Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam ve iyi akşamlar. :) Haha sevindim senin adına, bugün ilk başlarda aç hissediyordum ama şu an ben de gayet iyi durumdayım. :D Ooo tebrikler, sınav öncesi turlar artık basit iş senin için, başarılar sınavlarında. :) :cheer3-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederiiim. Herkese başarılar diliyorum. bizimkiler neden bu kadar geçe kaldı anlamadım ama neyse finallere daha az konu eklenmiş olacak en azından, onun yükü beni her zaman daha çok zorlamıştır. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

syncdes, Şimdi tarihinde yazdı:

Teşekkür ederiiim. Herkese başarılar diliyorum. bizimkiler neden bu kadar geçe kaldı anlamadım ama neyse finallere daha az konu eklenmiş olacak en azından, onun yükü beni her zaman daha çok zorlamıştır. :D

Teşekkürler. :) Evet çoğu arkadaşımın ki bitti, siz geçe kalmışsınız. Aaa finallere daha az konu olacaksa o kısmı iyiymiş. :D Tabii final yükü ayrıdır, birde bizde vize %30, final %80 etkiliyordu, finalin yükü tarif edilemez... :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlaaar! İyi akşamlar. İftara yaklaşık bir saat kalmışken aç değilim o yüzden gayet mutluyum. :D İki dersimin notlarını tamamladım sadece sınav öncesi turları kaldı. :cheer1-onion-head-emoticon:

Selamlar. İftara bir saat yaklaşmışken midem kıvranıyor bugün :D 

Oo çok iyi, şimdiden sınavlarında başarılar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Şimdi tarihinde yazdı:

Haha bugün midesi kıvrananlarda sen varsın demek bugün. :D 

Senin de vizelerin haftaya idi değil mi? Sana da başarılar. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler. :) Evet çoğu arkadaşımın ki bitti, siz geçe kalmışsınız. Aaa finallere daha az konu olacaksa o kısmı iyiymiş. :D Tabii final yükü ayrıdır, birde bizde vize %30, final %80 etkiliyordu, finalin yükü tarif edilemez... :D 

%70tir o 80 olsa duramazsın çünkü bak benim okurken bile nefesim daraldı. :D Bizde 40-60. Öncekinde de 40-60tı. :D

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Neyse gerçekten az kalmıştır Türkiye'nin en batısı için bile. Dayan. :D

Teşekkürleer. Sanırım senin de varmış? Peganın iletisinde gördüm ama doğru biliyorsa pega bey, sana da başarılar diliyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

%70tir o 80 olsa duramazsın çünkü bak benim okurken bile nefesim daraldı. :D Bizde 40-60. Öncekinde de 40-60tı. :D

Teşekkürleer. Sanırım senin de varmış? Peganın iletisinde gördüm ama doğru biliyorsa pega bey, sana da başarılar diliyorum. :D

Haha bu oltaya düşmeyen yok, gayette 80. :) Bizde %110 üzerinden değerlendiriliyor sınavlar. :D Yani final hayat memat meselesi bizde. :D Bizde de normalde 40-60'tı ama sonradan değiştirip böyle yaptılar. :) Bizim okulda tıpçılar ve hukukçular daha önemli, onlarında finalleri vizeden daha önemli o yüzden böyle bir şey yapmışlar.

Haha inşallah doğru biliyorumdur. :D Sahurda rezil oldum zaten Kerem'e daha rezil olmaya gerek yok. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bugün midesi kıvrananlarda sen varsın demek bugün. :D 

Senin de vizelerin haftaya idi değil mi? Sana da başarılar. :) 

Evet ne yazık ki :( Şuan arkadaşımla konuşup kafa dağıtmaya çalışıyorum :D

Evet pazartesi başlıyor, ne yapacağım diye düşünüyorum kara kara. Bazı derslerde neye çalışmam gerektiğini bile bilmiyorum :D Haha teşekkürler :)

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha en batıda değilim ama sayılırım, İstanbul'dayım ben :D 

Evet benim de var, teşekkür ederim, yapacağız artık bir şeyler :D :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, Şimdi tarihinde yazdı:

Evet ne yazık ki :( Şuan arkadaşımla konuşup kafa dağıtmaya çalışıyorum :D

Evet pazartesi başlıyor, ne yapacağım diye düşünüyorum kara kara. Bazı derslerde neye çalışmam gerektiğini bile bilmiyorum :D Haha teşekkürler :)

Haha en batıda değilim ama sayılırım, İstanbul'dayım ben :D 

Evet benim de var, teşekkür ederim, yapacağız artık bir şeyler :D :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

GEçmiş olsun, hadi dayan az kaldı. :) Haha iyi yapıyorsun, ben de film izliyorum. :) 

Geçmiş olsun, yapılacaklar basit ya. :D Aaa neden? Konuları istersen bi kağıda falan yaz. :) 

Neyse doğru hatırlıyormuşum Allah'tan. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bu oltaya düşmeyen yok, gayette 80. :) Bizde %110 üzerinden değerlendiriliyor sınavlar. :D Yani final hayat memat meselesi bizde. :D Bizde de normalde 40-60'tı ama sonradan değiştirip böyle yaptılar. :) Bizim okulda tıpçılar ve hukukçular daha önemli, onlarında finalleri vizeden daha önemli o yüzden böyle bir şey yapmışlar.

Haha inşallah doğru biliyorumdur. :D Sahurda rezil oldum zaten Kerem'e daha rezil olmaya gerek yok. :D 

O neymiş öyle ya yüzde 80 !!?? Gerçi %110 üzerinden olması bir tık avantaj ama final cidden kritikmiş. Bizde de hep 30-30-40 yapıyorlar. 30 vize, 40 final, 30 da ders dönemindeki ödevler, quizler vesaire... Bizde de quiz muiz gibi angarya işler çok oluyor :(

Haha doğru biliyorsun :D:D Hayır ya ne rezil olması, konuştumuştuk bunu seninle :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

O neymiş öyle ya yüzde 80 !!?? Gerçi %110 üzerinden olması bir tık avantaj ama final cidden kritikmiş. Bizde de hep 30-30-40 yapıyorlar. 30 vize, 40 final, 30 da ders dönemindeki ödevler, quizler vesaire... Bizde de quiz muiz gibi angarya işler çok oluyor :(

Haha doğru biliyorsun :D:D Hayır ya ne rezil olması, konuştumuştuk bunu seninle :D

Evet biraz avantaj sağlıyor ama hayatlarımız finale bağlı. :D Bizde onu isteyen hoca yapıyordu, isteyen 40-60 yapıyordu veya kendi kafasına göre değiştiriyordu.

Çok şükür. :D Haha takılıyorum ya zaten. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.