Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Şu an Lovecraftın bütün hikayeleri ve Jack London'ın Martin Eden kitabını okuyorum. Önerdiğine de en kısa zamanda bakmaya çalışırım, teşekkürler öneri için. :) 

Küçük çocuklarla ilgili gayet pozitif ve komik animeler var eğer istersen, okulda da geçmiyor.

Mitsuboshi Colors

Hanamichi devamını hatırlayamadım

Gakuen babysitter okulda geçiyor gerçi bu ama tam sayılmaz.

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ayrıca Arte ye bakabilirsin, bir kadının ressam olma hikayesini anlatıyor çok hoşuma gitmişti, eğlenceli yanlarıda var.

Bakuman ı izledin mi bilmiyorum ama izlemediysen bak, romantik komedidir, ilk başında okul olsada okulda geçmez, ayrıca mangalar nasıl yapılıyor falan insan bi öğreniyor

Barakamon burda da yetişkin + çocuk ilişkisi var, bu tarz şeyler hep hoşuma gider.

Hinamatsuri de gene yetişkin çocuk ilişkisine girer o da gayet eğlencelidir. 

Konosuba isekai animesi ama daha çok isekai dünyasının Gintaması gibidir ben bayağı gülmüştüm

Wotaku ni koi wa muzikoshi 

Ayrıca Slam Dunka bakabilirsin spor ve komedi gibidir.

Ne sposu yedin bu arada?

Birde MAL hesabın varsa paylaş istersen oraya bakıp yardımcı olabilirim.

Haruki Murakami'nin Sahilde Kafka'sını kesinlikle bir kez okumalısın. Ben farklı dönemlerde 2 kez okudum üzerinden bir süre daha geçmesini bekliyorum 3. kez için. Lovecraft'ı da hep okumak istemiştim ama kurgu kitap okumaktan uzaklaştığım bir döneme girdiğimde duydum adını o yüzden fırsatım olmadı o yazarla tanışmaya. İlerde belki.. Jack London'ı da severim ama Martin Eden elime geçmedi nedense. 

Mitsuboshi Colors'a göz attım şimdi diğerlerini de kaydettim. Hamichi Slumdunk Hamichi mi acaba onu mu hatırladın ki? Eskiden bir göz atmıştım ona. Arte'yi baya merak ettim ona da en yakın zamanda bakacağım. MAL hesabım var da aktif kullanmadım nedense en son güncellemeyi 2016da yapmışım az önce baktım. :D Bir ara hatırladığım kadarıyla güncellersem haberiniz olur.

SAO'dan yedim. 

Asuna'nın gerçek dünyaya dönemeyeceğini. 

İlk baştaki kadar severek izlemiyordum ama kalan izleme isteğimin de çoğunu aldı götürdü.

EmiyaKiritsugu, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Grand blue, konosuba

Teşekkürler! Listeme ekliyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Haruki Murakami'nin Sahilde Kafka'sını kesinlikle bir kez okumalısın. Ben farklı dönemlerde 2 kez okudum üzerinden bir süre daha geçmesini bekliyorum 3. kez için. Lovecraft'ı da hep okumak istemiştim ama kurgu kitap okumaktan uzaklaştığım bir döneme girdiğimde duydum adını o yüzden fırsatım olmadı o yazarla tanışmaya. İlerde belki.. Jack London'ı da severim ama Martin Eden elime geçmedi nedense. 

Mitsuboshi Colors'a göz attım şimdi diğerlerini de kaydettim. Hamichi Slumdunk Hamichi mi acaba onu mu hatırladın ki? Eskiden bir göz atmıştım ona. Arte'yi baya merak ettim ona da en yakın zamanda bakacağım. MAL hesabım var da aktif kullanmadım nedense en son güncellemeyi 2016da yapmışım az önce baktım. :D Bir ara hatırladığım kadarıyla güncellersem haberiniz olur.

SAO'dan yedim. 

İçeriği Görüntüle

İlk baştaki kadar severek izlemiyordum ama kalan izleme isteğimin de çoğunu aldı götürdü.

Rica ederim iyi seyirler şimdiden :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

He doğru :D ikizim yüzünden düzenli olarak şifremi değişmiş olarak görüyorum :D

İkizin mi var? :cruch-onion-head-emoticon:

syncdes, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

SAO'dan yedim. 

İçeriği Görüntüle

Asuna'nın gerçek dünyaya dönemeyeceğini. 

Tamamdır Good Reads'ten ekledim bahsettiğin kitabı unutmamak için. Hmm Lovecraft nasıl desem cidden öyle alayım da okuyayım denilecek bir kitap değil, eğer kafanı veremeyeceksen hikayeler biraz sıkıcı falan gelebiliyor veya kafan almıyor, biraz daha böyle keyfin o tarz istediğin okuyacağın bir kitap, 500'lere kadar geldim ama art arda okuyunca bi durulma oldu onun için Martin Eden'e başladım. Jack London'ın bazı kitaplarını okumuştum ama bunu bende bilmiyordum bir arkadaşım şiddetle tavsiye ettiği için ön plana çektim. :)

Hanamaru Youchien bahsettiğim anime buydu. :D 

Arte soylu bir kızken bütün şanını şöhretini bırakıp kendini ressam olmaya adayan birisi ama o sıralar kimse kadın ressam kabul etmiyor, sadece erkekler var. Kız bütün bu algıyı yıkmakla uğraşırken bir yandan da geçirdiği eğlenceli vakitleri ele alıyor anime. 

Haha ben de yeni yeni MAL'ı düzenlemeye başladım. D: Hesap 2015'te açılmış... :D Yine de verirsen ekleyebilirim. :)

Spoiler için de 

Spoiler

Zaten ilk sezonun kalan kısmını Asuna'yı kurtarmaya adıyorlar.

Birde Hataraku Maou-sama! buna bakabilirsin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ya arkadaşımın gözlüğünü kırmıştık tamire verdi pazartesi gelin alın dedi, bugün gittik işte şimdi de dedi ki ben yaptığım zaman sizi ararım. :bled2-onion-head-emoticon:  O kadar yol boşa gittik üstüne bir de yağmur yağdı dedik yağmur yavaşlayana kadar parkta oturalım bu kez de yağmur iyice arttı.       x2 :bled2-onion-head-emoticon:

Hmmm ben de köye gittim zaten yağmur çamur iyice zorlaştırıyordu her şeyi, neyse babamın gösterdiği yere ağaç dikmek için kazdım çukuru ve sonra ne olsa beğenirsin? Yanlış yere açtırmış... Sonra tekrar başka bir çukur açtım. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.