Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Neler var aklında? :D 

Öncelikle Fuuko meselesi. Uyandı mı uyanmadı mı ne oldu kıza? Arada bir geldi komiklik yapıp gitti :D Hala uyuduğunu düşünüyorum ama öyle kalmaz herhalde. Ablasını da merak ediyorum ne yaptılar diye.

Tomoya ile babası arasındaki ilişki yüzeysel kaldı bir tık. Tam olarak neler oldu acaba onu merak ediyorum.

Sunohara ile Tomoyo arasında bir şeyler olur gibiydi o yarım kaldı. 

Şimdilik bunlar var aklımda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Öncelikle Fuuko meselesi. Uyandı mı uyanmadı mı ne oldu kıza? Arada bir geldi komiklik yapıp gitti :D Hala uyuduğunu düşünüyorum ama öyle kalmaz herhalde. Ablasını da merak ediyorum ne yaptılar diye.

Tomoya ile babası arasındaki ilişki yüzeysel kaldı bir tık. Tam olarak neler oldu acaba onu merak ediyorum.

Sunohara ile Tomoyo arasında bir şeyler olur gibiydi o yarım kaldı. 

Şimdilik bunlar var aklımda :D

Hepsi 2. sezon... Daha bir şey demeyeyim. :D 2. sezon göreceksin hepsini. :D Yalnız o babasıyla olan ilişkisini güzel bağlayacaklar, 2. sezon bol bol duygulanmaya hazır ol. :) En çok acıdığım karakter Sunohara ama. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hepsi 2. sezon... Daha bir şey demeyeyim. :D 2. sezon göreceksin hepsini. :D Yalnız o babasıyla olan ilişkisini güzel bağlayacaklar, 2. sezon bol bol duygulanmaya hazır ol. :) En çok acıdığım karakter Sunohara ama. :D 

Oh tamamdır bunu duymak bile yeterli, bir şeyler havada kalınca üzülüyorum :D

Babasıyla ilişkisinde baya çarpıcı bir şeyler bekliyorum.

Sunohara ya, benim favori karakterim :D Çok eğlenceli biri, lisedeki ortamımı hatırlatıyor :D Genelde sürekli gülen insanların derinlerde bir yaraları oluyor :/ Sunohara'nın ki ne acaba? İzleyip göreceğiz artık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohayou_Kerem, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh tamamdır bunu duymak bile yeterli, bir şeyler havada kalınca üzülüyorum :D

Babasıyla ilişkisinde baya çarpıcı bir şeyler bekliyorum.

Sunohara ya, benim favori karakterim :D Çok eğlenceli biri, lisedeki ortamımı hatırlatıyor :D Genelde sürekli gülen insanların derinlerde bir yaraları oluyor :/ Sunohara'nın ki ne acaba? İzleyip göreceğiz artık :)

Haha ben de öyle ama yani final biraz değişik, neyse bitirince burada tartışırız. .) 

Olacak olacak merak etme. :D 

Yok maalesef Sunohara'nın derinlerine inmiyor, o hep neşeli bir karakter gibi etrafta duruyor. Onun için çok acıyorum diyorum ya, en çok bir şeyleri o hak ediyor... :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha ben de öyle ama yani final biraz değişik, neyse bitirince burada tartışırız. .) 

Olacak olacak merak etme. :D 

Yok maalesef Sunohara'nın derinlerine inmiyor, o hep neşeli bir karakter gibi etrafta duruyor. Onun için çok acıyorum diyorum ya, en çok bir şeyleri o hak ediyor... :D 

Hm değişik demek... Tamamdır bitince tartışırız :D

Hadi ya, sen öyle deyince üzüldüm bak. :/ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.