Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha ilginç bir soru oldu. :D Nasıl hitap etmek istersen edebilirsin ya. :) Genelde Pega derler, farklı bir şey demek istiyorsan onu da diyebilirsin, hatta illa ismimle alaklı olmasına gerek yok, ben sana bundan sonra bunu demek istiyorum, aklımda bu ismi canlandırıyorsun dersen ona da kabulüm. :) Canın nasıl isterse. :)

Tamam sana pega abi diyebilirim o zaman :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

orumcekadam, Bir saat önce tarihinde yazdı:

selam nasılsınız ne yapıyorsunuz?

İyidir sen?

Weow, Bir saat önce tarihinde yazdı:

sizce manga mı anime mi?:confused-onion-head-emoticon:

Yani bu çok değişebilecek bir durum ama genelde manga animeden daha iyi oluyor. Özellikle hikaye açısından manga daha güzel işlerken genelde animede atlamalar falan çok oluyor. Animenin tek artısı müzikler olabilir. Müzik iyi olursa oradaki sahneleri daha iyi hissediyorsun.

hawaa, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam sana pega abi diyebilirim o zaman :admire-onion-head-emoticon:

Haha tamamdır. :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

İyidir sen?

Yani bu çok değişebilecek bir durum ama genelde manga animeden daha iyi oluyor. Özellikle hikaye açısından manga daha güzel işlerken genelde animede atlamalar falan çok oluyor. Animenin tek artısı müzikler olabilir. Müzik iyi olursa oradaki sahneleri daha iyi hissediyorsun.

Haha tamamdır. :good-job-onion-head-emoticon:

iyiyim valla. seni sormalı? nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Yani bu çok değişebilecek bir durum ama genelde manga animeden daha iyi oluyor. Özellikle hikaye açısından manga daha güzel işlerken genelde animede atlamalar falan çok oluyor. Animenin tek artısı müzikler olabilir. Müzik iyi olursa oradaki sahneleri daha iyi hissediyorsun

doğru ama bazen animelerle manga konusu farklı oluyo mesela akame ga kill mangası daha güzel ve farklı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

O.o abi kıskanıyor musun? :embarrassed3-onion-head-emoticon:

:big-eye-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Haftaya bende bu kafileye katılıyorum. :D 

@Toprakezgi ablacığımı ben çoğu kişiden kıskanırım. :embarrassed4-onion-head-emoticon: 

Bu çocuk bana niye abla demeye başladı ya. Dayak mı istiyosun sen bakiim? Tamam ablayız da, yüzüme vurmasan olmuyo mu? :D Tamam hadi en çok sen ponçiksin, sarı unicorn. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

orumcekadam, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

iyiyim valla. seni sormalı? nasılsın?

İyidir diye cevap verdiğimi düşünüyordum. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Weow, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

doğru ama bazen animelerle manga konusu farklı oluyo mesela akame ga kill mangası daha güzel ve farklı

Yani bazen animeler farklı bir yoldan gidebiliyor hikaye konusunda ama mangasından daha güzel hikaye yapamıyorlar genelde.

Toprakezgi, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

:big-eye-onion-head-emoticon:

Bu çocuk bana niye abla demeye başladı ya. Dayak mı istiyosun sen bakiim? Tamam ablayız da, yüzüme vurmasan olmuyo mu? :D Tamam hadi en çok sen ponçiksin, sarı unicorn. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Öyle daha samimi buluyorum. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Yıllardır böyle bir şefkate ihtiyacım varmış demek ki. :D Yahu sen çok gençsin de ben senin yanında kendimi bebek gibi hissediyorum ondan abla diyorum. :D 

Yuppiii. :cheer3-onion-head-emoticon:Tamam şu unicorn fotosunu tekrar atayım da bakıp bakıp gülersin. :D Yanında bir iki şey daha sallarım belki. :embarrassed3-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir diye cevap verdiğimi düşünüyordum. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Yani bazen animeler farklı bir yoldan gidebiliyor hikaye konusunda ama mangasından daha güzel hikaye yapamıyorlar genelde.

Öyle daha samimi buluyorum. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Yıllardır böyle bir şefkate ihtiyacım varmış demek ki. :D Yahu sen çok gençsin de ben senin yanında kendimi bebek gibi hissediyorum ondan abla diyorum. :D 

Yuppiii. :cheer3-onion-head-emoticon:Tamam şu unicorn fotosunu tekrar atayım da bakıp bakıp gülersin. :D Yanında bir iki şey daha sallarım belki. :embarrassed3-onion-head-emoticon: 

Gerçekten mi? Bunu yapar mısın benim için?? :wow1-onion-head-emoticon: Tamam hadi abla de üfff. Bebik. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.