Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

1 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İyidir, sen nasılsın?

Hahaha bazılarına vermiyor, bana da başlarda vermiyordu sonra şansım bir açıldı gidiyor öyle. :) Ya aslında wish/primogem biiriktirmek o kadar zor bir şey değil ya, siz niye o kadar zorlanıyorsunuz? 

Levelim düşük ollduğundan büyük görevlere giremiyorum. Günlük görevler de primogem vermiyor koklatıyor resmen. Daily eventlerle 30 wish toplamak az çok bir ay sürüyor neredeyse.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

9 dakika önce, Kemankech yazdı:

İyi akşamlar nasılsınız?

O lanet oyun bana karakter vermiyor bir türlü. 30 tane wish harcadım artık 30 tane fazla kullanmadığım silahım var artık. O kadar wish biriktirmek için bi tarafımı yırtmıştım bide :'(

İyi akşamlar :cheer3-onion-head-emoticon: Ben iyiyim, sen nasılsın?

8 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha yani nasıl zevk alıyorsan öyle yapacaksın tabii. :D Ben genelde özel karakterler için çekiyorum, onun haricinde zaten normal wish'i oyun veriyor. :D 

Oyunla ilgilen, dizi/anime izle, arkadaşlarla buluş falan. D: Sen neler yapıyorsun?

Hahaha anladım, tamam son kararım. :D

Amin, inşallah yakın zamanda biter bu yangınlar falan. 

Hahaha evet sensiz buraların hiç tadı yok. :D Özlem gidermişsindir arkadaşınla. :D 

Pek bir değişiklik yok bende, her zamanki şeyler, yukarıda yazdım zaten. :D Bir de şeyi söyleyeyim Spike ile iletişime geçtiydim, ara ara konuşuyoruz haberini vereyim dedim. :D 

Ben de evdeyim birkaç gündür. Ondan önce her gün dışarıdaydım da bu ara durgun yaşamım :yawn-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Kemankech yazdı:

Levelim düşük ollduğundan büyük görevlere giremiyorum. Günlük görevler de primogem vermiyor koklatıyor resmen. Daily eventlerle 30 wish toplamak az çok bir ay sürüyor neredeyse.

Level kasılır canım, etkinlikler falan da hep senin leveline uygun oluyor, Abbys'ler falan var oradan da kazanıyorsun. 

3 dakika önce, Mika-desu yazdı:

İyi akşamlar :cheer3-onion-head-emoticon: Ben iyiyim, sen nasılsın?

Ben de evdeyim birkaç gündür. Ondan önce her gün dışarıdaydım da bu ara durgun yaşamım :yawn-onion-head-emoticon:

Sinüs fonksiyonu gibisin bi yukarılarda bi diplerde. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Level kasılır canım, etkinlikler falan da hep senin leveline uygun oluyor, Abbys'ler falan var oradan da kazanıyorsun. 

Haha, evde de güzel geçiyor ama vakit:whistling-onion-head-emoticon: Şimdi mısır patlatıyorum uzun zamanın üstüne :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Kasacak kadar vakit ayıramıyorum ne yazıkki :(

o tanjant değilmiydi ya. pozitif sonsuzdan negatif sonsuza... Hoca ne kadar romantik değilmi deyince gülmüştüm, benden başka kimse gülmemişti. Rezil olduğumdan aklımda kalmış.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, Kemankech yazdı:

Teşekkürler ben de iyiyim.

Tavsiyen üzerine Sherlock'un tüm sezonlarını bitirdim.:admire-onion-head-emoticon: How the sell durugs online diye yeni diziye başlayacağım bakalıma.. Hem meslek öğrenirim iyi olur dedim. :p

Uu ne güzel, beğendin mi bari:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Eczacı olmaya mı karar verdin:tuzkistrokeplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Haha, evde de güzel geçiyor ama vakit:whistling-onion-head-emoticon: Şimdi mısır patlatıyorum uzun zamanın üstüne :admire-onion-head-emoticon:

Evet evde de geçer güzel vakit niye geçmesin, sadece bir ara feci dışarlarda oluyorsun bir ara da tamamen evde oluyorsun. :D Ooo hadi afiyet olsun. :) 

5 dakika önce, Kemankech yazdı:

Kasacak kadar vakit ayıramıyorum ne yazıkki :(

o tanjant değilmiydi ya. pozitif sonsuzdan negatif sonsuza... Hoca ne kadar romantik değilmi deyince gülmüştüm, benden başka kimse gülmemişti. Rezil olduğumdan aklımda kalmış.

O zaman geçmiş olsun. :(

Sin ve cos sürekli +1 ile -1 arasında gidip gelir, onun için dedim sürekli bi yukarlardasın bir diptesin diye. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

52 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Yaz alerjisi ya, damlalarım bitti randevu yok...

Hadi ya geçmiş olsun çok :/

50 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Ne yapıyorsunuz:dandyonionplz:

İş güç Karadeniz turu ayarlıyorum kardeşimi hazır ikna etmişken :D

Sen ne yapıyorsun? :D

38 dakika önce, Ari01 yazdı:

Geliyorumm :happy-onion-head-emoticon::happy-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim, inşallah 

Hmm sevindim iyi olmana. :) Ben de aynı şekilde animeyle devam ediyorum evde, ara sıra da dışarı falan çıkıyorum, öyle. :D Black Clover nasıl gidiyor bu arada? :)

:wew-onion-head-emoticon:

:admire2-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim :) İyi seyirler diyeyim sana benim devam edemiyor şuan maalesef evde kaldığım zamanlar edeceğim inşallah :/

29 dakika önce, Kemankech yazdı:

İyi akşamlar nasılsınız?

İyi akşamlar iyiyim sen nasılsın? :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Evet evde de geçer güzel vakit niye geçmesin, sadece bir ara feci dışarlarda oluyorsun bir ara da tamamen evde oluyorsun. :D Ooo hadi afiyet olsun. :) 

O zaman geçmiş olsun. :(

Sin ve cos sürekli +1 ile -1 arasında gidip gelir, onun için dedim sürekli bi yukarlardasın bir diptesin diye. :) 

İşte gezme vakti epey yoğunluk oluyor, bir ara Beypazarına gitmiştik sonra 3 gün üst işte alışverişe, şimdi ise evde :ahaaah-onion-head-emoticon:

Hayatı uçlarda yaşıyorum işte ne var. :embarrassed4-onion-head-emoticon:

4 dakika önce, Elimiel yazdı:

Hadi ya geçmiş olsun çok :/

İş güç Karadeniz turu ayarlıyorum kardeşimi hazır ikna etmişken :D

Sen ne yapıyorsun? :D

:admire2-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim :) İyi seyirler diyeyim sana benim devam edemiyor şuan maalesef evde kaldığım zamanlar edeceğim inşallah :/

İyi akşamlar iyiyim sen nasılsın? :)) 

Uu keyifli gezmeler olsun. Karadeniz gerçekten güzel bir yer:thank_you__onion_by_elcerbero:

Ben de balkonda ablamla çay içiyorum :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.