Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

2 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Hiç gitmedim açıkçası ama internetten bakarsan keşfetmediğin yerler çıkar karşına belki:D

Ben de buralarda birçok yere gittiğimi sanırdım halbuki bilmediğim fazlaca yer varmış. 

Bisikletle gidebileceğim her yere gittim

1 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Yakın yerlere günübirlik geziler yapabilirsin? 

Mantıklı ama çevre illerde de öyle çok yer kalmadı. İnternette görüpte ilgimi çeken (Ispartaya sınırı olan illerdeki) her yeri ailece gezdik zaten. Daha uzun yolculuk önermeyin param yok ::homelessonionplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Şu an, Kemankech yazdı:

Mantıklı ama çevre illerde de öyle çok yer kalmadı. İnternette görüpte ilgimi çeken (Ispartaya sınırı olan illerdeki) her yeri ailece gezdik zaten. Daha uzun yolculuk önermeyin param yok ::homelessonionplz:

Ailecek gitme farklı kendin veya arkadaşlarınla gitmek farklı. Antalya'da falan çok fazla antik kent veya dolaşılacak yer varmış diye duymuştum, oralara bakabilirsin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Kemankech yazdı:

Anlaadıım, Lavanta Vadisi 'ne  gittin mi peki? Sanırım Isparta'daydı-umarım yanlış hatırlamıyorum. Gidilecek yerlere eklemiştim.  Bazı illerdeki botanik bahçeler/tarlalar çok hoşuma gidiyor, bir gün hedefim hepsine gidebilmek.  -evet bitkileri çok seviyorum -

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Ailecek gitme farklı kendin veya arkadaşlarınla gitmek farklı. Antalya'da falan çok fazla antik kent veya dolaşılacak yer varmış diye duymuştum, oralara bakabilirsin. 

Ne yazıkki arkadaş yönünden de fakirim :D etrafımdakiler öyle ha deyince gezmeye götürebileceğim kişiler değil. Tanımadığım kişilerle veya yanlız gitmekte bana çok hoş gelmiyor. Gezme sevdalısı değilimde pek :p

1 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Anlaadıım, Lavanta Vadisi 'ne  gittin mi peki? Sanırım Isparta'daydı-umarım yanlış hatırlamıyorum. Gidilecek yerlere eklemiştim.  Bazı illerdeki botanik bahçeler/tarlalar çok hoşuma gidiyor, bir gün hedefim hepsine gidebilmek.  -evet bitkileri çok seviyorum -

Daha geçen hafta gittim :D Gerçekten güzel bir yer ama sadece onun için özel gezi düzenlemeye değmez bence. Yakınlardan geçeceksen yolunu uzatıp uğramaya kesinlikle değer.

1 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Herkese iyi geceler.

İyi geceler. Tavsiyeler için teşekkürler:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

27 minutes ago, Mika-desu said:

Şimdilerde ne izliyorsun, BC bitmiştir herhalde?:ahaaah-onion-head-emoticon:

Evet evet çok güzeldi. İzleyeli oldu 1 ay herhalde, savaş döneminde halkın acısı beni çok üzüyor ya, izlediğim kdramanın konusu da bu konu üstüne gibiydi; üzülüyorum bu tür dizi/film/animelerde. :crying2-onion-head-emoticon: 

Evet evet bitirebildim sonunda :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Şimdilerde Fruits Basket'in 2. sezonundayım, böyle tatlı bir romantizm izlemeyeli uzun zaman olmuştu, bulduğum gibi gömüldüm animeye. :)

Ben de okul zamanı bir ara izlemiştim onu. Canım sıkkın olduğunda bir dram animesi açıp izleyip ağlamak çok iyi geliyor bana.

Gerçekten de üzücüydü anime dediğin gibi. 

Spoiler

Ben en çok kardeşinin öldüğü sahnede üzülmüştüm. O minnacık kızın bir şeyleri yemek sanması gerçekten yüreğimi parçalamıştı.

Gerçekten de çok güzel bir şekilde işlenebilecek bir konu. Bedava dramı olan konulardan biri :sweating-onion-head-emoticon:

10 minutes ago, pegasusejder said:

Hahaha bir şey demedim, asıl seninki hayat zaten, öbür türlü o ne öyle monoton monoton. :) 

Hahaha iyi bari. :D Aaaa ayıp etmişsiniz sizde ona. :D Bakalım nasıl bir şey olacak... :) 

Ya bayağı bi ilerleme kaydettim araba kısmında ama yani hala o eksikler üzerine bir şey yapmadım. :) 

Sağ olasın. :) İyiymiş, başka yerde olduğu için dc giremiyormuş, gelecekmiş inşallah. :D

Yani o 2 yılın bir kısmı koronaya bir kısmı da okul zamanlarına gitti zaten :D 

İlerleme ilerlemedir ama :wew-onion-head-emoticon: Onlara da bir ara bakarsın ya :)

Umarım yakında gelir o zaman :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, Kemankech yazdı:

Ne yazıkki arkadaş yönünden de fakirim :D etrafımdakiler öyle ha deyince gezmeye götürebileceğim kişiler değil. Tanımadığım kişilerle veya yanlız gitmekte bana çok hoş gelmiyor. Gezme sevdalısı değilimde pek :p

Daha geçen hafta gittim :D Gerçekten güzel bir yer ama sadece onun için özel gezi düzenlemeye değmez bence. Yakınlardan geçeceksen yolunu uzatıp uğramaya kesinlikle değer.

İyi geceler. Tavsiyeler için teşekkürler:bye1-onion-head-emoticon:

Anladım, bir gün yolum düşerse o halde.

16 dakika önce, Ari01 yazdı:

Evet evet bitirebildim sonunda :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Şimdilerde Fruits Basket'in 2. sezonundayım, böyle tatlı bir romantizm izlemeyeli uzun zaman olmuştu, bulduğum gibi gömüldüm animeye. :)

Ben de okul zamanı bir ara izlemiştim onu. Canım sıkkın olduğunda bir dram animesi açıp izleyip ağlamak çok iyi geliyor bana.

Gerçekten de üzücüydü anime dediğin gibi. 

İçeriği Gizle

Ben en çok kardeşinin öldüğü sahnede üzülmüştüm. O minnacık kızın bir şeyleri yemek sanması gerçekten yüreğimi parçalamıştı.

Gerçekten de çok güzel bir şekilde işlenebilecek bir konu. Bedava dramı olan konulardan biri :sweating-onion-head-emoticon:

Yani o 2 yılın bir kısmı koronaya bir kısmı da okul zamanlarına gitti zaten :D 

İlerleme ilerlemedir ama :wew-onion-head-emoticon: Onlara da bir ara bakarsın ya :)

Umarım yakında gelir o zaman :) 

Ona da çok güzel diyorlar bir ara ben de ona başlayacağım sanırım. 

Evet ben de çok üzülmüştüm o kısımda. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.