Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Erken kalkmak bana da sorun olmaz. Ben de normalde 6-7 gibi kalkmıştım ama sonra yine yattım. :D

Aaa, ben aslında senin de mesajını şey yapmıştım (kopyalamıştım) ama olmamış demek ki. Hemen kusurumu gidereyim, sana günaydın dememek olur mu hiç? :)

Günaydınlar, Pegasusejder-san. Güzel sabahlar ve günler dilerim size. Sabah keyifleriniz (veya çalışmalarınız :) ) daim olsun. :dandyonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın.

Buraya erken kalkmayanı almıyorlar sana haber vermediler mi? :D Ben iyi uyuyamadığım için, daha doğrusu geç yattığım için, sabah kalktıktan sonra 1-2 saat daha yattım 09.00-09.30 gibi kalktım.

Ne demek yokum? Onun daha zamanı gelmedi ondan. :D @Shuryuken üşengeçliği atmanın ilk adımı olarak kendini tanıt kısmında konu aç. :D 

Erken kalkmak niye bu kadar olay oluyor ya? :D :D 

Çok deli dolu konuşmalar döndüü be Burun, herkes sen çıkınca bir rahatladı. :D :D 

Erken kalkmak güzel oluyor ama bizim buralar en iyi gece sessiz oluyor herhalde. Yalnız bir bana günaydın dememişsin onu fark ettim. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Düşük alırsan ne olacağını biliyorsun değil mi? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Alnımdan öpüp tepiği basacaklar :uhuhuh-onion-head-emoticon:

MikasaWithInTheFire, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

:hi-onion-head-emoticon:

Mika-channnnn günaydın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Erken kalkmak bana da sorun olmaz. Ben de normalde 6-7 gibi kalkmıştım ama sonra yine yattım. :D

Aaa, ben aslında senin de mesajını şey yapmıştım (kopyalamıştım) ama olmamış demek ki. Hemen kusurumu gidereyim, sana günaydın dememek olur mu hiç? :)

Günaydınlar, Pegasusejder-san. Güzel sabahlar ve günler dilerim size. Sabah keyifleriniz (veya çalışmalarınız :) ) daim olsun. :dandyonionplz:

Bak Mika beni iyi bilir, çok ponçik bir kalbim vardır böyle şeylere hiç dayanamaz, hemen ağlarım. :onion_gomen_by_7anime7drawer7: 

Hm sabah 6-7 gibi kalkıyorsun demek, özel olmazsa bir şey soracağım namaz kılıyor musun?

MikasaWithInTheFire, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

:hi-onion-head-emoticon:

Mikaaaa hoş geldin. .))) Naber? Sana cevabını vereceğim özelden merak etme aklımdasın. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Alnımdan öpüp tepiği basacaklar :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Mika-channnnn günaydın

Günaydın :whistling-onion-head-emoticon: Nasılsın?

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Bak Mika beni iyi bilir, çok ponçik bir kalbim vardır böyle şeylere hiç dayanamaz, hemen ağlarım. :onion_gomen_by_7anime7drawer7: 

Hm sabah 6-7 gibi kalkıyorsun demek, özel olmazsa bir şey soracağım namaz kılıyor musun?

Mikaaaa hoş geldin. .))) Naber? Sana cevabını vereceğim özelden merak etme aklımdasın. :D 

@Ari01 evet evet sakın pega niisanı göz ardı etme yoksa 2 saat  kalbi düzeltmekle uğraşırsın :woa-onion-head-emoticon:

Hoş buldum, iyidir senden? 

Evet  merakla bekliyorum cevabını :onion_emo_2_by_theg_force:

rimmuru, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Mika hoş geldin.

Hoş buldum Rimmuru-chan. :cheer1-onion-head-emoticon:Nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, Bir saat önce tarihinde yazdı:

@Ari01 evet evet sakın pega niisanı göz ardı etme yoksa 2 saat  kalbi düzeltmekle uğraşırsın :woa-onion-head-emoticon:

İyiyim:onion_yep_by_7anime7drawer7:,sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Pega sadece bana sivri dilli @Ari01-san :onion_emo_2_by_theg_force:

İyi işte sürünüyoruz mika-chan seni sormalı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Ama iyi ruh halimdeysem çok ponçiğimdir değil mi? :)))) 

Birisiyle konuşuyordum da şu an iyi güldüm ona. :D :D 

Yazacağım yazacağım inşallah. .)

Bu arada nedense böyle Mikaaaa yazmak falan çok hoşuma gidiyor, bir gün sizin oralarda Mikaaaa diye bağıran birisi duyarsan bil ki benim. :D Zaten konuda atmışsın bana, gelir bağırırm. ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19 minutes ago, pegasusejder said:

Yok kılmıyorum. Sadece sabahın huzurunun tadını çıkarıyorum diyeyim. Sen kılıyor musun? :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Fazla özel bir soru oldu, özür dilerim.

Ben de genelde çok çabuk duygulanırım, neredeyse her bitirdiğim animenin final bölümünde. Ama sanırım sen benden de biraz daha fazlasın. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.