Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

insan, 2 saat önce tarihinde yazdı:

iç motivasyon çok şükür  var ama yine toplu bişi yapılırsa kaytarırsam ceza alacağım düşüncesiyle topatlatım

Benim demek istediğim ceza olayında sana zorla kimse burada bir şey yaptıramaz, yine de dene bakalım :) Sana tavsiyem sana gerçek hayatta ulaşabilecek birini bulup konuşman. 

Yardımcı olabileceğim bir şey varsa söylersin

Günaydın forum halkı kaç kişiyiz

Forum halkı kış uykusuna yattı :)

Tamamdıır   açtım bunun için ozelden sohbet

Sizi ekledim özele , akşam yazarım ne ettim ne yaptım

Seni bir konuda uyarayım burada mümkün olduğunca 2'den fazla art arda mesaj atmamaya çalış, diğer konularda ise 2 tane bile atmamaya çalış. Adminlerden uyarı alabilirsin, dikkat et :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sejiuku, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Ya oyunlarda filan oyunbozana mıcıtma ,cıvıma filan derdik biz sanırım çok yaygın bir kelime değilmiş:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ben anlamıştım Kemal seni, seni bir ben anlarım zaten :)

Judgment, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar herkese.

Günaydın

Gorjek, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Az önce içimden tam anlamadan kabul ettiğim için "neyi kabul ettim lan ben?" dedim.

Cidden neyi kabul ettim ben.

Artık kabul ettin iş işten geçti, bizim hesaplara para yolluyorsun gün içerisinde :)

Üni sınavına hazırlanırken hedef koyacaksınız, koyduğunuz hedeflere uymazsanız birbirinize cezai yaptırım uygulayacaksınız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben anlamıştım Kemal seni, seni bir ben anlarım zaten :)

Günaydın

Artık kabul ettin iş işten geçti, bizim hesaplara para yolluyorsun gün içerisinde :)

Üni sınavına hazırlanırken hedef koyacaksınız, koyduğunuz hedeflere uymazsanız birbirinize cezai yaptırım uygulayacaksın

Tamam o zaman kolay iş o. 

pegasusejder, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim demek istediğim ceza olayında sana zorla kimse burada bir şey yaptıramaz, yine de dene bakalım :) Sana tavsiyem sana gerçek hayatta ulaşabilecek birini bulup konuşman. 

Yardımcı olabileceğim bir şey varsa söylersin

Forum halkı kış uykusuna yattı :)

Seni bir konuda uyarayım burada mümkün olduğunca 2'den fazla art arda mesaj atmamaya çalış, diğer konularda ise 2 tane bile atmamaya çalış. Adminlerden uyarı alabilirsin, dikkat et :)

Forum halkı YKS uykusuna yattı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Görünürde benim de bir derdim yok ama hayat zor, bazı insanlar hayatı daha da zorlaştırıyorlar. Öyle değil mi Pega:lonely-onion-head-emoticon:

@Gorjek gamsız olmayı bana da öğretsene

Bunun bi taktiği yok, mesela sınavdan düşükmü aldın "aman be sanki ucunda ölüm var" diceksin, sevgilindenmi ayrıldın "Güzel eğlendik" diceksin

Yani anlatabiliyomuyum bunda taktik yok gamsızlık bir yetenekdir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bunun bi taktiği yok, mesela sınavdan düşükmü aldın "aman be sanki ucunda ölüm var" diceksin, sevgilindenmi ayrıldın "Güzel eğlendik" diceksin

Yani anlatabiliyomuyum bunda taktik yok gamsızlık bir yetenekdir.

Bende genel de bu tarz şeyleri umursamam çünkü hayat devam ediyor ve bazı şeyler senden daha önemli değil. 

Bazı konularda da umursamamak için kendimi zorluyorum, beni biraz kötü hissettirse de bazı şeyleri umursamadan devam etmenin daha iyi olabileceğini düşünüyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende genel de bu tarz şeyleri umursamam çünkü hayat devam ediyor ve bazı şeyler senden daha önemli değil. 

Bazı konularda da umursamamak için kendimi zorluyorum, beni biraz kötü hissettirse de bazı şeyleri umursamadan devam etmenin daha iyi olabileceğini düşünüyorum

Ne gerek var zaten kafaya takmaya, takıl kafana göre

Bu arada senin resmin bir tek boyaması kaldı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.