Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Aynen.. 3 sokak üstte oturuyorlar ama haliyle ramazanda görüşemedik, çalışıyor olunca falan. Bayramda izin durumlarıyla görebildik. Evimizin altında market de var, amcamlar da onu bahane ederiz gibisinden uğradılar dün. Onlar da 5 sokak aşağıda. Babam büyük kardeş olunca biz hiçbir yere de gitmedik iyi oldu. :D 

"Tanrılar Zar Attığında" diye bir kitap okuyorum bayağı ilginç, değişik bir kitap. İnsan bilinci verilmiş 15 köpeğin yaşadığı şeylerden bahsediliyor da ben de daha yarısındayım. Biraz ürpertici durumlar yok değil. Hayal gücü geniş yazarlar heyecanlandırıyor cidden insanı. Ben de kitaplıkta numaralandırdım okuyacağım kitapları, bakalım bunu bitireyim bi. Hala özlediğim Rus edebiyatına geçiş yapamadım ya onları çıkarmamıştım kolilerden daha. Geçen de kitaplık düzenledik yeniden. Şimdi tüm kitaplar göz önünde o da iyi oldu. :)

Bir kere sahili 6 km yürümüşüm farkında varmadan.. :D Yürümek güzel şey ya. O değil amcamı da yürütmüşüm bana da dur diyememiş mutluyum diye, keli yanmıştım akşam acı çekiyordu hahaha ay unutmuştum bunu hatırlayınca yine bi güldüm. :D 

Market olması iyimiş :D Haha büyük kardeş olma avantajı :D Güzel güzel kuzenler de görüldüğüne göre fena bir bayram olmamış :)

Baya ilginç bir kitaba benziyor. Bazen gerçekten bu yazarların hayalgücüne hayret ediyorum. Sadece bir fikirle kalmayıp onu işleyip bir de kitap yapıyorlar :D Numaralandırma iyi fikirmiş. Ben olsam asla uyamam :D Genelde şöyle kitaplara bakıp ne okumak istiyorsam onu okuyorum, kendimi zorlayınca sonu pek iyi olmuyor xd. Kitaplığı düzeltmek çok zevkli ya, hepsini göz önüne almak felan. Çocukların gibi hissediyorsun bakınca :D

Hahaha :D Efsane anı. Öyle amcaya can kurban bee <3 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ohayou_Kerem, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Market olması iyimiş :D Haha büyük kardeş olma avantajı :D Güzel güzel kuzenler de görüldüğüne göre fena bir bayram olmamış :)

Baya ilginç bir kitaba benziyor. Bazen gerçekten bu yazarların hayalgücüne hayret ediyorum. Sadece bir fikirle kalmayıp onu işleyip bir de kitap yapıyorlar :D Numaralandırma iyi fikirmiş. Ben olsam asla uyamam :D Genelde şöyle kitaplara bakıp ne okumak istiyorsam onu okuyorum, kendimi zorlayınca sonu pek iyi olmuyor xd. Kitaplığı düzeltmek çok zevkli ya, hepsini göz önüne almak felan. Çocukların gibi hissediyorsun bakınca :D

Hahaha :D Efsane anı. Öyle amcaya can kurban bee <3 

Şükür diyelim. :)

Benim bu kitaptan sonra cidden biraz normal hayata dönmem lazım bakalım kardeşim de kitap sıramı bozmaya çalışıyor abla şunu oku önce yok bunu da okuyabilirsin diye. Ama kanmayacağım aklımdaki sıraya uygun gitme niyetindeyim. :D Kitaplığımız evimizde ben yokken bile var olduğu için yeri çok ayrı. Herkesin biriciği.. 

Tatlı adamdır sağ olsun. :D Ay bugün lig bitiyor.... Ben maça gideceğim birazdan, ortam kuruluyor salonda. Mutsuz olursam uzun bir süre uğramayabilirim. Ya da konusunu açmayalım. hahhs  Görüşürüüüz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim bu kitaptan sonra cidden biraz normal hayata dönmem lazım bakalım kardeşim de kitap sıramı bozmaya çalışıyor abla şunu oku önce yok bunu da okuyabilirsin diye. Ama kanmayacağım aklımdaki sıraya uygun gitme niyetindeyim. :D Kitaplığımız evimizde ben yokken bile var olduğu için yeri çok ayrı. Herkesin biriciği.. 

Tatlı adamdır sağ olsun. :D Ay bugün lig bitiyor.... Ben maça gideceğim birazdan, ortam kuruluyor salonda. Mutsuz olursam uzun bir süre uğramayabilirim. Ya da konusunu açmayalım. hahhs  Görüşürüüüz.

Haha iyi seyirler :D Mutsuz olsan da olmasan da gel mutlaka, modunu hemen yükseltiriz merak etme :D :floating-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Keşke bende kitaplara düşebilsem tekrar. Ne kafamı toplayabiliyorum ne uygun ortamı oluşturabiliyorum. Herkese merhaba bu arada :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

Keşke bende kitaplara düşebilsem tekrar. Ne kafamı toplayabiliyorum ne uygun ortamı oluşturabiliyorum. Herkese merhaba bu arada :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Ufak ufak olsa da okumaya çalış, günde 15-30 dakika falan bi başla gerisi gelir. :) Merhaba sana da, nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ufak ufak olsa da okumaya çalış, günde 15-30 dakika falan bi başla gerisi gelir. :) Merhaba sana da, nasılsın?

Nasıl olayım eba canavarı bilgisayarımla uğraşıyorum. Buluttan oyun oynayacam çözemedim bi türlü. Bir kaç organ feda edeceğim iyi bir pc için :crying1-onion-head-emoticon:Yok ya ben ortam oluştursam epey okurum sıkılmadan. Sessiz bir ortam lazım. Ortaokulun sonlarında sınıfta kıyamet kopsa duymaz kitap okurdum şimdi en küçük ses cinnet geçirtiyor aynı sayfayı 3 kere okuyunca da kibarca fırlatıyorum kitabı.:boring-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burakwoz, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasıl olayım eba canavarı bilgisayarımla uğraşıyorum. Buluttan oyun oynayacam çözemedim bi türlü. Bir kaç organ feda edeceğim iyi bir pc için :crying1-onion-head-emoticon:Yok ya ben ortam oluştursam epey okurum sıkılmadan. Sessiz bir ortam lazım. Ortaokulun sonlarında sınıfta kıyamet kopsa duymaz kitap okurdum şimdi en küçük ses cinnet geçirtiyor aynı sayfayı 3 kere okuyunca da kibarca fırlatıyorum kitabı.:boring-crazy-rabbit-emoticon:

Haha geçmiş olsun. :) Aman aman hiç girme o işlere sanırım öyle bile iyi alamayabilirsin... Heee anladım, inşallah bulursun ortamını. :) Büyüyünce insanların huyları biraz daha değişiyor maalesef. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha geçmiş olsun. :) Aman aman hiç girme o işlere sanırım öyle bile iyi alamayabilirsin... Heee anladım, inşallah bulursun ortamını. :) Büyüyünce insanların huyları biraz daha değişiyor maalesef. 

Kesinlikle. Umarım bulurum :stars-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.