Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Akşamı şerifiniz hayr olsun efe'm

8 saat önce, pegasusejder yazdı:

Günaydın, naber?

Düşündüğünden çok daha detaylı. :D Çok detaya önem vermeden de oynarsın ama daha zor oynarsın, bunlar daha konforlu oynamak için. 

Ooo alfa bir insanımdır diyorsun yani. :) Fanım haklı ama işte kıyaslamalarda benim kullanılmam lazım, ben zaten zirveyim, göklerde süzülüyorum, o yüzden kıyaslamaya ben dahil edilemem. :D 

Vay be. Detaylara nasıl girebilirim. For idiots olursa hora geçer

4 saat önce, Zorojuro yazdı:

Selamlar, iyi günler

Selamlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Kemankech yazdı:

E o iş yaş. Acan değilizki bilgi verilmeden adam bulalım.

Ajan olup olmadığınız umurumda değil bulun bir zahmet  :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

4 saat önce, pegasusejder yazdı:

Peki peki, 23 nisanda veririz sana bi günlüğüne koltuğu... :D Haha hayalle gerçekliği karıştırma. :))

Cotana mı? Yesinler onu. :D Geçmiş olsun, hasta mı olmuş?

Selam Zoro.

Diyene bak ya :D Kendin öyle düşünüyorsun :hate-crazy-rabbit-emoticon:

Fanın ciddiye almış gibi yazmış çok utandım diyor:D Iyy kalsın. Evet kendisi bulanık :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Bana 3391 kilometre kitabı mı ne varmış onu okudu mu sor oradaki İzmir gibi hep cumlelerin sonunda :) koyuyor diyor :embarrassed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Kirii yazdı:

Ajan olup olmadığınız umurumda değil bulun bir zahmet  :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Fanın ciddiye almış gibi yazmış çok utandım diyor:D Iyy kalsın. Evet kendisi bulanık :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Bana 3391 kilometre kitabı mı ne varmış onu okudu mu sor oradaki İzmir gibi hep cumlelerin sonunda :) koyuyor diyor :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Hemen araştırmalara başlıyoruz. Suçu da senin üstüne yıksak sorun olmaz herhalde :onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, pegasusejder yazdı:

Mona ile kurduğun takım nasıldı peki? 

Hahaha sen haklıymışsın gibi yapalım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Herkes kendi hayal dünyasında istediği hayali kurmakta özgürdür, lakin acı gerçekler yere çarpabilir. :) 

Mona ile kurduğum takım iyi yani hasarım iyiydi mona ile filan ama nedense bi tatmin edici gelmiyordu senin dediğini de müsait olup oyuna girebilirsem deneyeceğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Zorojuro yazdı:

Bende iyiyim, bilgisayarda boş boş takılıyorum öyle, yazın hiç kullanmamıştım bilgisayarı 3-4 gündür kullanıyorum öyle.

İyi bakalım. :)

53 dakika önce, Kemankech yazdı:

Akşamı şerifiniz hayr olsun efe'm

Vay be. Detaylara nasıl girebilirim. For idiots olursa hora geçer

Selamlar.

Sağ ol, senin de. :)

Detay derken nelere girmek istiyorsun tam olarak, ne öğrenmek istiyorsun? :D 

37 dakika önce, Kirii yazdı:

Peki küçük hanım. :)

Ahaha yaşlı insanım ben, siz gençlerin esprilerini takip edemiyorum. :D 

Haha yok maalesef okumadım, ":)" direkt özümde varmış demek ki kullanıyorum böyle. :)

18 dakika önce, Yue-sama yazdı:

Mona ile kurduğum takım iyi yani hasarım iyiydi mona ile filan ama nedense bi tatmin edici gelmiyordu senin dediğini de müsait olup oyuna girebilirsem deneyeceğim.

Takımda kimler var peki? 

Yani denersin ama nasıl desem Ayaka falan gelişmiş değilse pek hasar vermez yine de, biz arkadaşa Ayaka dizdik şu an gayet güzel hasar veriyor. Hangisine alıştıysan onla devam ediyorsun işte bir şekilde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

39 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Haha yok maalesef okumadım, ":)" direkt özümde varmış demek ki kullanıyorum böyle. :)

Takımda kimler var peki? 

Yani denersin ama nasıl desem Ayaka falan gelişmiş değilse pek hasar vermez yine de, biz arkadaşa Ayaka dizdik şu an gayet güzel hasar veriyor. Hangisine alıştıysan onla devam ediyorsun işte bir şekilde.

Ayakam güçlü ya 80 level 80 level de Jeanım var Artifactleri de güzel onların beni bir tek Mona tatmin edemiyor bu takımda :D onu da bunlara uyumlu yapmak istiyorum ama o dediğini deneyeceğim işte o da olmaz ise kendi takım düzenime dönerim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Kemankech yazdı:

Ne var bilmiyorum ki. Bir süredir girip günlük görev yapıp çıkıyorum sadece.

Heee yani bir ara konuşalım o zaman ya. :D 

44 dakika önce, Yue-sama yazdı:

Ayakam güçlü ya 80 level 80 level de Jeanım var Artifactleri de güzel onların beni bir tek Mona tatmin edemiyor bu takımda :D onu da bunlara uyumlu yapmak istiyorum ama o dediğini deneyeceğim işte o da olmaz ise kendi takım düzenime dönerim :D

Oh oh maşallah o zaman, yalnız Mona yerine varsa Xinqui varsa onu da kullanabilirsin. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Kemankech yazdı:

Hemen araştırmalara başlıyoruz. Suçu da senin üstüne yıksak sorun olmaz herhalde :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Hayır sizde kalsın:yawn-onion-head-emoticon:

11 saat önce, pegasusejder yazdı:

Takımda kimler var peki? 

Kuuck hanım ne ya :D

Aramızda 10 küsür yıl var lütfen dicem de yaşlı olucan ıyy ezik :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Bu arada telef8numdan yazmak çok zor :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.