Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya aslında siyahi demek bana hep bir garip gelmiştir ama zenci denmesinin daha normal karşılandığını bilmiyordum, belki yerine göre değişiyordur çünkü Amerika'da falan şey muhabbeti vardı sanki zencilere sadece zenciler zenci diyebilir. Ya aslında dersin olması gereken formatı o, hafifçe bir tartışma sohbet havası yoksa yani herkes slayt okuyabilir. :/ Benim için sanırım birazcık geç. :D 

Direk insan diyeceğiz artık yoksa cidden herhangi bir insanı tasvir ederken bile düşüncelerin içinde kayboluyorum, bunu desem kötü mü olur alınır mı gibi. Lisede bir kızdan bahsederken mor gözlüklü demiştim ona bile alınmıştı mesela o kişi. :D Slaytı at kendin de yorulma biz de yorulmayalım denecek hocalar var da işte denmiyor. Ve evet senin için geç, ben minnaklara dedim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Direk insan diyeceğiz artık yoksa cidden herhangi bir insanı tasvir ederken bile düşüncelerin içinde kayboluyorum, bunu desem kötü mü olur alınır mı gibi. Lisede bir kızdan bahsederken mor gözlüklü demiştim ona bile alınmıştı mesela o kişi. :D Slaytı at kendin de yorulma biz de yorulmayalım denecek hocalar var da işte denmiyor. Ve evet senin için geç, ben minnaklara dedim. 

Evet insanın neye alınacağı cidden belli olmuyor, sürekli bir şeylere dikkat etmeye çalışıyoruz. :/ Ya bir de bazı hocalar slaytına sanki devletin gizli belgesiymiş gibi muamele yapıyor ya, sinir oluyorum. :D Yok neymiş slaytını paylaşamazmış, telifi kendisine aitmiş bilmem ne bilmem ne...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet insanın neye alınacağı cidden belli olmuyor, sürekli bir şeylere dikkat etmeye çalışıyoruz. :/ Ya bir de bazı hocalar slaytına sanki devletin gizli belgesiymiş gibi muamele yapıyor ya, sinir oluyorum. :D Yok neymiş slaytını paylaşamazmış, telifi kendisine aitmiş bilmem ne bilmem ne...

Onlar en komikleri oluyor. sanki başka yerde yazmıyor onlar. Kendi öğrencinle paylaşmayacaksan ne yapacaksın, işimizi zorlaştırarak eline ne geçiyor yani. Bak sinirlendim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onlar en komikleri oluyor. sanki başka yerde yazmıyor onlar. Kendi öğrencinle paylaşmayacaksan ne yapacaksın, işimizi zorlaştırarak eline ne geçiyor yani. Bak sinirlendim. 

Evet sinir edici bir durum, işte sözde öğrenci not alsın bilmem ne yapsın, hazıra konmasın falan deniyor ama kendileri kitaptaki hazır bilgileri alıp slayta yapıştırıyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet sinir edici bir durum, işte sözde öğrenci not alsın bilmem ne yapsın, hazıra konmasın falan deniyor ama kendileri kitaptaki hazır bilgileri alıp slayta yapıştırıyor...

Neyse hiç yoktan kendi kendimizi sinir etmeyelim zaten gün içinde bizi sinir edecek şeylerle karşılaşacağızdır muhtemelen, yine de karşılaşmamayı umalım. :D Şimdi biraz ders çalışmaya gideyim. Haftaya vize haftası yeeyy. Bitsin gitsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neyse hiç yoktan kendi kendimizi sinir etmeyelim zaten gün içinde bizi sinir edecek şeylerle karşılaşacağızdır muhtemelen, yine de karşılaşmamayı umalım. :D Şimdi biraz ders çalışmaya gideyim. Haftaya vize haftası yeeyy. Bitsin gitsin.

Hahaha aman tadımız kaçmasın Syn Hanım. :D Görüşürüz ve kolay gelsin. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim, dün bir videoyu telefona göndermek için altı saat beklemiştim ama yanlış videoyu yüklemişim şimdi tekrar yüklüyorum :D Sen nasılsın:victory-onion-head-emoticon:

Hahaha geçmiş olsun. :D İnşallah bu sefer doğrusunu yüklüyorsundur. :) Ben de iyiyim, biraz takılıp kitap okumaya kaçacağım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha aman tadımız kaçmasın Syn Hanım. :D Görüşürüz ve kolay gelsin. :) 

Aynen Pega Bey, lütfen dikkat edelim, önemli konular bunlar. :D Teşekkür ederiim.

Hawa, Şimdi tarihinde yazdı:

İyiyim, dün bir videoyu telefona göndermek için altı saat beklemiştim ama yanlış videoyu yüklemişim şimdi tekrar yüklüyorum :D Sen nasılsın:victory-onion-head-emoticon:

O nasıl bir video ki 6 saat sürüyor öyle.. 

Tişörtüme avokado bulaştırmışım ya en sevdiğim tişörtüm hem de, hava sıcakladı diye dün özene bezene dolaptan çıkarıp giymiş idim. Bu haksızlık. Sinirimi bozacak olayların bu kadar hızlı açığa çıkmasını beklemiyordum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Şimdi tarihinde yazdı:

Aynen Pega Bey, lütfen dikkat edelim, önemli konular bunlar. :D Teşekkür ederiim.

O nasıl bir video ki 6 saat sürüyor öyle.. 

Tişörtüme avokado bulaştırmışım ya en sevdiğim tişörtüm hem de, hava sıcakladı diye dün özene bezene dolaptan çıkarıp giymiş idim. Bu haksızlık. Sinirimi bozacak olayların bu kadar hızlı açığa çıkmasını beklemiyordum.

Ne ara bulaştırdın avokadoyu? Yok yok hemen bozma sen yine, mavi süvetere bir şey olmasın yeter. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.