Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya... Slayt okumayı yine normalleştirdiler çoğunlukta olduklarından da bir de derste youtubedan ders anlatım videosu açıp yansıtanlar var. Büyük harflerle bağırasım geliyor.. 

Bir dersimizi cidden bu şekilde işliyoruz. Hoca gelip, daha önceden çektiği videoyu açıp gidiyor :D 

Bir de anlattığı şey ile verdiği ödev arasında dağlar, ovalar, vadiler olan hocalar beni delirtiyor. Ben hocanın verdiği materyalle, bilgiyle en azından biraz üstüne koyarak dersi yapabilmeliyim ama verdiği ödevleri yapabilmek için onun anlattığı ders saati kadar ekstra çalışmam gerekiyor :homelessonionplz:

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha inşallah halledersin hepsini, kolay gelsin şimdiden. :) 

Haha evet hocalar sayesinde youtube'a hoca bulmaya başladık. :D Buders'i biliyorum da pek sarmamıştı beni. :D Ah ah Emin abimiz. :') Hatrı var üstümüzde. :D 

Aynen çok efsane bir adam. :D 

Aman aman hocam çoktan geçti gitti bir daha gelmesin. :D Ah Hint aksanlı hocalar... :) 

Teşekkür ederim :)

Emin Üçer abimiz... Saygılar <3

Hint hocalardan kaçış yok. Bir keresinde daha video başında "itz aur şi plaş plaş programş" demişti ve kahkaha atmaktan dersi izleyememiştim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha inşallah halledersin hepsini, kolay gelsin şimdiden. :) 

Haha evet hocalar sayesinde youtube'a hoca bulmaya başladık. :D Buders'i biliyorum da pek sarmamıştı beni. :D Ah ah Emin abimiz. :') Hatrı var üstümüzde. :D 

Aynen çok efsane bir adam. :D 

Aman aman hocam çoktan geçti gitti bir daha gelmesin. :D Ah Hint aksanlı hocalar... :) 

Pegasusumm nasılsın:up-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir dersimizi cidden bu şekilde işliyoruz. Hoca gelip, daha önceden çektiği videoyu açıp gidiyor :D 

Bir de anlattığı şey ile verdiği ödev arasında dağlar, ovalar, vadiler olan hocalar beni delirtiyor. Ben hocanın verdiği materyalle, bilgiyle en azından biraz üstüne koyarak dersi yapabilmeliyim ama verdiği ödevleri yapabilmek için onun anlattığı ders saati kadar ekstra çalışmam gerekiyor :homelessonionplz:

Hint hocalardan kaçış yok. Bir keresinde daha video başında "itz aur şi plaş plaş programş" demişti ve kahkaha atmaktan dersi izleyememiştim :D

İlginç hocalar her yerde... :D 

Sınavda da aynı şekilde bambaşka şeyler soruyorlar ya...

Haha Hint hocaları bi güldürüyor ya. :D 

DinginKurbaga, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Pegasusumm nasılsın:up-crazy-rabbit-emoticon:

İyiyim Kurbağa'm sen nasılsın? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

kurbağamda buradaymış nasılsın :floating-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha evet gerekiyordu mecbur aldım. :D 

Haha yani evet öyle denilebilir sanırsam. :D 

Hahaha youtube'u derse bağlayıp anlatmak çıtanın en yükseği herhalde. :D 

Haha bu hayatı tonton hocalar yaşatıyor. :D Beni DC analiz çok zorlamıştı ama AC analiz kolay ve eğlenceli gelmişti. :D Ufak bir yanlışımdan hoca 30 puanımı kırmasaydı çok daha heves ettiğim bir ders olacaktı ki biraz düşük vermiştim, geçen dönem yükseltmeye almıştım. :D 

Anlatmıştım sanki hocanın biri ben burada sana neden puan vermemişim acaba deyip, düzeltmeyip yine aynı puanı yazmıştı arkadaşım kağıdına bakmaya gittiğinde. O yüzden hocalara da puanlama sistemlerine de şaşırmıyorum hiç. :D Bizim tontiş de güzel kırardı puanı. Ama sağ olsun bir yanlışta tüm soruyu silenlerden olmadı kendisi hiç. :D

Ohayou_Kerem, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Saçmalık cidden, bakalım nereye kadar böyle gidecek.. Kolay gelsin sana da çok. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

iyiyim bende ^^

Dersler nasıl gidiyor? :) 

Ohayou_Kerem, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha iyidir. Hazır pegasusu yakalamışken laflıyorum :D Sen nasılsın?

Haha Pegasus'unuz markete kaçıyor. :D 

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Anlatmıştım sanki hocanın biri ben burada sana neden puan vermemişim acaba deyip, düzeltmeyip yine aynı puanı yazmıştı arkadaşım kağıdına bakmaya gittiğinde. O yüzden hocalara da puanlama sistemlerine de şaşırmıyorum hiç. :D Bizim tontiş de güzel kırardı puanı. Ama sağ olsun bir yanlışta tüm soruyu silenlerden olmadı kendisi hiç. :D

Haha evet anlatmıştın. :D Cidden bazı hocalara hiç akıl sır ermiyor. :D Ya bir hoca vardı mesela 3*7=20 yazdın diyelim yanlışlıkla, çat bütün soruyu silerdi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Çok teşekkürler :) Sana da kolay gele.

DinginKurbaga, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

iyiyim iyiyim, derse geçmeyi planlıyorum :yipee-crazy-rabbit-emoticon:

Sevindim iyi olmana, kolay gelsin şimdiden. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.