Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Mika-desu, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet evet, güzel oluyor ya ben de sürmeyeli uzun zaman olmuştu; bir de yeni belediye koyduğundan iyice heveslenmiştik.  

Ee sen ne yapıyorsun/yaptın? 

@Ari01 ve @pegasusejder dedikodunuza beni de alın, dedikodu yapmayalı da çok oldu diyecektim de hatırladım :big-eye-onion-head-emoticon:

Heee öyle bisiklet işi mi yapmışlar, bir ara gelirsem o taraflara (gerçi pek sanmıyorum :D ) belki bi denerim. :D 

Sabah işlerim vardı işte onları hallettim, onun haricinde oyun + sohbet. :) 

Hahaha sesli yapıyoruz yalnız biz o dedikoduları. :D Ortamın müsait olursa senle de yaparız, niye yapmayalım? :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Heee öyle bisiklet işi mi yapmışlar, bir ara gelirsem o taraflara (gerçi pek sanmıyorum :D ) belki bi denerim. :D 

Sabah işlerim vardı işte onları hallettim, onun haricinde oyun + sohbet. :) 

Hahaha sesli yapıyoruz yalnız biz o dedikoduları. :D Ortamın müsait olursa senle de yaparız, niye yapmayalım? :) 

Aynen yapmışlar, hem de ucuza epey şaşırdım pahalı yaparlar normalde :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Uu sesli demek, saatiniz kaçtır acaba:ahaaah-onion-head-emoticon:Valla isterim tabii ki gelmek lakin şartlar... kalabalık evde yaşamayın dostlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mika-desu, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Gölde bisiklet sürmeye gitmiştik şimdi geldik. İyi Güneş var ama tam yakıcı.

Ne okuyorsun?

İyi ikindiler mi diyeyim ben de:ahaaah-onion-head-emoticon: İyiyim dışarıdaydım, temiz havalar alıp yoluma devam ediyorum. Peki sen?

Üniversite

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha bakarız artık ona ya. :D Sağ olasın. :))

Ben küçülüğümden beri yapıyorum ya onları. :D Baklava hamurunu falan da evde ben açıyorum. :D 

İyidir Zoro, sen nasılsın?

Anime izliyorum sınavlar bittiği için, gerçi ders zamanı da izliyordum ama o zamanlar bu kadar fazla değildi. İzleyecek seri arıyorum, bir tane bulup başlıyorum sonra da yarısında bırakıp başka animeye geçiyorum, üst üste izlemek her anime de iyi olmuyor. Bir ara da baya manga okuyordum ama artık ona da ara verdim :)

Bir süre yaptıktan sonra her şey sıkıyor sanırsam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 hours ago, pegasusejder said:

Evet öyle. :) 

Yani aklımda bi fikir var da anlatması biraz değişik olur, öyle çok da aman aman bir oyun değil zaten. Bir ara konuşursak ekran paylaşıp gösteririm. :)

İşlerden kurtulurum sonra başka bir iş gelir. :') sağ olasın. :)

İyi olur, görmek isterim. 

? rica ederim. :)

2 hours ago, Kemankech said:

Birkaç kişi daha bulalım laneti kuvvetli olsun :3 . Bir yıl kadar önce kayıt olmuştum buraya herhalde, sınava falan hazırlanırken bayağıdır uğrayamıyorum işte. Sayısaldan ikinci girişim, sınavdan beri pek bir şey yapamadım. Resim çizmeyi severim ama yeteneğim pek yok, geçen yıllarda yazılımla uğraşmıştım ama ne yazıkki sınav dönemi girdiği için devam edemedim inş. tekrar başlayacağım... (Ne yazdığımı şöyle bir okudumda ben de cümle kurmayı unutmuşum resmen hepsini düzeltmeye üşendim ne yazdığımı anlarsınız inş :)

kolay gelsin. Strateji mi, rpg mi ne bileyim online tarzı bir şeymi onu söyle bari meraktan kıvranıyoruz burada :D

Umarım bu sene istediğin yeri kazanabilirsin o zaman. Sen de eskiymişsin, ben de dahil birçok kişiye de öyle oldu malesef ki. :D 2 gün falan oldu zaten, vakit uzun, biraz dinlenip kendine gelirsin, sonra yaparsın bir şeyler. :D Buradaki neredeyse konuştuğum herkesin resime ilgisi var biraz. Ben de hiç yapamam ama eğer ilgin varsa uğraştıkça olur zaten. Önemli olan eğlenmek sonuçta. Yazılım demek ha? Nasıl bir yazılımdan bahsediyoruz burada? :embarrassed2-onion-head-emoticon: Bilgisayara biraz ilgim vardır ve böyle ileri seviye hackerlik yapamasam bile kullanmayı bilirim yani. İnşallah yakın bir zamanda başlarsın. 

Bana çok düzgün geldi aslında cümlelerin. :D

1 hour ago, Mika-desu said:

Gölde bisiklet sürmeye gitmiştik şimdi geldik. İyi Güneş var ama tam yakıcı.

Ne okuyorsun?

İyi ikindiler mi diyeyim ben de:ahaaah-onion-head-emoticon: İyiyim dışarıdaydım, temiz havalar alıp yoluma devam ediyorum. Peki sen?

Sanırım bu soruna, "iyi akşamlar Mika-chan" diyerek cevap vermeliyim. :dandyonionplz: Ooo ne kadar güzel, uzun zaman evde tıkılı kalıp durduk zaten, dışarı çıkmalıyız ki güneşin ne renk olduğunu falan unutmayalım değil mi. :D Ben de şimdi yine dışarı çıkıyorum, akraba ziyareti yapacağız biraz. :D 

O değil de o kadar kopmuşum ki dünyadan, cumartesi günü bir baktım dışarı, günlük güneşlik; sonra saatine baktım saat 20.00 gösteriyordu. Acayip şaşırmıştım. :whaaat1-onion-head-emoticon:

40 minutes ago, Mika-desu said:

Evet evet, güzel oluyor ya ben de sürmeyeli uzun zaman olmuştu; bir de yeni belediye koyduğundan iyice heveslenmiştik.  

Ee sen ne yapıyorsun/yaptın? 

@Ari01 ve @pegasusejder dedikodunuza beni de alın, dedikodu yapmayalı da çok oldu diyecektim de hatırladım :big-eye-onion-head-emoticon:

Biz zaten bir ara seninle de dedikodu yapacaktık değil mi ya, kız kıza. Olur olur, sen de gel, çok daha eğlenceli olur. :D :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30 minutes ago, Mika-desu said:

Aynen yapmışlar, hem de ucuza epey şaşırdım pahalı yaparlar normalde :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

Uu sesli demek, saatiniz kaçtır acaba:ahaaah-onion-head-emoticon:Valla isterim tabii ki gelmek lakin şartlar... kalabalık evde yaşamayın dostlar

Pek kalabalık bir evde yaşadığım söylenemez ama benim için bile ayarlaması zor olabiliyor sesliyi. Bu aralar saat 4 ya da 5'ten öncesi benim için uygun olur sanırım. Size de uyar mı? @Mika-desu  @pegasusejder  :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mika-desu, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Aaa ucuzsa o zaman denerim ya bir ara, arkadaş falan da ikna etmek lazım, tek zevki çıkmaz. :D Bir de normal bir arkadaş davet etmek lazım, anormal olanlar dert oluyor...

Hahaha saat yok ya şimdilik, yani konuşmadık hiç, ben genelde müsait olurum, siz müsait olacağınız saati söylersiniz artık. :) 

Zorojuro, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Anime izliyorum sınavlar bittiği için, gerçi ders zamanı da izliyordum ama o zamanlar bu kadar fazla değildi. İzleyecek seri arıyorum, bir tane bulup başlıyorum sonra da yarısında bırakıp başka animeye geçiyorum, üst üste izlemek her anime de iyi olmuyor. Bir ara da baya manga okuyordum ama artık ona da ara verdim :)

Bir süre yaptıktan sonra her şey sıkıyor sanırsam

Benim animelerle pek yıldızım barışmıyor bu aralar, anca güncel seri takip edebiliyorum. Onun haricinde bir seriye oturup başlayayım diyemiyorum. .) Sana keyifli seyirler/okumalar.

Maalesef sıkıyor ya ne yaparsan yap. :( 

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Biz zaten bir ara seninle de dedikodu yapacaktık değil mi ya, kız kıza. Olur olur, sen de gel, çok daha eğlenceli olur. :D :evil-smile-onion-head-emoticon:

Gösteririz merak etme. D: 

Kız kıza yapacaktınız ve şu an ikimizin yapacağı sesliye çağırıyorsun, buradan ne anlamalıyım? :big-eye-onion-head-emoticon:

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Pek kalabalık bir evde yaşadığım söylenemez ama benim için bile ayarlaması zor olabiliyor sesliyi. Bu aralar saat 4 ya da 5'ten öncesi benim için uygun olur sanırım. Size de uyar mı? @Mika-desu  @pegasusejder  :evil-smile-onion-head-emoticon:

Yarın belki bi arkadaşlarla buluşabilirim, onun haricinde pek bi doluluğum olmuyor, yani siz saat ve gün kararlaştırın ben ona göre ayarlarım programımı. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 minutes ago, pegasusejder said:

Aaa ucuzsa o zaman denerim ya bir ara, arkadaş falan da ikna etmek lazım, tek zevki çıkmaz. :D Bir de normal bir arkadaş davet etmek lazım, anormal olanlar dert oluyor...

Hahaha saat yok ya şimdilik, yani konuşmadık hiç, ben genelde müsait olurum, siz müsait olacağınız saati söylersiniz artık. :) 

Benim animelerle pek yıldızım barışmıyor bu aralar, anca güncel seri takip edebiliyorum. Onun haricinde bir seriye oturup başlayayım diyemiyorum. .) Sana keyifli seyirler/okumalar.

Kız kıza yapacaktınız ve şu an ikimizin yapacağı sesliye çağırıyorsun, buradan ne anlamalıyım? :big-eye-onion-head-emoticon:

Yarın belki bi arkadaşlarla buluşabilirim, onun haricinde pek bi doluluğum olmuyor, yani siz saat ve gün kararlaştırın ben ona göre ayarlarım programımı. :)

Amaan sen de. :D O kız kıza ayrı olacak bi zahmet yani. :D Tamamdır biz ayarlarız kız kıza. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Umarım bu sene istediğin yeri kazanabilirsin o zaman. Sen de eskiymişsin, ben de dahil birçok kişiye de öyle oldu malesef ki. :D 2 gün falan oldu zaten, vakit uzun, biraz dinlenip kendine gelirsin, sonra yaparsın bir şeyler. :D Buradaki neredeyse konuştuğum herkesin resime ilgisi var biraz. Ben de hiç yapamam ama eğer ilgin varsa uğraştıkça olur zaten. Önemli olan eğlenmek sonuçta. Yazılım demek ha? Nasıl bir yazılımdan bahsediyoruz burada? :embarrassed2-onion-head-emoticon: Bilgisayara biraz ilgim vardır ve böyle ileri seviye hackerlik yapamasam bile kullanmayı bilirim yani. İnşallah yakın bir zamanda başlarsın. 

Bana çok düzgün geldi aslında cümlelerin. :D

Sanırım bu soruna, "iyi akşamlar Mika-chan" diyerek cevap vermeliyim. :dandyonionplz: Ooo ne kadar güzel, uzun zaman evde tıkılı kalıp durduk zaten, dışarı çıkmalıyız ki güneşin ne renk olduğunu falan unutmayalım değil mi. :D Ben de şimdi yine dışarı çıkıyorum, akraba ziyareti yapacağız biraz. :D 

O değil de o kadar kopmuşum ki dünyadan, cumartesi günü bir baktım dışarı, günlük güneşlik; sonra saatine baktım saat 20.00 gösteriyordu. Acayip şaşırmıştım. :whaaat1-onion-head-emoticon:

Evet gerçekten Güneş 'i unutmuştum ki bugün elimi yakınca tekrar hatırladım :beaten-onion-head-emoticon:

Akraba ziyareti de güzeldir, birkaç güne ben de gerçekleştireceğim. 

Evet evet bana sözün var:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Yarın 8.30 gibi olabilir mi...

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Aynen gel gel. Evet ama normal arkadaş bulmakta zor biraz..:big-eye-onion-head-emoticon:

Bakayım saat bildireyim size, söz vermiyeyim ama yarın 8.30?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mika-desu, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Yarın 8.30 gibi olabilir mi...

Aynen gel gel. Evet ama normal arkadaş bulmakta zor biraz..:big-eye-onion-head-emoticon:

Bakayım saat bildireyim size, söz vermiyeyim ama yarın 8.30?

Hahaha maşallah. :D Yani gece geç yatabilirim belki, şu sunucuda film izlemeyi düşünüyoruz da, kalkarım herhalde.

Bakarız artık, diploma almak için gelmeyeceğim herhalde, onun için giderim sanıyordum da, bakalım gelirim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.