Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet burada biraz rahatız. :D İyi bari çok şükür. :) Hahaha ben işte yakınlarda şu gösterdiğim siyah kot ceketi almıştım onun haricinde en son ne zaman bir şey aldım bilmiyorum. :D 

Hahaha yani bizim de köy burada ama pek bir şey gelmiyor. :D Arada biraz badem. :D 

Şimdi hatırladım da internetten bir elbise almıştım. Yalan olmasın şimdi almışım covid zamanı da. :D Ya denk geldiğinde alacaksın zaten öteki türlü alışveriş yapmak için yapıldığında hep parasal açıdan hem de beğendiğin kıyafete denk gelme açısından talihsizlikler yaşanabiliyor. :D

Teyzeciklerim var sağ olsunlar, bizi de hatırlarlar. :) Badem bize de bir kere gelmişti afyondan ama bir kere. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Şimdi hatırladım da internetten bir elbise almıştım. Yalan olmasın şimdi almışım covid zamanı da. :D Ya denk geldiğinde alacaksın zaten öteki türlü alışveriş yapmak için yapıldığında hep parasal açıdan hem de beğendiğin kıyafete denk gelme açısından talihsizlikler yaşanabiliyor. :D

Teyzeciklerim var sağ olsunlar, bizi de hatırlarlar. :) Badem bize de bir kere gelmişti afyondan ama bir kere. :D

Hahaha ben de pijama almıştım o sayılıyor mu? :D Evet o kot ceket bayağı bir denk gelmişti bana ve indirimdeydi hemen aldıydım. :D 

Haha bizimkiler pek bizi hatırlamıyorlar. :D Bize de gelmiyor ya, kendi badem ağacımız var. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Geeçmiş olsun , benimde ailemden olanlar oldu iyileşmesine rağmen tat kaybı yaşadığını söylüyor 2-3 aydır sendede benzer bişey oldumu:confused-onion-head-emoticon:

pandemi bişeyler kattı banada insana evde fikir geliyor herlde

herkese günaydın

Çok teşekkürler :D Biz tüm aile üyeleri olarak hepimiz geçirdik ve hepimizde farklı yan etkiler çıktı. Tat kaybı sadece annemde vardı, bende ise kuru öksürük vardı ve neredeyse bir ay sürdü. Ama aylar oldu tabi o yüzden annemin tad kaybı felan da geçti.

Olabilir insan evde yalnız kalınca fikirler doluşuveriyor hemen :D İyi değendirmek lazım aslında bu evde kalma sürecini. Isaac Newton zamanında Avrupa'da veba salgını olduğunda evine kapanmış, optik biliminin temellerini atmış :D Biz o kadar olmasak da, onu örnek alıyorum böyle bir zamanda :D

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydınlar, nasılsınız?

Günayddınnlar efendim :onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Evet insanın neye alınacağı cidden belli olmuyor, sürekli bir şeylere dikkat etmeye çalışıyoruz. :/ Ya bir de bazı hocalar slaytına sanki devletin gizli belgesiymiş gibi muamele yapıyor ya, sinir oluyorum. :D Yok neymiş slaytını paylaşamazmış, telifi kendisine aitmiş bilmem ne bilmem ne...

syncdes, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Onlar en komikleri oluyor. sanki başka yerde yazmıyor onlar. Kendi öğrencinle paylaşmayacaksan ne yapacaksın, işimizi zorlaştırarak eline ne geçiyor yani. Bak sinirlendim. 

Ahh ah şu muhabbeti okuduktan sonra sinirlendiğim o kadar hoca var ki... Slaytı sakladıkları yetmezmiş gibi keşke anlattıkları da bir şeye benzese... Eğer ben Youtube'dan daha iyi öğreniyorsam sana gerek var o zaman? Neyse sakinim...:get-out-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Günayddınnlar efendim :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Naber? 

Ohayou_Kerem, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahh ah şu muhabbeti okuduktan sonra sinirlendiğim o kadar hoca var ki... Slaytı sakladıkları yetmezmiş gibi keşke anlattıkları da bir şeye benzese... Eğer ben Youtube'dan daha iyi öğreniyorsam sana gerek var o zaman? Neyse sakinim...:get-out-crazy-rabbit-emoticon:

Hahaha herkesin sinirlendiği bir/ birkaç hoca vardır. :D Ben bir çok dersi internetten/youtube'dan daha iyi öğrendim. Matematik falan Fuat Serkan Orhan hocam sağ olsun, fizik için de Walter Lewin hocam sağ olsun, daha devre analizi dersleri falan var. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Naber? 

Hahaha herkesin sinirlendiği bir/ birkaç hoca vardır. :D Ben bir çok dersi internetten/youtube'dan daha iyi öğrendim. Matematik falan Fuat Serkan Orhan hocam sağ olsun, fizik için de Walter Lewin hocam sağ olsun, daha devre analizi dersleri falan var. :D 

İyidir nolsun. Bugün yürüyüşe çıkmadan yetişmesi gereken sunum ödev vesaireyi düşünüyordum :D

Bizim bölüm zaten bambaşka bir alem. Her hoca ayrı bir anime karakteri gibi :D Onların sayesinde benim de Youtube'da favori hocalarım oldu. Matematikte BUders Boğaziçi <3 Elektrikte ise Emin Üçer gibi.

Haha Walter Lewin bir efsane ya, sırf eğlencesine bile izlenebilir videoları :D

Devre analizi demek... Şimdiden kolay gelsin, bu konuda o kadar fazla Hint aksanlı hoca dinledim ki bir süre normal İngilizce'ye adapte olamadım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha ben de pijama almıştım o sayılıyor mu? :D Evet o kot ceket bayağı bir denk gelmişti bana ve indirimdeydi hemen aldıydım. :D 

Haha bizimkiler pek bizi hatırlamıyorlar. :D Bize de gelmiyor ya, kendi badem ağacımız var. :D 

Pijama da sayılır. O da hatrı sayılır bir kıyafet. :D İyi yapmışsın.

Çok dayı amca teyze olunca en azından bir ikisi iyi oluyor sanırım onun avantajı diyebiilriz. :D

Ohayou_Kerem, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya... Slayt okumayı yine normalleştirdiler çoğunlukta olduklarından da bir de derste youtubedan ders anlatım videosu açıp yansıtanlar var. Büyük harflerle bağırasım geliyor.. 

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Devre analizi beni çok zorlayan ama mükemmel tontiş 75 yaşında bir hocamdan aldığım bir dersti. Çok havalı giyinirdi, derli toplu. Bize siz diye hitap ederdi derslerde. Özledim o hocayı bak..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Şimdi tarihinde yazdı:

İyidir nolsun. Bugün yürüyüşe çıkmadan yetişmesi gereken sunum ödev vesaireyi düşünüyordum :D

Bizim bölüm zaten bambaşka bir alem. Her hoca ayrı bir anime karakteri gibi :D Onların sayesinde benim de Youtube'da favori hocalarım oldu. Matematikte BUders Boğaziçi <3 Elektrikte ise Emin Üçer gibi.

Haha Walter Lewin bir efsane ya, sırf eğlencesine bile izlenebilir videoları :D

Devre analizi demek... Şimdiden kolay gelsin, bu konuda o kadar fazla Hint aksanlı hoca dinledim ki bir süre normal İngilizce'ye adapte olamadım :D

Hahaha inşallah halledersin hepsini, kolay gelsin şimdiden. :) 

Haha evet hocalar sayesinde youtube'a hoca bulmaya başladık. :D Buders'i biliyorum da pek sarmamıştı beni. :D Ah ah Emin abimiz. :') Hatrı var üstümüzde. :D 

Aynen çok efsane bir adam. :D 

Aman aman hocam çoktan geçti gitti bir daha gelmesin. :D Ah Hint aksanlı hocalar... :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Pijama da sayılır. O da hatrı sayılır bir kıyafet. :D İyi yapmışsın.

Çok dayı amca teyze olunca en azından bir ikisi iyi oluyor sanırım onun avantajı diyebiilriz. :D

Ya... Slayt okumayı yine normalleştirdiler çoğunlukta olduklarından da bir de derste youtubedan ders anlatım videosu açıp yansıtanlar var. Büyük harflerle bağırasım geliyor.. 

Devre analizi beni çok zorlayan ama mükemmel tontiş 75 yaşında bir hocamdan aldığım bir dersti. Çok havalı giyinirdi, derli toplu. Bize siz diye hitap ederdi derslerde. Özledim o hocayı bak..

Haha evet gerekiyordu mecbur aldım. :D 

Haha yani evet öyle denilebilir sanırsam. :D 

Hahaha youtube'u derse bağlayıp anlatmak çıtanın en yükseği herhalde. :D 

Haha bu hayatı tonton hocalar yaşatıyor. :D Beni DC analiz çok zorlamıştı ama AC analiz kolay ve eğlenceli gelmişti. :D Ufak bir yanlışımdan hoca 30 puanımı kırmasaydı çok daha heves ettiğim bir ders olacaktı ki biraz düşük vermiştim, geçen dönem yükseltmeye almıştım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.