Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok kılmıyorum. Sadece sabahın huzurunun tadını çıkarıyorum diyeyim. Sen kılıyor musun? :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Fazla özel bir soru oldu, özür dilerim.

Ben de genelde çok çabuk duygulanırım, neredeyse her bitirdiğim animenin final bölümünde. Ama sanırım sen benden de biraz daha fazlasın. :)

Anladım. :) Haha sana şöyle diyeyim ben birisine bir şey yapıyorsam kendime de yapılmasına hazırımdır diyeyim, yani sana sorduysam bana sorulmasından çekinmem. :) Sorunun cevabı da evet kılıyorum. :) 

Clannad izledin mi? Bende bazen o kadar gereksiz sahnelerde duygulanırım ki görsen şaşarsın. :)

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Teneffüs aralarımda cevap yazmaya çalışıyorum da o yüzden geç dönüyorum. Umarım sizin için sıkıntı olmuyordur.

Estağfurullah ne zaman müsait olursan yaz ne sıkıntısı? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 minutes ago, BURUN said:

Pega sadece bana sivri dilli @Ari01-san :onion_emo_2_by_theg_force:

İyi işte sürünüyoruz mika-chan seni sormalı.

Birlikte uzun süredir takıldığınızdan öyle yapıyordur eminim @BURUN-san, daha çok az tanıyorum @pegasusejder-san'ı ama hiç öyle korkutucu ve kaba biri olduğunu düşünmüyorum. :)

Ben de bazen yakın arkadaşlarımla öyle atışabiliyorum, nazik olmak gibi o da kendince eğlenceli bence. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok kılmıyorum. Sadece sabahın huzurunun tadını çıkarıyorum diyeyim. Sen kılıyor musun? :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Fazla özel bir soru oldu, özür dilerim.

Ben de genelde çok çabuk duygulanırım, neredeyse her bitirdiğim animenin final bölümünde. Ama sanırım sen benden de biraz daha fazlasın. :)

Bu arada hiç özel bir soru değil bunun gibi şeyler için özür dileme.:cute1-onion-head-emoticon:

Bundan sonra pega kesin clannadı sorucak demiştim ve sormuş asdasdasd

Ari01, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Teneffüs aralarımda cevap yazmaya çalışıyorum da o yüzden geç dönüyorum. Umarım sizin için sıkıntı olmuyordur.

Yok ya bende dersteki boşluklarda yazıyorum.

Hiç önemli değil takılma böyle şeylere raad ol 

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

Birlikte uzun süredir takıldığınızdan öyle yapıyordur eminim @BURUN-san, daha çok az tanıyorum @pegasusejder-san'ı ama hiç öyle korkutucu ve kaba biri olduğunu düşünmüyorum. :)

Ben de bazen yakın arkadaşlarımla öyle atışabiliyorum, nazik olmak gibi o da kendince eğlenceli bence. :)

Pega kardişimle atışmalar (Tek taraflı :uhuhuh-onion-head-emoticon::beaten-onion-head-emoticon:) eğlenceli oluyor @pegasusejder:uhuhuh-onion-head-emoticon::muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Çok güzel laf soktuğu için bende zevk almaya başladım asdasdasdasd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BURUN, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Pega sadece bana sivri dilli @Ari01-san :onion_emo_2_by_theg_force:

İyi işte sürünüyoruz mika-chan seni sormalı.

Ayıp ayıp nerede öyle şeyler yaptığım görülmüş. :) Sen sadece seviyorsun diye arada bir iki şakacık yapıyorum. :)

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bak işte halden anlayan birisi Ari-chan. :D Aferin sende de bir ışık var görebiliyorum. .) ama yani o da durumu biliyor ve şaka yapıyor. :) Burada en rahat sataşabilecğeim birisidir Burun. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@pegasusejder-san, "Clannad izledin mi?" sorusu yine bu mekanın yapı taşlarından biriydi değil mi? :D Umarım izlemeyenlere çeşitli yaptırımlarınız yoktur :D, çünkü izlemedim.:oniontortureplz: Ama tavsiye edersen Vinland Saga'dan sonra bir bakabilirim, ne zamandır doğru düzgün bir dram izlememiştim. Tabii bu dram havası ders çalışmalarıma da etki etmez umarım, ağlayarak matematik çözdüğümü gözümün önüne getirebiliyorum şimdiden :)

Ben de senin gibi düşünüyorum, yani ben karşı tarafa sorduysam, karşı tarafın da bana sorması bir nevi hakkı. Daha çok yeniyim o yüzden pek özelinize girmek gibi bir hakkım yokmuş gibi hissediyorum, ben şimdilik pek sormam ama siz sorarsanız duruma bakıp yanıtlarım orası sorun olmaz bana. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.