Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

3 dakika önce, Muratika yazdı:

Sabun en iyisidir şampuanlar gibi kimyasal maddeler içinde boğulmaz :smoking2-onion-head-emoticon:

İçinde güzel merak etme ben biliyorum :)

Ulan size yemiyor yedirtirem, içmiyor içirtirem illa kadınlarınıza el mi koyalım onu mı istirsen? De hade git kovmuşam seni bu forumdan

:)

Tabikisi.

Bakim, yok ya.

Agam etme agam bizi kovursan biz ölürük, nerde yaşarık agam etme eyleme.

2 dakika önce, Muratika yazdı:

İdol ya

Nasıl kız tavlanmaya gidilmezin reeldeki karşılığı olduğumun ayırdına bir kez daha varmış bulunmaktayım. Moralim daha fazla bozulmadan muhabbeti kapatalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

7 dakika önce, Kemankech yazdı:

0'da 0 :what-onion-head-emoticon:

Aga beaaa . Bunlar benim gördüklerime karşı yazdıklarım tabii, olduğun sosyal ortama göre değişiklik gösterebilecek şeyler :smoking2-onion-head-emoticon:

3 dakika önce, Muratika yazdı:

Maşallah, yüzün güneşten daha çok ışık saçıyordur o zaman.

Cahil bir aptalım, başarılı olacak bir alanım dahi yok, ailemle anlaşamıyorum diye ayrılalı 8 yıl oldu, hobim sadece ecchi anime ve hentai izlemek, insanlarla hiç konuşmadığımdan diksiyonum rezalet, en son ortaokulda arkadaşım olmuştu, hayatıma değer falan vermiyorum diye şimdi ben kalitesiz bir insan mıyım? Böyle saçma bir hiyerarşiye karşıyım ben

Hiyerarşi değil aslında. İnsan sosyal bir varlıktır. Kaltisiz bir insan değilsin tabii ama kaliteli de yaşamıyorsundur belki :flying-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Kemankech yazdı:

Tabikisi.

Bakim, yok ya.

Agam etme agam bizi kovursan biz ölürük, nerde yaşarık agam etme eyleme.

Nasıl kız tavlanmaya gidilmezin reeldeki karşılığı olduğumun ayırdına bir kez daha varmış bulunmaktayım. Moralim daha fazla bozulmadan muhabbeti kapatalım.

Vardır var. Doğru bakmak gerekiyor sadece :)

Ben de aynı şekilde. Geçenlerde denedim de elime yüzüme bulaştırdım hatırladıkça kendimden utanıyorum.

1 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Aga beaaa . Bunlar benim gördüklerime karşı yazdıklarım tabii, olduğun sosyal ortama göre değişiklik gösterebilecek şeyler :smoking2-onion-head-emoticon:

Hiyerarşi değil aslında. İnsan sosyal bir varlıktır. Kaltisiz bir insan değilsin tabii ama kaliteli de yaşamıyorsundur belki :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Kaliteli yaşamak için kaliteli insan olmak gerekiyor aynı şekilde kaliteli yaşamak için de kaliteli olmak :D O zaman sana dün yaşadığım çok trajik bir olayı anlatayım bak bunu kimseye anlatmam sana özel anlatacağım.

1 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Evet dostum

İlk defa forumda profiline kendisi koyan birini gördüm vay be

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

41 dakika önce, Muratika yazdı:

Kaliteli yaşamak için kaliteli insan olmak gerekiyor aynı şekilde kaliteli yaşamak için de kaliteli olmak :D O zaman sana dün yaşadığım çok trajik bir olayı anlatayım bak bunu kimseye anlatmam sana özel anlatacağım.

Özelden yazabiilirsin :stoned-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.