen yasak. Eğer değdirirsen ölürsün." tarzı keşfedilmemiş bir hastalığa yakalanmadıysam hasarsız atlattım demektir.

Tabii. Herkezzz haddini bilecek. Belki Allah değiliz, ama karşıki dağın yanan kısmı benim. Ben burada zaten pis ölümlüler beni yağ içinde görsün de kendi zavallı varlıklarını bir nebze olsun temiz hissetsin diye kaportacılık yapıyorum. Değilse benim bacanak vergi dairesinde memur. Sabah sekiz akşam beş ben mesai yapsam bu melunlar var ya, çıldırır bak sana söyleyeyim. Hep iyiliğimden.

Elbet gelimli gidimli dünya da, ulan öbür tarafa bi gidecez "bakayım, c98 kodlu faruk... aferim gerizekalı ot gibi yaşayıp bir de vay arkadaş çanımıza ot tıkadılar diye biteviye ağlamışsın. Cennet ama önce kavurun iyice, cennetin çayları iyi demlensin meh meh meh" diyecekler diye çok korkuyorum. Kabul Umut Sarıkaya zebanisi yoktur öbür tarafta ama insan korkuyor işte "elimden geldiğini sandığım çok da verimli değilse" diye.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

17.12.2023 - 06:52, Kemankech yazdı:

Hmmm ne hayal kuruyorum.... Para! Paranın hayalini kuruyorum ben. Zengin karu aman hamfendiler ehe ehe, beni bulun. (buraya feysbuk dayılarının tek bildiği uzunluk miktarı gelecek)

Şükür valla. "Artık dilini burnuna değdirmen yasak. Eğer değdirirsen ölürsün." tarzı keşfedilmemiş bir hastalığa yakalanmadıysam hasarsız atlattım demektir.

Tabii. Herkezzz haddini bilecek. Belki Allah değiliz, ama karşıki dağın yanan kısmı benim. Ben burada zaten pis ölümlüler beni yağ içinde görsün de kendi zavallı varlıklarını bir nebze olsun temiz hissetsin diye kaportacılık yapıyorum. Değilse benim bacanak vergi dairesinde memur. Sabah sekiz akşam beş ben mesai yapsam bu melunlar var ya, çıldırır bak sana söyleyeyim. Hep iyiliğimden.

Elbet gelimli gidimli dünya da, ulan öbür tarafa bi gidecez "bakayım, c98 kodlu faruk... aferim gerizekalı ot gibi yaşayıp bir de vay arkadaş çanımıza ot tıkadılar diye biteviye ağlamışsın. Cennet ama önce kavurun iyice, cennetin çayları iyi demlensin meh meh meh" diyecekler diye çok korkuyorum. Kabul Umut Sarıkaya zebanisi yoktur öbür tarafta ama insan korkuyor işte "elimden geldiğini sandığım çok da verimli değilse" diye.

Para bi araçtır yeğenim. :D Aman aman bi feysbuklaşmaya burası kalmıştı.

Belli olmaz bundan bi 5 sene sonra aaa böyle bir şey varmış diyebilirler.

Tabii hocam siz de olmasanız yani işimiz yaş, maşallah hocam maşallah.

Ne diyelim Allah'a emanetiz her şekilde. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21.12.2023 - 11:39, pegasusejder yazdı:

Para bi araçtır yeğenim. :D Aman aman bi feysbuklaşmaya burası kalmıştı.

Belli olmaz bundan bi 5 sene sonra aaa böyle bir şey varmış diyebilirler.

Tabii hocam siz de olmasanız yani işimiz yaş, maşallah hocam maşallah.

Ne diyelim Allah'a emanetiz her şekilde. :) 

Güzel türkçemize "para dinli" olarak geçen kapitalistlere anlat bunu.

Şu an dilimi burnuma değdiremiyorum. Eğer bu burnumun aşağı doğru süğeceğine dair bir kehanetse bence daha önce şaşıracaklar demektir :P

Meh meh meh tabii tabii. Lan, pis çırak! Şu egomu getir de biraz altında gölgelenelim. Taşıyamazsın ama..  Ney? Ne demek lan, hafifmiş içi boş herhalde!?!?!!!

Şükür yaw. Düşünsene atayizsin, sadece paradinlilere emanetsin. Ve yapabileceğin hiç bir şeyin yok. Dine girmek için yeterli değildir belki ama dinden çıkmamak için yeterli bir sebep.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22.12.2023 - 22:36, Kemankech yazdı:

Güzel türkçemize "para dinli" olarak geçen kapitalistlere anlat bunu.

Şu an dilimi burnuma değdiremiyorum. Eğer bu burnumun aşağı doğru süğeceğine dair bir kehanetse bence daha önce şaşıracaklar demektir :P

Meh meh meh tabii tabii. Lan, pis çırak! Şu egomu getir de biraz altında gölgelenelim. Taşıyamazsın ama..  Ney? Ne demek lan, hafifmiş içi boş herhalde!?!?!!!

Şükür yaw. Düşünsene atayizsin, sadece paradinlilere emanetsin. Ve yapabileceğin hiç bir şeyin yok. Dine girmek için yeterli değildir belki ama dinden çıkmamak için yeterli bir sebep.

Bazı insanlar sağırdırlar, anlatmaya çalışıyorum ama inkar ediyorlar sürekli. Herkesin mottosu farklı sonuçta.

Belki dilin uzayacak, hiç belli olmaz.

Pahada ağır olsun yeter usta.

İnançlılar da paradinlilere emanet olabiliyor ama yapacak bir şey yok. Sağlık olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

26.12.2023 - 16:45, pegasusejder yazdı:

Bazı insanlar sağırdırlar, anlatmaya çalışıyorum ama inkar ediyorlar sürekli. Herkesin mottosu farklı sonuçta.

Belki dilin uzayacak, hiç belli olmaz.

Pahada ağır olsun yeter usta.

İnançlılar da paradinlilere emanet olabiliyor ama yapacak bir şey yok. Sağlık olsun

Sağırlık mı sığırlık mı bilemiyorum artık hocam. Tek bildiğim hiç bir şey bilmediğim, bi de paramın olmadığı. Raswberry0 aldım. Sömürdü cüğerime kadar.

Hmm kabul edilebilir bence. Burnumun ağzına yaklaşmasından iyidir.

Yav geçen onu da satacaktım vicdanımın yanında ama bizde geçer akçe değil diye almadılar. Dün de ruhumu sattım bizim şeytan Mamada. Çok para da vermedi ama zor zamanlar (dolarla purosunun ucunu yakıp derin bir nefes aldıktan sonra) her kuruşa ihtiyacımız var.

O inanç problemlerinden dolayıdır. Eksik bakiye gibi düşün. Normalde geçmiyor ama nakit makit bir şekilde işi görülsün, o da müslümandır diyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28.12.2023 - 22:24, Kemankech yazdı:

Sağırlık mı sığırlık mı bilemiyorum artık hocam. Tek bildiğim hiç bir şey bilmediğim, bi de paramın olmadığı. Raswberry0 aldım. Sömürdü cüğerime kadar.

Hmm kabul edilebilir bence. Burnumun ağzına yaklaşmasından iyidir.

Yav geçen onu da satacaktım vicdanımın yanında ama bizde geçer akçe değil diye almadılar. Dün de ruhumu sattım bizim şeytan Mamada. Çok para da vermedi ama zor zamanlar (dolarla purosunun ucunu yakıp derin bir nefes aldıktan sonra) her kuruşa ihtiyacımız var.

O inanç problemlerinden dolayıdır. Eksik bakiye gibi düşün. Normalde geçmiyor ama nakit makit bir şekilde işi görülsün, o da müslümandır diyoruz.

Paranın hiçbirimizde olmaması ortak noktamız en azından. Geçmiş olsun kardeş.

Belli bi yaşa gelince bu seçenek olarak karşına çıkacak, doğrusunu seçersin umarım.

Tabii canım o her kuruş olmasa bu zamanlara gelemezdik.

Bizim dememizden ziyade yukarı mecralar kabul ediyorsa sıkıntı yok, kabul etmiyorlarsa bize değil de onlara sıkıntı büyük.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30.12.2023 - 12:20, pegasusejder yazdı:

Paranın hiçbirimizde olmaması ortak noktamız en azından. Geçmiş olsun kardeş.

Belli bi yaşa gelince bu seçenek olarak karşına çıkacak, doğrusunu seçersin umarım.

Tabii canım o her kuruş olmasa bu zamanlara gelemezdik.

Bizim dememizden ziyade yukarı mecralar kabul ediyorsa sıkıntı yok, kabul etmiyorlarsa bize değil de onlara sıkıntı büyük.

Eywallah eywallah.

Laz olunacak değil doğulacak bir şey. Tabii ki doğru seçeneği biliyorum.

Tabii tabii.

O üst mercilerle onlar arasında. Yarın gittiğimizde "sen benim kuluma neden zulmettin" denilmeyecek kadar iyi bir insanım. En azından o seviyede olduğumu düşünüyorum. Allah taksiratımızı affetsin.

Aaaa trart.org patlamış galiba, açılmıyor. Baktım nft sitesi çıktı trart.io diye. İsim üzerinde anlaşmaşmazlık mı çıktı acaba.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30.12.2023 - 16:41, Kemankech yazdı:

Eywallah eywallah.

Laz olunacak değil doğulacak bir şey. Tabii ki doğru seçeneği biliyorum.

Tabii tabii.

O üst mercilerle onlar arasında. Yarın gittiğimizde "sen benim kuluma neden zulmettin" denilmeyecek kadar iyi bir insanım. En azından o seviyede olduğumu düşünüyorum. Allah taksiratımızı affetsin.

Aaaa trart.org patlamış galiba, açılmıyor. Baktım nft sitesi çıktı trart.io diye. İsim üzerinde anlaşmaşmazlık mı çıktı acaba.

Belki de lazların laz uşaklar yapma deneyine denk geldin, belli mi olur?

Önce biz doğru yaşamaya çalışalım da dediğin gibi diğerleri sonraya kalacak bir mesele. Amin.

Sahibinden sitesinin gittiği bir dünyada yaşıyoruz :sweating-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

04.01.2024 - 11:56, pegasusejder yazdı:

Belki de lazların laz uşaklar yapma deneyine denk geldin, belli mi olur?

Önce biz doğru yaşamaya çalışalım da dediğin gibi diğerleri sonraya kalacak bir mesele. Amin.

Sahibinden sitesinin gittiği bir dünyada yaşıyoruz :sweating-onion-head-emoticon:

"Ve o gün karadeniz şemsuyya lab'larından kaçan lazlaştırma virüsü bütün ülkeye yayılmaya başlamıştı..."

Hakikaten ne oldum değil nasıl bir malım diyeceksin. Vallahi hönkürerek güldüm, ama kendime dönüp bakınca tam benlik bir mallık gibi geliyor. Ne düşüneceğimi bilemediğim bir olay. Arka planda ne döndü acaba.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.