Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

3 saat önce, Kemankech yazdı:

Bazen imkansızı görmezden gelmek mümküne çevirmenin en iyi yoludur demiştim ama, üzülüyor be insan.  Neredese tüm dünyada forum kültürü kalmadı. Çoğunu dc öldürdü kalanını ihtiyarlık. Bi biz ihtiyarlar kaldık burada . Belki burası yaşar  diyorum ama... :'(

Yani evet forumlar rafa kaldırılmaya başlandı, aktif kullanılan sayılıdır herhalde. Geleceği düşünerek sürekli yaşar mı yaşamaz mı diye kendini yeme, anın tadını çıkar. :D Şu an kullanıyorsun, daha ne? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

49 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Yani evet forumlar rafa kaldırılmaya başlandı, aktif kullanılan sayılıdır herhalde. Geleceği düşünerek sürekli yaşar mı yaşamaz mı diye kendini yeme, anın tadını çıkar. :D Şu an kullanıyorsun, daha ne? :)

Daha çok kişi kullansın daha çok kişi zevk alsın. İçimdeki iyilik perisi durmuyor yani :P Şaka bir yana forumların blogların gittiği yere gitmesi birazcık üzüyor beni. İnternet çok hızlı değişiyor da ben yetişemiyorum hissini veriyor.

Bir de bi dc sunucusuna giriyorum zibilyon tane kişi. Zaten sosyal çekince ve korkularım had safhada, yoruyor beni birazcık.

Şimdi web 3.0 denilen zımbırtıya bakıyorum (rapor yazmam lazım değilse zerre umrumda değil :p). Eğer yakın bir zamanda geçersek forumlar vs. hortlayacak gibi. Tabii ne zaman ne kadar sürede geçilir bilemiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Kemankech yazdı:

Daha çok kişi kullansın daha çok kişi zevk alsın. İçimdeki iyilik perisi durmuyor yani :P Şaka bir yana forumların blogların gittiği yere gitmesi birazcık üzüyor beni. İnternet çok hızlı değişiyor da ben yetişemiyorum hissini veriyor.

Bir de bi dc sunucusuna giriyorum zibilyon tane kişi. Zaten sosyal çekince ve korkularım had safhada, yoruyor beni birazcık.

Şimdi web 3.0 denilen zımbırtıya bakıyorum (rapor yazmam lazım değilse zerre umrumda değil :p). Eğer yakın bir zamanda geçersek forumlar vs. hortlayacak gibi. Tabii ne zaman ne kadar sürede geçilir bilemiyorum.

Çağ çok hızlı değişiyor genel olarak. Forumlar da bu hızlı tüketime uygun değil, daha yavaş akan bir yer maalesef. 

Sen rapor yaz evlat. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlarr

25.11.2021 - 11:11, pegasusejder yazdı:

Darısı başına artık ufaklık. :embarrassed3-onion-head-emoticon: Hahaha burayı şimdiden unutmaya başladım, iş bulursam tozumu bulamazsınız. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydın. :) Nasılsın?

İyiyim sağ olasın, sen nasılsın?

Kabak dolması yaptım ilk defa bakalım nasıl olacak? :3

Forum iyi ya bu halini seviyorum ben :embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 saat önce, pegasusejder yazdı:

Çağ çok hızlı değişiyor genel olarak. Forumlar da bu hızlı tüketime uygun değil, daha yavaş akan bir yer maalesef. 

Sen rapor yaz evlat. :D 

Gençler yeniliklere daha rahat ayak uyduruyor diyorlardı sözde :P Tabii içinde bulunduğumuz ortamda genç olmak mümkün mü o ayrı inceleme konusu...

Ben rapor değil tarih yazarım, derdim ama hoca raporu kabul eder inş. ya.

9 dakika önce, Freesia yazdı:

Selamlarr

O zaman bırakalım dağınık kalsın :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Freesia yazdı:

Selamlarr

Ben de iyiyim çok şükür.

Ooo eline sağlık. :) 

4 saat önce, Kemankech yazdı:

Gençler yeniliklere daha rahat ayak uyduruyor diyorlardı sözde :P Tabii içinde bulunduğumuz ortamda genç olmak mümkün mü o ayrı inceleme konusu...

Ben rapor değil tarih yazarım, derdim ama hoca raporu kabul eder inş. ya.

O zaman bırakalım dağınık kalsın :p

Ben genç değilim, bir bunu bilirim. :D 

21 dakika önce, Kirii yazdı:

Diyene bak ya :D Unutursan tanıdık tanımadık evini basmaya geliriz:cool-onion-head-emoticon:

Gelin gelin, çay veririm size. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.