Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Herkese günaydııın. Tüm enerjimi sömüren bir sınavdan çıktım. Sinirimden başıma ağrı girdi o derece. Pcyi kapatıp uyumaya gitmeden önce size bir selam vermek istedim. Uğrayamıyorum sınav haftası olunca. Özledim burayı, sizi. Neyse tez zamanda dönmem dileğiyle. Gününüz aydın, mutlu, huzurlu, enerjik olsun. Kendinize iyi bakın. 

0836664ad80a56791daea8e6dee1380b.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 26.04.2021 - 12:38 tarihinde yazdı:

Jinyoungie. Park Jinyoung. GOT7 diye bir kpop grubundan kendisi. Benim 2012den beri büyüttüğüm çocuğum. :D

pegasusejder, 26.04.2021 - 12:20 tarihinde yazdı:

Cing Young. :D İkimiz özellikle yakışıklı buluyoruz. :D 

Pekii bakayım ben de. Öyle gözüküyor zaten heheheh. Galiba GOT7 grubunda benim de sevdiğim bi oyuncu vardıı unutmuştum ? ismini de bilmiyorum ama yakışıklıydı heehheeei

DinginKurbaga, 26.04.2021 - 12:37 tarihinde yazdı:

Sahur yapıyorsan sahur sonrası direkt uyuma sıkıntı oluyor midede bir-iki saat uyanık kalmanı tavsiye ederim. 

İftarla sahur arası bol su içebilirsin. İftar rahatsız ediyorsa iki aşamalı yapabilirsin iftarı. Su, çorba, hurma tarzı bir şey yersin yarım saat bir saat sonrada yemeği yiyebilirsin o da rahatlatıyor.

Sahur yapıyorum da bir şey yemiyorum genelde. İftarda da tek çeşit yemeye çalışıyorum. Teşekkür ederim tavsiyeler için ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 49 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese günaydııın. Tüm enerjimi sömüren bir sınavdan çıktım. Sinirimden başıma ağrı girdi o derece. Pcyi kapatıp uyumaya gitmeden önce size bir selam vermek istedim. Uğrayamıyorum sınav haftası olunca. Özledim burayı, sizi. Neyse tez zamanda dönmem dileğiyle. Gününüz aydın, mutlu, huzurlu, enerjik olsun. Kendinize iyi bakın. 

İçeriği Görüntüle

Geçmiş olsunn atlattın ne güzeel. Biz de seni özledik ^^ 

Umarım hemen dönersin. Senin de günün güzel olsun :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.