Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

09.12.2021 - 08:21, Freesia yazdı:

Günaydınn:whistling-onion-head-emoticon:

İyiyimm bende çok şükür :3 Biraz dişim ağrıyor sadece, randevu bulabilirsem doktora gideceğim en kısa sürede :'D

Geçmiş olsun. Diişlere iyi bak aman. Damağımda diş çıktığı için aylarca dişçiye gidip gelmişliğim var. Çekilecek çile değil valla.

4 saat önce, pegasusejder yazdı:

Günaydınlar.

2 saat önce, Freesia yazdı:

Günaydın :D

Biraz geç oldu ama günaydın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

08.12.2021 - 16:32, Kemankech yazdı:

Rüyanda soru çözmeye başladığında olmuşsun demektir :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Nereye girmek istiyordun sen?

6 doğru 6 yanlış çok kötü değil aslında. Ama fkb ye kıyasla mat daha güvenilir bir yatırım aracı. Sen bilirsin tabii.

Yoo :D

Ne bileyim ben ya :D öyle Fatih fen lisesi falan istemem ben :uhuhuh-onion-head-emoticon: Ortalama liseye gitmek isterim diyeyim :D 330 ve üstü her şeye gireyim de yeter bana :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Belki sosyal bilimler mi neydi o tip liselere giderim :embarrassed3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Kirii yazdı:

Yoo :D

Ne bileyim ben ya :D öyle Fatih fen lisesi falan istemem ben :uhuhuh-onion-head-emoticon: Ortalama liseye gitmek isterim diyeyim :D 330 ve üstü her şeye gireyim de yeter bana :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Belki sosyal bilimler mi neydi o tip liselere giderim :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Aaa olur mu öyle. Hedefledin mi en yükseği hedefleyeceksinki ortalama bir yere gidesin. Ortalama hedeflersen vastın altında bir yere gidersin.

Şimdi diyeceksin fen lisesine gedenler neyi hedefliyo diyebileceğim tek şey "onlara bakma manyak onlar":info-onion-head-emoticon:

1 saat önce, Necat yazdı:

selamlar daha yeni katildim nasilsiniz

Selam hoş geldin. Şükür iyiyiz sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, Kemankech yazdı:

Aaa olur mu öyle. Hedefledin mi en yükseği hedefleyeceksinki ortalama bir yere gidesin. Ortalama hedeflersen vastın altında bir yere gidersin.

Şimdi diyeceksin fen lisesine gedenler neyi hedefliyo diyebileceğim tek şey "onlara bakma manyak onlar":info-onion-head-emoticon:

Selam hoş geldin. Şükür iyiyiz sen nasılsın?

Ayy uğraşamam :D Bizim okulda lgs puanları açıklanınca bir pano yapmışlardı hocalar için en kötüsü 388 oda sınıf arkadaşımın ablasıydı :suicideoniplz:Ya bizim okulda Fatih fen lisesine(453 veya 488 galiba puanı) giden vardı nasıl yapıyorlar anlamıyorum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Bende isterdim fakat çok uğraşman lazım ya bir ayrı lgs için sonra 4 yıl,eziyet çekemem ben lütfen :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, Kirii yazdı:

Ayy uğraşamam :D Bizim okulda lgs puanları açıklanınca bir pano yapmışlardı hocalar için en kötüsü 388 oda sınıf arkadaşımın ablasıydı :suicideoniplz:Ya bizim okulda Fatih fen lisesine(453 veya 488 galiba puanı) giden vardı nasıl yapıyorlar anlamıyorum :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Bende isterdim fakat çok uğraşman lazım ya bir ayrı lgs için sonra 4 yıl,eziyet çekemem ben lütfen :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

Hahaha iyi bakalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.