Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Hawa, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler herkese:smooth-crazy-rabbit-emoticon:

Caprihorn, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler. :)

pegasusejder, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi gecelerr. :)

Caprihorn, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler.

syncdes, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceleer :)

İyii geceler
4k Never Gonna Give You Up çıkmış izlemeyen pişman olur :floating-crazy-rabbit-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Aktifleşme işi biraz zor ya, anca tatillerde falan. :) 

Yani uzun sakal bırakmam genelde kirli sakal şeklinde keserim, sakalsız cidden yakaşmıyor bana. :D 

Aynen öyle olur ve cidden bir çok yeri gezmek istiyorum. :D Hahaha aynen çok modaydı hemen bir tane aldım. :D Yani şu sıralar iyice yaşlandığından pek mutfağa sokmuyoruz ama cidden güzel yemekler yapardı. :') 

Haha öyle olsun bakalım. :D Yanii bununla ilgili yaşadığım kötü durumlar oldu ama ayrı bir mevzu, şu an öyle bir şey düşünmüyorum sadece takıldım. :D Uğraşmayı severim. :)

Benim de ilk günler aktifliklerim muhtemelen. Pcnin başında olmayı seviyorum ama bir sürü de işim var pü..

Öylesin öylesin anladım ben. :D

Bahsettiğim babaanne de 80e yaklaşıktı çok şaşırmıştım. Benim babaannem 65inde bıraktıydı yemek yapmayı. :D Allah hayırlı uzun ömür versin inşaallah babaannene de. :)

Kendimi cevap vermek zorunda hissetmem demiştim sanki inan anlarsın sıkıldığımda. :D

Caprihorn, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Şimdi tarihinde yazdı:

Benim de ilk günler aktifliklerim muhtemelen. Pcnin başında olmayı seviyorum ama bir sürü de işim var pü..

Öylesin öylesin anladım ben. :D

Bahsettiğim babaanne de 80e yaklaşıktı çok şaşırmıştım. Benim babaannem 65inde bıraktıydı yemek yapmayı. :D Allah hayırlı uzun ömür versin inşaallah babaannene de. :)

Kendimi cevap vermek zorunda hissetmem demiştim sanki inan anlarsın sıkıldığımda. :D

Hadi ya. :/ Tam da konuşacak birileri çıktı derken. :( Neyse artık ya buradan ya dc'den imkanlar el verdikçe konuşuruz. :) 

Öylesin derken? Tam anlayamadım, bak gece oldu algılar kapandı işte. :D 

Bizimki 80'i geçti ve yeni yeni yemek yapmayı bıraktı diyeyim, gerçi yine arada yapıyor bir şeyler. :D Birde tez canlıdır biraz, elinde de sürekli örgü. :D Amin sağ olasın, senin babannenede verir inşallah. :) 

Hahaha tamamdır anladım mesajı. :D 

Ben de kaçıyorum, herkese iyi geceler. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.