Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ari01, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani bence o kadar kötü değildi olaylar ama biraz hızlı işlediler ya, duyguyu tam veremediler gibi, senin de demek istediğin bu sanırım. 

İçeriği Gizle

Çünkü bence oğlanın da engelli olup, kızın durumuna düşmesi animenin asıl olaylarından birini oluşturuyor gibi. Ha tabii katılıyorum biraz hızlı olduğuna, o fizyoterapi kısımları bayağı hızlıydı özellikle ama bu kısmı koymasalar animenin tam bir olayı olmayacaktı gibi. Nasıl desem, sen anladın bence ya :D 

Bir de şu ne olursa olsun Meksika ya gideceğim kısmına biraz sinir oldum gibi. Uzaktan ilişki yürütmek ne kadar zor sizin haberiniz var mı ya :D :

Kısacası, anime birçok duyguyu içinde bulundurmaya çalışmış ama bunu o süre içinde tam yapamamış gibi olmuş bence. :D Ama çizimlerini beğendim mesela ben.

Yani pek bir olay olmadı ama yine de bir ara çay eşliğinde konuşuruz ya. :)

Anlatmıştın da ben yine de prensip olarak bir sorayım demiştim. :) Senin de güzel geçmiş gibi günün. Oyun işi derken bu arada? :D 

Spoiler

Ya kızın durumuna düşmesi falan onlar sıkıntı değil, orada kıza hiçbir şey olmuyordu, yani adamın yaptığı hiçbir şey yok. :D O yüzden biraz boşu boşuna gitti dedim, hani bi ittirseydi, bir şeyler yapsaydı da kız kurtulsaydı daha iyi olurdu orada, klasik ama etkileyici bir şey bu. Böyle olunca ben de boşuna gitti hissiyatı oluşuyor. Koe no Kotachi'de mesela kızı düşmekten kurtarıyor, tamam orada düşmesi fiziksel olarak biraz mantıksız ama etkileyici. :D 

Kızın fizyoterapi olayı için hikaye yazması ve çocuklara okuması falan oralar iyiydi bayağı. 

Bir de mesela çocuk tekerlekli sandalyedeyken ne bileyim kızla çok güzel duygusal bir konuşma yapabilirdi, ben anladığımı sanıyordum ama hiç anlamamışım, çok zormuş falan filan gibisinden, o kısım bence boşa harcanmış. :/ 

Ben mesela Meksika'ya kız için gitmekten vaz geçer diye düşünüyordum yine de gitti, bence iki türlü de iyi olurdu burada pek bir şey demiyorum. :D 

Hahaha konuşuruz konuşuruz, senle ben olduktan sonra ver elini dedikodulara. :D 

Hahahaha iyi etmişsin. :D Eh işte. :) Kendimce bi oyun geliştirme işine girdim, bu aralar onunla uğraşıyorum.

Ee bugün nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

14 minutes ago, pegasusejder said:
  Hide contents

Ya kızın durumuna düşmesi falan onlar sıkıntı değil, orada kıza hiçbir şey olmuyordu, yani adamın yaptığı hiçbir şey yok. :D O yüzden biraz boşu boşuna gitti dedim, hani bi ittirseydi, bir şeyler yapsaydı da kız kurtulsaydı daha iyi olurdu orada, klasik ama etkileyici bir şey bu. Böyle olunca ben de boşuna gitti hissiyatı oluşuyor. Koe no Kotachi'de mesela kızı düşmekten kurtarıyor, tamam orada düşmesi fiziksel olarak biraz mantıksız ama etkileyici. :D 

Kızın fizyoterapi olayı için hikaye yazması ve çocuklara okuması falan oralar iyiydi bayağı. 

Bir de mesela çocuk tekerlekli sandalyedeyken ne bileyim kızla çok güzel duygusal bir konuşma yapabilirdi, ben anladığımı sanıyordum ama hiç anlamamışım, çok zormuş falan filan gibisinden, o kısım bence boşa harcanmış. :/ 

Ben mesela Meksika'ya kız için gitmekten vaz geçer diye düşünüyordum yine de gitti, bence iki türlü de iyi olurdu burada pek bir şey demiyorum. :D 

Spoiler

Hmm şimdi anladım. Evet doğru diyorsun, en azından bi ittirseydi de klişe de olsa etkileyici bir şey görmüş olurduk. 

Benim demek istediğim kısım da o kitap okuması falan değil de oğlanın o engelli psikolojisi kısmını biraz daha uzun işlemeleri gerektiğiydi. Tamam yine biraz işlediler ama mesela yürüme kısmında, bir anda sanki bir power up gelmiş de bir anda yürümeye başlamıştı gibi hatırlıyorum. Mesela, Kaori yürümeye çalışırken birkaç kere yere falan çökmek durumunda falan kalmıştı, ne bileyim bir anda dizleri boşalabiliyordu. Böyle olsa biraz daha gerçekçi ve güzel olurdu diye düşünüyorum ben. 

14 minutes ago, pegasusejder said:

Hahaha konuşuruz konuşuruz, senle ben olduktan sonra ver elini dedikodulara. :D 

Hahahaha iyi etmişsin. :D Eh işte. :) Kendimce bi oyun geliştirme işine girdim, bu aralar onunla uğraşıyorum.

Ee bugün nasılsın?

:wew-onion-head-emoticon::cool-onion-head-emoticon:

Nasıl bir oyundan bahsediyoruz peki burada? 

İyiyim, sabahtan bir arkadaşım aradı onunla 1 saat falan konuştuk, biraz önce de kahvaltı ettim, buraya yeni girebildim işte. Şimdi de yine internette falan takılıp anime izlerim herhalde. 

Sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 27 dakika önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Görüntüle

Hmm şimdi anladım. Evet doğru diyorsun, en azından bi ittirseydi de klişe de olsa etkileyici bir şey görmüş olurduk. 

Benim demek istediğim kısım da o kitap okuması falan değil de oğlanın o engelli psikolojisi kısmını biraz daha uzun işlemeleri gerektiğiydi. Tamam yine biraz işlediler ama mesela yürüme kısmında, bir anda sanki bir power up gelmiş de bir anda yürümeye başlamıştı gibi hatırlıyorum. Mesela, Kaori yürümeye çalışırken birkaç kere yere falan çökmek durumunda falan kalmıştı, ne bileyim bir anda dizleri boşalabiliyordu. Böyle olsa biraz daha gerçekçi ve güzel olurdu diye düşünüyorum ben. 

Spoiler

Ya işte diyorum ya, bu engelli iken hiç kızla konuşmadı, sadece bir kere uzanamamak çok kötü dedi, abi eee? Daha yok mu? :D 

İşte o yüzden ona göre biraz daha sönük dedim. :) 

Ari01, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

:wew-onion-head-emoticon::cool-onion-head-emoticon:

Nasıl bir oyundan bahsediyoruz peki burada? 

İyiyim, sabahtan bir arkadaşım aradı onunla 1 saat falan konuştuk, biraz önce de kahvaltı ettim, buraya yeni girebildim işte. Şimdi de yine internette falan takılıp anime izlerim herhalde. 

Sen nasılsın?

Hahaha ben de pek bilmiyorum. :D Bir şeyler deniyorum kendimce. .) 

Oh oh ne güzel. :)

Ben de iyiyim, sabah işlerim vardı onları hallettim, şimdi bir şeyler atıştırdım falan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

29 minutes ago, Kemankech said:

Ah şeyi yazmayı unutmuşum; Sınav gazilerine geçmiş olsun. Bi ara toplanıp ösym'ye beddua, ayin bi şeyler yapalım. İnsafsızlar ya o sorular neydi öyle?

Merhaba, teşekkürler. Sen de bir sınavzadeydin sanırım, sana da geçmiş olsun. Böyle bir şeyi yapacaksak ben dünden razıyım. Ocakta falan kaydolmuştum da son aylarda pek giremedim. Bana buralarda Ari derler, 18 yaşındayım, Eşit Ağırlık'tan girmiştim, sınav bittiğinden beri de anime izleyip duruyorum. (7/24'lük otaku olma yolunda ilerliyorum başka bir değişle :D ) Sen de kendini tanıtmak ister misin? (Bu da nasıl bir soruysa :D Sınav yüzünden nasıl sohbet edilir onu da unutmuşum. :D )

20 minutes ago, pegasusejder said:
  Reveal hidden contents

Ya işte diyorum ya, bu engelli iken hiç kızla konuşmadı, sadece bir kere uzanamamak çok kötü dedi, abi eee? Daha yok mu? :D 

İşte o yüzden ona göre biraz daha sönük dedim. :) 

Hahaha ben de pek bilmiyorum. :D Bir şeyler deniyorum kendimce. .) 

Oh oh ne güzel. :)

Ben de iyiyim, sabah işlerim vardı onları hallettim, şimdi bir şeyler atıştırdım falan.

Aynı fikirdeyiz desene. :)

Nasıl bilmiyorsun ya? :D En azından ne denediğini biliyorsundur. :D Neyse, ne yapmaya çalıştığını öğrendiğin zaman bana da söylersen mutlu olurum diyeyim o zaman. :D

Ne güzel, işlerinden kurtulmuşsundur o zaman. :) (En azından şimdilik) Hmm, afiyet olsun. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasıl bilmiyorsun ya? :D En azından ne denediğini biliyorsundur. :D Neyse, ne yapmaya çalıştığını öğrendiğin zaman bana da söylersen mutlu olurum diyeyim o zaman. :D

Ne güzel, işlerinden kurtulmuşsundur o zaman. :) (En azından şimdilik) Hmm, afiyet olsun. 

Evet öyle. :) 

Yani aklımda bi fikir var da anlatması biraz değişik olur, öyle çok da aman aman bir oyun değil zaten. Bir ara konuşursak ekran paylaşıp gösteririm. :)

İşlerden kurtulurum sonra başka bir iş gelir. :') sağ olasın. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba, teşekkürler. Sen de bir sınavzadeydin sanırım, sana da geçmiş olsun. Böyle bir şeyi yapacaksak ben dünden razıyım. Ocakta falan kaydolmuştum da son aylarda pek giremedim. Bana buralarda Ari derler, 18 yaşındayım, Eşit Ağırlık'tan girmiştim, sınav bittiğinden beri de anime izleyip duruyorum. (7/24'lük otaku olma yolunda ilerliyorum başka bir değişle :D ) Sen de kendini tanıtmak ister misin? (Bu da nasıl bir soruysa :D Sınav yüzünden nasıl sohbet edilir onu da unutmuşum. :D )

Birkaç kişi daha bulalım laneti kuvvetli olsun :3 . Bir yıl kadar önce kayıt olmuştum buraya herhalde, sınava falan hazırlanırken bayağıdır uğrayamıyorum işte. Sayısaldan ikinci girişim, sınavdan beri pek bir şey yapamadım. Resim çizmeyi severim ama yeteneğim pek yok, geçen yıllarda yazılımla uğraşmıştım ama ne yazıkki sınav dönemi girdiği için devam edemedim inş. tekrar başlayacağım... (Ne yazdığımı şöyle bir okudumda ben de cümle kurmayı unutmuşum resmen hepsini düzeltmeye üşendim ne yazdığımı anlarsınız inş :)

pegasusejder, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet öyle. :) 

Yani aklımda bi fikir var da anlatması biraz değişik olur, öyle çok da aman aman bir oyun değil zaten. Bir ara konuşursak ekran paylaşıp gösteririm. :)

İşlerden kurtulurum sonra başka bir iş gelir. :') sağ olasın. :)

kolay gelsin. Strateji mi, rpg mi ne bileyim online tarzı bir şeymi onu söyle bari meraktan kıvranıyoruz burada :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.