Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

BURUN, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben bunu yavaş yavaş bilinç altlarına kazıdım galiba :uhuhuh-onion-head-emoticon: asdasdadsasd

Ahh bunu görmek için neler vermezdim .asdadsads :admire-onion-head-emoticon:

Bu arada kalpli don koşusunu unutma şu corona bitsin yapıcaz :onion_yep_by_7anime7drawer7: asdasdasd

Yıaaa  iyi çocuktur be bizim pega :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Kalpli don koşusu mu?:cruch-onion-head-emoticon:

BURUN, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Watashi ga kita ! !:happiness-crazy-rabbit-emoticon:

96 aldım :bye2-onion-head-emoticon: 

Kahvaltı yapıp uğrarım by :bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon:

Ne ara bitti sınavın?Tebrik ederim senpai sana güveniyordum zaten.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Niye kötü olacaktın?

Sana karşı sivri dilli miydim? :confused-onion-head-emoticon:

Göze alabilirim sanırım. :D :D Ayy düşünsene internete falan düşüyorum. :D :D Borozan bir ses tonuyla birisi sokakta Mİkaaağğağğ diye bağırıyor. :D 

Niye böyle kötüye sürükledin kendini?

Spoiler

Benim diş meselesi.  1 ay kadar önce gitmiştim çektirmeye sonra adam randevu alıp gelmem gerektiğini biraz uğraştırıcı olduğunu söyledi.  Sonradan da coronadan ötürü randevular kapanmış direk gidipcektirebiliyorsun. Ben o gün kendimi gaziliğe hazırlamıştım meğer gaziden de öte bir şey olacak gibi. 1 de değil 2 tane ya :homelessonionplz:Korkmuyorum ama zor olacak ve ağrısını 5 gün çekerim herhalde.

Yani benim foruma karşı önyargım da olabilir ama senle sanki bir ufak tartışma geçmişti.  O selam olayıydı galiba dhhdjdkskajsk. 

Evet nete düşmem çok olası. 

rimmuru, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne oldu da kötü olabilirdin?

Pega abi bana karşı hep çok iyiydi.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Üstte spoilera aldığım kısım:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@pegasusejder- san,  güzel mottoymuş. :D insanlarla konuşmak konusunda o kadar iyi olmadığım için -iyi sohbetlerimizin oldukları dışındakilerle konuşurken hep stres oluyorum.- Benim şimdiye kadar öyle bir mottom olmadı :(  Nisanda doğan bir koç burcu olarak karşıma yapamadığım bir şey çıkınca çok sinir oluyorum, mottolarım genelde bunun üzerine kurulu oluyor.

Tamam o zaman hemen ikinci sırayı boşaltıp Clannad'ı koyuyorum.

@MikasaWithInTheFire, Mika-chan, dersler yüzünden mi stres olmuştun? İyi bilirim o stresi, benim ellerim falan titremeye başlıyor, özellikle de TYT'de matematiği yapmaya çalışırken.

Bugün ne çok sevdiğim dersler, ne de sevmediklerim var, o yüzden benim için normal bir gün. 

Ama şu bizim sokağa çıkma izin saatleriyle ilgili, o saat aralığındaki dersleri akşama aktardılar. Dinlenebilecek vaktim olacak bu iyi ama akşamın 7 sine kadar derse girmek istemiyorum ben. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 2 dakika önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Gizle

Benim diş meselesi.  1 ay kadar önce gitmiştim çektirmeye sonra adam randevu alıp gelmem gerektiğini biraz uğraştırıcı olduğunu söyledi.  Sonradan da coronadan ötürü randevular kapanmış direk gidipcektirebiliyorsun. Ben o gün kendimi gaziliğe hazırlamıştım meğer gaziden de öte bir şey olacak gibi. 1 de değil 2 tane ya :homelessonionplz:Korkmuyorum ama zor olacak ve ağrısını 5 gün çekerim herhalde.

Yani benim foruma karşı önyargım da olabilir ama senle sanki bir ufak tartışma geçmişti.  O selam olayıydı galiba dhhdjdkskajsk. 

Gözümden kaçmış özür dilerim.:suicideoniplz:

Korktuğun kadar olmamasına sevindim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 minutes ago, MikasaWithInTheFire said:
  Reveal hidden contents

Geçmiş olsun şimdiden :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rimmuru, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne oldu da kötü olabilirdin?

Pega abi bana karşı hep çok iyiydi.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: benim iyi yanımı göremeyenler var. :)

BURUN, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben bunu yavaş yavaş bilinç altlarına kazıdım galiba :uhuhuh-onion-head-emoticon: asdasdadsasd

Ahh bunu görmek için neler vermezdim .asdadsads :admire-onion-head-emoticon:

Bu arada kalpli don koşusunu unutma şu corona bitsin yapıcaz :onion_yep_by_7anime7drawer7: asdasdasd

Yıaaa  iyi çocuktur be bizim pega :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Sen kimsin ki milletin bilinçaltına kazıyacaksın. :D 

Cidden garip olurdu. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Şşşş o konuyu her yerde açma. :D :D 

Beni zorlamadığınız sürece iyi olurum. :) Bazıları zorluyor ille de kötü ol diye sonra da gözümden düştün saygım bitti sana falan diye laf yapıyor. :D 

BURUN, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Watashi ga kita ! !:happiness-crazy-rabbit-emoticon:

96 aldım :bye2-onion-head-emoticon: 

Kahvaltı yapıp uğrarım by :bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon:

Niye 100 değil?

rimmuru, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Kalpli don koşusu mu?:cruch-onion-head-emoticon:

Ne ara bitti sınavın?Tebrik ederim senpai sana güveniyordum zaten.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Haha çocukları pistten alalım. :D Clannad'a devam ettikçe anlarsın. :)

MikasaWithInTheFire, 23 dakika önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Görüntüle

Aaaa doğru senin diş olayı vardı nasıl unuttum onu ya. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Geçmiş olsun. Durumdan haber edersin yine. 

Evet o selam olayı ayrıydı ama. :D :D Benim de biraz ters bir zamanıma gelmiş olabilir. :D

Sende çıkar camdan senpaiğğğğğ diye bağırırsın. :D :D Karşılıklı düet yaparız. :)

Ari01, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder- san,  güzel mottoymuş. :D insanlarla konuşmak konusunda o kadar iyi olmadığım için -iyi sohbetlerimizin oldukları dışındakilerle konuşurken hep stres oluyorum.- Benim şimdiye kadar öyle bir mottom olmadı :(  Nisanda doğan bir koç burcu olarak karşıma yapamadığım bir şey çıkınca çok sinir oluyorum, mottolarım genelde bunun üzerine kurulu oluyor.

Tamam o zaman hemen ikinci sırayı boşaltıp Clannad'ı koyuyorum.

@MikasaWithInTheFire, Mika-chan, dersler yüzünden mi stres olmuştun? İyi bilirim o stresi, benim ellerim falan titremeye başlıyor, özellikle de TYT'de matematiği yapmaya çalışırken.

Bugün ne çok sevdiğim dersler, ne de sevmediklerim var, o yüzden benim için normal bir gün. 

Ama şu bizim sokağa çıkma izin saatleriyle ilgili, o saat aralığındaki dersleri akşama aktardılar. Dinlenebilecek vaktim olacak bu iyi ama akşamın 7 sine kadar derse girmek istemiyorum ben. :(

Benim değişiyor ya, kimi zaman çok iyi konuşuyorum kimi zaman da pek konuşma isteği gelmiyor içinden ama dediğim gibi kendimin yapamayacağı bir şeyi karşı taraftan beklemem. .) Bende mayısta doğan bir ikizler burcuyum sağım solum belli olmaz haberin olsun. :D :D 

Ha bu arada sana 4 büyük anime ile ilgili şey diyecektim, bilmiyorum GORA izledin mi orada şey muhabbeti vardı "Tahta mı? Hava olmasın o?" diye, bend eşey diyeceğim Fairy Tail mi? Dragon Ball olmasın o? :D Dragon Ball klasik shounen'lerin atasıdır o yüzden bence yanlış animeye bakıyorsun. :D 

Fairy Tail şöyle, çok aşırı acchi sahneler var, savaşta saçma sapan ecchi sokuyorlar ve arkadaşım için power up kısmını çok abartmışlar. Konu biraz güzel gibiydi ama finalde onu da ziyan etmişler. Yine de izle fena sayılmaz. 

MikasaWithInTheFire, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

@Ari01 @rimmuru @pegasusejder pcden girince, cebap yazacağım kusura kaçmam gerek. 

:bye1-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Görüşürüz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

39 minutes ago, MikasaWithInTheFire said:

@Ari01 @rimmuru @pegasusejder pcden girince, cebap yazacağım kusura kaçmam gerek. 

Reveal hidden contents

22 minutes ago, pegasusejder said:

:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: benim iyi yanımı göremeyenler var. :)

Sen kimsin ki milletin bilinçaltına kazıyacaksın. :D 

Cidden garip olurdu. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Şşşş o konuyu her yerde açma. :D :D 

Beni zorlamadığınız sürece iyi olurum. :) Bazıları zorluyor ille de kötü ol diye sonra da gözümden düştün saygım bitti sana falan diye laf yapıyor. :D 

Niye 100 değil?

Haha çocukları pistten alalım. :D Clannad'a devam ettikçe anlarsın. :)

Aaaa doğru senin diş olayı vardı nasıl unuttum onu ya. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Geçmiş olsun. Durumdan haber edersin yine. 

Evet o selam olayı ayrıydı ama. :D :D Benim de biraz ters bir zamanıma gelmiş olabilir. :D

Sende çıkar camdan senpaiğğğğğ diye bağırırsın. :D :D Karşılıklı düet yaparız. :)

Benim değişiyor ya, kimi zaman çok iyi konuşuyorum kimi zaman da pek konuşma isteği gelmiyor içinden ama dediğim gibi kendimin yapamayacağı bir şeyi karşı taraftan beklemem. .) Bende mayısta doğan bir ikizler burcuyum sağım solum belli olmaz haberin olsun. :D :D 

Ha bu arada sana 4 büyük anime ile ilgili şey diyecektim, bilmiyorum GORA izledin mi orada şey muhabbeti vardı "Tahta mı? Hava olmasın o?" diye, bend eşey diyeceğim Fairy Tail mi? Dragon Ball olmasın o? :D Dragon Ball klasik shounen'lerin atasıdır o yüzden bence yanlış animeye bakıyorsun. :D 

Fairy Tail şöyle, çok aşırı acchi sahneler var, savaşta saçma sapan ecchi sokuyorlar ve arkadaşım için power up kısmını çok abartmışlar. Konu biraz güzel gibiydi ama finalde onu da ziyan etmişler. Yine de izle fena sayılmaz. 

Görüşürüz. :)

Ürktüm şimdi :D

Aynen izledim GORA'yı. Hatta o espriyi ilk duyduğumda bilmiyordum, anlamamıştım, sınıfta ben dışında herkes gülmüştü. 

Ecchi olduğunu biliyorum ama senin abartı dediğin ne kadar acaba? :D Bilmiyorum belki Dragon Ball'ı da kaynatırız arada ama şimdilik çok eski olduğu için izlemek istemiyorum. Bir de neden bilmem Goku'ya bi sinir oldum. (Büyük ihtimalle eski olduğu için)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.