Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Uğraş bakalım. :) 

Loki Marvel evreninde sevilen bir kötü karakter, insanlar ilgi duyuyor, bir de sonraki çıkacak filmler için de izlemek gerekiyor hikaye bütünlüğü açısından. Bana sormamışsın ama söyleyeyim dedim. :D Benim bildiğim böyle.

Tünaydın Mika, naber?

Hahaha demek kaçtı gitti o da. :D Başka zaman ziyaret edersin artık. Bizde de öyle ya, bitti artık bayram sabahtan itibaren. :D 

Anladııım teşekkürler Loki için.:thank_you__onion_by_elcerbero:

İyiyim çok şükür, yorgunum biraz dünden kalma. Bir de geç uyudum yeni uyandım onun etkisi:beaten-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

11 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Anladııım teşekkürler Loki için.:thank_you__onion_by_elcerbero:

İyiyim çok şükür, yorgunum biraz dünden kalma. Bir de geç uyudum yeni uyandım onun etkisi:beaten-onion-head-emoticon:

Hayırdır neden geç uyudun? Beni de uyku tutmamıştı 1'de falan uyudum herhalde, sonra 7'de kalktım. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Nasılsın Elimiel-san? Bayram güzel geçiyordur umarım ^^

İyiyim teşekkür ederim sen nasılsın :) Gayet sakin geçiyor aslında pek bayram hissi vermiyor açıkçası senin nasıl geçiyor umarım güzeldir :)

24 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha demek kaçtı gitti o da. :D Başka zaman ziyaret edersin artık. Bizde de öyle ya, bitti artık bayram sabahtan itibaren. :D

Aynen öyle :D İşte babamın yanına gideceğim o kadar :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, Mika-desu yazdı:

5.30'da  uyudum, niye öyle oldu:ahaaah-onion-head-emoticon: Dizi izliyordum ondan

Hahaha gece kuşu olmuşsun sen iyice. :D İyi miydi bari dizi? Gerçi iyi olmasa 5.30'a kadar izlemezsin herhalde. :D 

6 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

O da güzel ya. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20 dakika önce, Elimiel-23 yazdı:

İyiyim teşekkür ederim sen nasılsın :) Gayet sakin geçiyor aslında pek bayram hissi vermiyor açıkçası senin nasıl geçiyor umarım güzeldir :)

Benim de  normal bir günden farkı yok şu anlık, genelde ilk gün durgun oluyor. 

14 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha gece kuşu olmuşsun sen iyice. :D İyi miydi bari dizi? Gerçi iyi olmasa 5.30'a kadar izlemezsin herhalde. :D 

O da güzel ya. :D 

Evet evet çok güzeldi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Mika-desu yazdı:

Estağfirullah, azcık uğraşıyorum. 

Nasılsın pambuk-chan?

@Freesia şu ara kimi görsem Loki izliyor, ne var bu Loki'de:confused-onion-head-emoticon:

Ve herkese tünaydın :thank_you__onion_by_elcerbero:

Çok sempatik bir ana karakter, Marvel evreni ve Zaman yolculuğu (Parelel evren tarzı) bir araya gelmiş, izlememek ayıp kaçar. :D 

6 saat önce, pegasusejder yazdı:

Uğraş bakalım. :) 

Loki Marvel evreninde sevilen bir kötü karakter, insanlar ilgi duyuyor, bir de sonraki çıkacak filmler için de izlemek gerekiyor hikaye bütünlüğü açısından. Bana sormamışsın ama söyleyeyim dedim. :D Benim bildiğim böyle.

Tünaydın Mika, naber?

Bana kalırsa parelel evren tarzı olduğu için ana hikayeye öyle çok bir katkısı olacağını sanmıyorum.

Burası dizi hakkında spolier içeriyor aman dikkat!

Spoiler

Tabi zaman koruyucularını yenip parelel evrenler arası savaş çıkmasına sebep olurlarsa orası ayrı. :3 

İzleyip göreceğiz bakalım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Freesia yazdı:

Çok sempatik bir ana karakter, Marvel evreni ve Zaman yolculuğu (Parelel evren tarzı) bir araya gelmiş, izlememek ayıp kaçar. :D 

Bana kalırsa parelel evren tarzı olduğu için ana hikayeye öyle çok bir katkısı olacağını sanmıyorum.

Burası dizi hakkında spolier içeriyor aman dikkat!

İçeriği Görüntüle

Tabi zaman koruyucularını yenip parelel evrenler arası savaş çıkmasına sebep olurlarsa orası ayrı. :3 

İzleyip göreceğiz bakalım. :D

Ya zaten direkt bir katkısı yok da bazı olayları anlamayı kolaylaştırıyor muymuş öyle bir şey diye duymuştum. :D Yani ben de izlemedim daha sadece duyumum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ya zaten direkt bir katkısı yok da bazı olayları anlamayı kolaylaştırıyor muymuş öyle bir şey diye duymuştum. :D Yani ben de izlemedim daha sadece duyumum. :D 

Bu kısım endgame ve loki'den spoiler içerir!

Spoiler

Thanosu yenmek için zaman yolculuğu yapıyorlardı ya iste o yolculuğu yaparken kazayla geçmişteki lokinin kaçmasına sebebiyet veriyorlardı. Oradan diziyi çok iyi bağlamışlar. Ek olarak dizi, zaman yolculuğunun yaratacağı kaosları da engellemiş oluyor ki bu evren için çok önemli bir detay. Düşünsene eğer zaman yolculuğu gerçekten mümkün olsaydı, birbiriyle savaşan iki tarafta sürekli zaman yolculuğu yapıp sonsuz kaosa neden olurlardı ama bu dizide geçen kutsal zaman polisi ve zaman koruyucuları, sadece evrenin kaderini iyi yönde belirleyecek zaman yolculuklarına izin veriyor. Tabi sonradan bunun o kadarda iyi bir şey olmadığını öğreneceğiz.:D

Sen neler yapıyorsun? Bu aralar neler izliyorsun? Abinle günün kalan kısmını nasıl geçirdin? Anlat bakalım. :3 :flying-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.