Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Freesia, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Etkili kullanmaktan kastın nedir biraz daha detay verir misin? 

Bende yeni sayılırım ama elimden geldiği kadar yardımcı olurum :D

Yani blimiyorum açıkcası. İnsanlarla tanışmak,konuşmak istiyorum ama sosyal medya ve forum sitelerinde insanlara yazıp konuşmak beni oldu olası germiştir. Kişilerin yüzünü göremediğim ,yaşını bilemediğim için hem hitap şekli hemde konuşulacak konular hakkında çıkmaza giriyorum bazense tamamen unutuyorum.  :depressed1-onion-head-emoticon: Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

burakwoz, Şimdi tarihinde yazdı:

Yani blimiyorum açıkcası. İnsanlarla tanışmak,konuşmak istiyorum ama sosyal medya ve forum sitelerinde insanlara yazıp konuşmak beni oldu olası germiştir. Kişilerin yüzünü göremediğim ,yaşını bilemediğim için hem hitap şekli hemde konuşulacak konular hakkında çıkmaza giriyorum bazense tamamen unutuyorum.  :depressed1-onion-head-emoticon: Teşekkürler.

Bu kadar gerilmene gerek yok. İçinde hakaret içermediği sürece nasıl hoşuna gidiyorsa öyle seslenebilirsin. :D  Ben genelde yüz yüze konuşmalarda çok iyi değilimdir. Farklı bir ortama girdiğimde genelde konuşma başlatan kişi ben olmam ama burada daha rahatım nedense :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu kadar gerilmene gerek yok. İçinde hakaret içermediği sürece nasıl hoşuna gidiyorsa öyle seslenebilirsin. :D  Ben genelde yüz yüze konuşmalarda çok iyi değilimdir. Farklı bir ortama girdiğimde genelde konuşma başlatan kişi ben olmam ama burada daha rahatım nedense :D  

Anladım.Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. 

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar. Yeni üyeyim. Bu forum kavramına yabancıyım. Nasıl etkili kullanabilirim ? Kısaca açıklayabilirseniz müteşekkir kalırım.

burakwoz, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Burada bol bol istediğin gibi muhabbet edebilirsin, burası tamamen sohbet yeridir, forumu kurcalarsan farklı şeylerle ilgili konuşabileceğin spesifik konular bulabilirsin. Kimisi yüz görmeyi önemser ama ben çok önemsemiyorum, pp'ler yetiyor zaten benim için. :D Tanışmak için de çekinmeden sen kimsin diye sorabilirsin. :) Hitap konusunu kafaya takma burada herkes herkese samimi bir şekilde hitap eder, içinden nasıl geçiyorsa öyle söyleyebilirsin. :) Konu için de Freesia demiş ben de diyeyim, aklına gelen herhangi bir şey olabilir, günlük konular olabilir veya halihazırda birilerinin konuştuğu konuya dahil olabilirsin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

İnsanlarla tanışmak konuşmak bazen çok zor olabiliyor fakat burası çoğu ortama nazaran daha sıcak bir ortam o yüzden çekinme lütfen. Forum kurallarını gözettiğin sürece burada istediğin şekilde takılabilirsin :D

O zaman buzları kırmak adına ben başlayayım; Adım Kerem, 21 yaşındayım, mühendislik öğrencisiyim :D Genelde samimi konuşmalar hoşuma gider o yüzden "siz"li hitap etmene gerek yok bana karşı :D 

Nasılsın? Nasıl gidiyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Freesia, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Karnım tok olmasına rağmen canım çekti. :D

İçeriği Gizle

Belki pega abi bize yapar da yeriz :3

Hahahaha pega abiniz üşenmese kendisine bir şeyler yapar belki de. :D Neyse güzel duruyor bi listeye alalım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.